Bramkarz ukarany za grę na czas, ale faktem się nie przejął.

10
29
41
89'

Strzał Linettego z ok. 17 metrów niecelny. To trzeba z pierwszej piłki, a nie czekać trzy dni.

60
254
11
15
18
87'

Jeszcze się szamotamy. Ośmieszyliśmy się już wystarczająco czy jeszcze nasi coś mają do pokazania?

142
572
22
18
37
86'

2:0, to niebezpieczny wynik. Ktoś, to kiedyś nam wykrakał. Pozdrawiamy. Jutro zadzwonimy.

84
305
12
12
17
85'

Gol! Strzelił Vladyslav Baboglo. Po kartoflach. Tragedia Szczęsnego na przedpolu, po chwili dogranie z lewej strony, Baboglo głową na 3:2.

92
84'

Boisko opuścił przyszły Prezydent Mołdawii. W Polsce mielonego nie kupi.

34
146
3
6
14
84'
6
83'

Dogranie z kornera, Bednarek głową, ale w poprzeczkę...

43
67
17
32
19
83'
83'

Mecz godny finału mistrzostw..., a nie. Wróć.

27
141
10
6
10
81'

A Mołdawianie o święto państwowe. Jak to się skończy...

35
95
10
9
9
80'

Panie Naczelny! Czy ja mogę już wyjść do domu?

86
274
9
9
13
80'
Mołdawia
71
47
10
11
14
79'

Gol! Strzelił Ion Nicolaescu. Takim mamy sen, albo nie... Kędziora do... Nicolaescu, ten wymanewrował naszych obrońców i pokonał Szczęsnego. 2:2. A idźcie...

Mołdawia
173
415
28
36
104
78'

W końcu atakujemy! Najlepszą obroną jest atak. Rywale już widzą gwiazdy przed oczami.

21
58
10
7
12
77'

Trzynaście długich minut. To prawie Teleexpress, albo pół Wiadomości.

12
66
7
5
14
76'

Nieeeeeeeeeeeeeeeee.... Lewandowski do Kamińskiego, ten do Szymańskiego. Polak miał pustą bramkę, ale piłkę dostał za plecy i nie był w stanie uderzyć. Rak to by to trafił. Taki rak ze stawu, który chodzi tyłem.

32
152
20
24
24
75'

Chcielibyśmy poznać realizatora transmisji. Dość wyrywny to chłop.

16
77
3
3
6
74'

Ucierpiał Kędziora, który musiał poświęcać kolana. W tym roku na pielgrzymce będzie musiał na stojaka adorować.

13
83
8
11
16
73'

Zszedł Arek, odetchnęły miejscowe gołębie. Dziękujemy za gola! Do zoba po wakacjach Arkadio!

41
136
6
4
10
72'

O! Karolek wchodzi! Karolek na kłopoty ma zawsze środek złoty!

41
63
5
3
4
72'
3
70'

Mamy strzał naszych. Próba Kamińskiego poszybowała tuż obok słupka. Szkoda, bo mogliśmy strącić rywala do pilkarskich piekieł.

54
36
12
11
19
69'

TIKI TAKA Polaków. Problem w tym, że wszystko dzieje się przed naszym polem karnym.

11
67
16
18
22
69'

Trzymamy 1:2, ale to takie trzymanie jak naładowana "bateriami" reklamówka z marketu. W każdej chwili wszystko może się rozlecieć.

26
73
11
7
13
67'

Czy ktoś widział na boisku Roberta? Szukamy i cosik nie widać.

39
161
13
21
13
66'

Jezuuuuuuuuuuus! Bereszyński nas uratował. A rywal już widział się w lokalnym tańcu z gwiazdami.

38
78
10
8
12
65'

Dwie zmiany za nami. Oby to coś dało, bo brzydko pachnie. I nie, to nie nasz spocony z emocji sąsiad.

20
56
4
3
4
64'
64'
64'

Kocioł pod naszą bramką. Udało się wybić piłkę na Marsa.

12
40
8
7
10
63'

Czy jak wyłączymy nasz telewizor Rubin 1230x, to wtedy już wygramy? Mamy taki zamiar.

11
45
1
2
3
62'

Zemdleliśmy... Mołdawianie szaleją, piłka w naszej bramce, ale gola nie ma. Nicolaescu wcześniej faulował. Uffffffffffffffffff! Wciąż 1:2!

24
65
10
21
34
61'

Błąd Kiwiora, kontra Mołdawii, ale Bednarek nas uratował. Jan! Janek! Jasiu! Bohater!

24
27
8
4
7
60'

Godzina gry za nami. Pytacie, czy wygramy. A czy my jesteśmy wróżbitami Maciejami?

11
39
5
3
10
59'

Frankowski starał się zaskoczyć bramkarza strzałem z ponad 30 metrów. W bramkę trafił, ale golkiper nie takie szarady rozwiązywał w swoim mołdawskim życiu.

12
29
7
8
11
58'

Atakujemy, Zieliński do Lewandowskiego, ale w ostatnim momencie obrońca uprzedził naszego bohatera wszech czasów.

21
28
11
17
11
57'

Kilogram tatara zjedli gospodarze w przerwie. Z cebulką i ogóreczkiem. Mniam.

7
39
12
6
8
55'

Uderzał Milik. Efektownie, ale daleko od bramki.

3
13
16
10
8
54'

Mołdawianie w 1. połowie śnięci, w 2. jacyś tacy żywsi. Czyżby miejscowy Czesław nas chciał zaskoczyć?

11
40
7
4
4
Co robi Zielińskiemu Fernando "Filipe" SZANTOS?
6
51'

5
50'

Daliśmy rywalom tlen, teraz tlen musimy odciąć. Ważny moment wycieczki do Kiszyniowa.

15
32
4
5
4
48'

Gol! Strzelił Ion Nicolaescu. No i $^%^&*&%$%^... Błąd Polaków. Zieliński został uprzedzony przez rywala. Po chwili piłka trafiła do Nicolaescu, a ten płaskim strzałem z ok. 18 metrów pokonał Wojciecha. 1:2.

Mołdawia
86
162
27
31
98
48'

Mołdawia zaczyna brykać. Trzeba rywalom szybko zadać piłkarskiego liścia i go uspokoić.

30
32
5
6
17
47'

Wyjście Mołdawian, ale Szczęsny, niczym Zygmunt III Waza, stoi tam, gdzie stać powinien. Piłka w rękach bramkarza.