(0:0)
Zakończony
Włochy
90+4'

Odrobina ryzyka w doliczonym czasie i kotłuje się pod bramkami. Aktywniejsi Włosi, ale cały czas czegoś brakuje im do oddania niebezpiecznego strzału.

90+3'

Jeszcze przerwa spowodowana urazem. Panowie, żwawo.

90'

Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

1
88'

Skuteczna interwencja jednego z obrońców gospodarzy po dośrodkowaniu. Publiczność wspomaga zespół z Macedonii Północnej w ostatnich minutach spotkania.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Isnik Alimi za niesportowe zachowanie.

85'

Italia jeszcze próbuje cokolwiek zdziałać i odzyskać prowadzenie. Włosi pozwolili na zbyt dużo tradycyjnie niewygodnym przeciwnikom i za moment mogą tego gorzko żałować.

2
2
81'

Gol! Strzelił Enis Bardhi.

Ponownie szansa na pokonanie Gianluigiego Donnarummy z rzutu wolnego. Tym razem została ona wykorzystana. Enis Bardhi huknął bezpośrednio i przebił się przez mur Italii. Potężnie kopnięta piłka zatrzymała się dopiero w siatce. 1:1 w Skopje!

2
3
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Zaniolo za kolejny faul blisko włoskiego pola karnego.

90+1'

Macedonia Płn.. Schodzi: Visar Musliu. Wchodzi: Nikola Serafimov.

wchodzi Wchodzi
Ahmed Iljazovski #2
schodzi Schodzi
76'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Nicolo Zaniolo i gospodarze mają jeszcze możliwość doprowadzenia do remisu w końcówce spotkania.

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Tonali za faul blisko własnego pola karnego.

78'

Macedonia Płn.. Schodzi: Agon Elezi. Wchodzi: Isnik Alimi.

Nikola Serafimov #14
Agon Elezi #17
74'

Macedonia Płn.. Schodzi: Stefan Ashkovski. Wchodzi: Bojan Dimoski.

Bojan Dimoski #21
Stefan Ashkovski #3
71'

Skuteczna interwencja Gianluigiego Donnarummy na przedpolu, a po chwili była krótka przerwa na dojście do siebie poszkodowanego reprezentanta Macedonii Północnej.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Dimarco za ostre przewinienie.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Jovan Manev za faul na połowie przeciwnika.

Jovan Manev #15
67'

W 67. minucie było blisko wyrównania. Eljif Elmas mógł dać się we znaki Włochom, których doskonale zna z Serie A. Pomocnik oddał techniczne uderzenie zza pola karnego, po którym piłka pocałowała słupek w bramce Gianluigiego Donnarummy.

66'

Radość Azzurrich z prowadzenia.

64'

Podanie w pole karne gospodarzy najpierw do Sandro Tonalego, a następnie do Nicolo Barelli. Ostatecznie akcja Azzurrich zakończyła się zablokowanym strzałem.

62'

Reprezentacja Włoch prowadziła przez około minutę atak pozycyjny, ale skończyło się to rozegranie przeciągniętym podaniem na prawej stronie boiska do Giovanniego Di Lorenzo.

59'

Włochy. Schodzi: Gianluca Mancini. Wchodzi: Giorgio Scalvini.

Giorgio Scalvini #15
1
57'

Podanie w pole karne reprezentacji Włoch. Co prawda gościom udało się nie dopuścić do zagrożenia, ale interwencja mogła kosztować uraz Gianlucę Manciniego.

55'

Eljif Elmas zabrał się za wykonanie rzutu rożnego. Jego odchodzące dośrodkowanie zostało wybite przez pomagającego obrońcom Ciro Immobile. Macedonia Północna musiała organizować się do ataku od początku.

53'

Włochom powinni grać się swobodniej po zdobyciu prowadzenia. Z kolei Macedonia Północna musi zrezygnować z prób utrzymania wyniku.

50'

Gra wznowiona po potwierdzeniu gola przez VAR.

47'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Nicolo Barella.

Rozmowa z Lucianem Spallettim w przerwie pomogła Włochom w zdobyciu gola na 1:0 krótko po przerwie. W 47. minucie przydał się Ciro Immobile, na którego nowy selekcjoner postawił na początku swojej kadencji. Kapitan zespołu stanął w dobrym miejscu pola karnego i główkował w narożnik bramki. Była to dobitka odbitego od poprzeczki strzału Nicolo Barelli.