(0:0)
Zakończony
Mołdawia
komentarz

W Tiranie Albania wynik spotkania z Mołdawią otworzyła w 2. połowie, ostatecznie zwyciężając 2:0.

1
90+3'

Końcowe akordy meczu. Tutaj już nic się nie zmieni. Albania zainkasuje trzy punkty.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

88'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Adrian Bajrami #8
88'
Taulant Seferi #15
Myrto Uzuni #11
85'

Na strzał zdecydował się Craciun, w bramkę jednak nie trafił. Do szczęścia, po próbie głową, niewiele brakowało!

1
84'

Albania coraz bliżej wygranej. Mołdawia nie jest w stanie poważniej zagrozić gospodarzom.

81'

Albania prowadząc dwoma golami gra już na większym luzie. Mołdawianie trochę przebudzili się i szukają swojego cienia nadziei.

78'

Platica mógł sprawić, aby Mołdawia wróciła do gry. Został jednak w ostatnim momencie zablokowany!

76'

Gol! Strzelił Adrian Bajrami. Asystował mu Kristjan Asllani. Już raczej po emocjach. Dogrywał Asilani, a Bajrami przy biernej postawie obrony podwyższył prowadzenie Albańczyków! 2:0!

Albania
Asysta:
Kristjan Asllani #21
2
75'

Kwadrans do końca. Wchodzimy w decydujący fragment spotkania. Mołdawia będzie w stanie odmienić losy gry?

73'
Sergiu Platica #20
Vladyslav Baboglo #3
73'
Serafim Cojocari #7
Ioan-Calin Revenco #21
71'

Nic nie wychodzi w ofensywie Mołdawianom. Goście będą musieli zacząć ryzykować. Na to czekają tylko Albańczycy.

69'
Mołdawia
68'

Reprezentacja Mołdawii niewiele potrafi zdziałać w ofensywie. Albania przełamała obronę gości i ma potyczkę pod kontrolą.

67'
Keidi Bare #7
67'
Anis Mehmeti #19
Jasir Asani #9
65'
Virgiliu Postolachi #17
Ion Nicolaescu #9
62'

Dobre zagranie do Hysaja. Wydawało się, że będzie groźnie, ale okazało się, że był spalony.

60'

Godzina gry za nami. Zdobyty gol nasycił Albańczyków. Niewiele dzieje się pod bramkami.

57'

Po straconej bramce Mołdawianie nie są w stanie poważniej zagrozić Albańczykom, którzy mecz mają pod kontrolą.

55'
Maxim Cojocaru #13
Vitalie Damascan #10
55'
Victor Stina #16
Nichita Motpan #8
52'

Gol! Strzelił Jasir Asani. Albania dopięła swego. Z okolic linii pola karnego uderzał Asani, bramkarz nie był w stanie sięgnąć piłki! Piękny gol! 1:0!

Albania
1
1
51'

Strzelał Ramadani, świetnie w bramce zachował się Railean.

48'

Od początku 2. połowy wciąż przeważa Albania. Jednak gospodarze po zmianie stron jak na razie bez okazji bramkowej.