2
86'
85'

Gol! Strzelił Joselu.

Koszmarna strata, szybka wymiana podań, a na jej zakończenie Joselu wykonał dobitkę uderzenia obronionego przez Orjana Nylanda. 3:0 i pozamiatane.

6
4
2
84'

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Fabian Ruiz.

Jak to czasami bywa w piłce - Norwegia nie wykorzystała stuprocentowej szansy na wyrównanie i niewiele później straciła gola na 0:2. Joselu w 84. minucie główkował do sieci po wrzutce zmiennika Fabiana Ruiza.

6
5
2
1
2
81'

Hiszpania. Schodzi: Mikel Merino. Wchodzi: Fabian Ruiz.

81'

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Joselu.

80'

Norwegia razi nieskutecznością. To powinno być wyrównanie. Alexander Sorloth miał świetną szansę na wpakowanie piłki do siatki po dośrodkowaniu Martina Oedegarda, jednak huknął nad poprzeczką. Za mocno podpalił się napastnik ze Skandynawii!

80'

Akcja nieuważnych reprezentantów Hiszpanii przerwana z powodu spalonego.

76'

Yeremy Pino dostał płaskie podanie w pole karne przeciwnika i od razu oddał uderzenie w kierunku dalszego słupka. Pudło i Norwegia jeszcze pozostaje na powierzchni w tym meczu.

5
75'

Nerwowa reakcja reprezentanta Norwegii, który postanowił osobiście podnieść przeciwnika na równe nogi. W taki sposób raczej nie pospieszy się Hiszpanów.

1
2
1
1
1
74'

Norwegia. Schodzi: Birger Meling. Wchodzi: Fredrik Bjorkan.

wchodzi Wchodzi
Fredrik Bjorkan #17
schodzi Schodzi
Birger Meling #5
74'

Norwegia. Schodzi: Mohamed Elyounoussi. Wchodzi: Jorgen Larsen.

Jorgen Larsen #23
74'

Norwegia. Schodzi: Sander Berge. Wchodzi: Ola Solbakken.

74'

Norwegia. Schodzi: Marcus Pedersen. Wchodzi: Julian Ryerson.

Marcus Pedersen #22
73'

Norwegia poradziła sobie z dośrodkowaniem, ale od kilku minut przypomina gorszą wersję samej siebie i nie przeprowadziła ataku w kierunku bramki Kepy Arrizabalagi.

72'

Orjan Nyland posprzątał na przedpolu po tym jak piłka zaplątała się tam po strąconym dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Alvaro Morata nie ma pomysłu, jak oswobodzić się spod opieki czujnych reprezentantów Norwegii.

1
1
1
1
1
69'

Hiszpania ma już tylko 60 procent posiadania piłki, choć w drugim kwadransie było to 79 procent. Gospodarze mocno spuścili z tonu i przestali dominować na stadionie w Maladze.

67'

Hiszpania. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Yeremy Pino.

66'

Wymiana podań z udziałem Mikela Oyarzabala pozwoliła La Roja wywalczyć korner. Przez moment gospodarze domagali się nawet przyznania im rzutu karnego, ale skończyło się na wznowieniu gry spod chorągiewki.

64'

Także Norwegia przeprowadziła atak z wykorzystaniem bocznego defensora. Na lewej stronie boiska rozpędził się Birger Meling, ale twarda interwencja przeciwnika nie pozwoliła na kontynuowanie akcji.

1
63'

Hiszpania powróciła do wymieniania podań, a Alex Balde zgubił przeciwnika prostym zwodem. Dośrodkowanie było zbyt banalne i poradzili sobie z nim piłkarze z Norwegii.

2
61'

Ponad godzina meczu za drużynami i Hiszpania od dawna nie zachwyca w Maladze. Kibice na trybunach także mocno przycichli, ponieważ gospodarze nie zapewniają im atrakcji.

1
1
1
1
1
57'

Hiszpania. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Dani Ceballos.

55
282
1
2
2
57'

Hiszpania. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Mikel Oyarzabal.

2
1
1
7
3
56'

W 56. minucie zabrakło już centymetrów do wpakowania piłki do bramki Kepy Arrizabalagi i nieszczęściu Hiszpanii zapobiegł właśnie golkiper po niefortunnym rykoszecie od nóg Nacho.

1
1
2
1
54'

Podanie do Fredrika Aursnesa, którego nie pilnował zbyt starannie Dani Carvajal. Inna sprawa, że również pomocnik reprezentacji Norwegii nie popisał się i zakończył rajd na nogach Hiszpana.

1
1
2
2
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Sorloth za ostre potraktowanie przeciwnika.

3
3
1
2
1
51'

Norwegia odpowiedziała wymianą podań na prawej stronie boiska i znalazła dla siebie trochę miejsca na wykonanie dośrodkowania. Poradzili sobie z nim gospodarze.

2
1
50'

Świetne dorzucenie piłki zewnętrznym podbiciem przez Daniego Carvajala. Strzał z główki Iago Aspasa był jednak zbyt delikatny, żeby zaskoczył Orjana Nylanda.

2
2
1
47'

Pierwsza akcja po przerwie przeprowadzona przez zawodników z Norwegii. Przeciwnicy poradzili sobie z wstrzeleniem w pobliże bramki Kepy Arrizabalagi.