Po kornerze strzał Grosickiego. Piłka minęła bramkę... Szkoda!

21
29
27
86'

Dogranie Grosickiego z lewej strony, strzał Kamińskiego z narożnika pola bramkowego odbił bramkarz!

58
35
11
12
21
86'

Wejście Kamińskiego bardzo złe. Nasz rezerwowy sporo psuje w ofensywie.

21
23
9
19
32
85'
13
85'

Goście grają na czas. Punkt im niewiele daje, ale co im pozostało.

14
18
5
3
10
84'
99
39
14
7
13
84'

Turbo Kamil na boisku. Pozostaje nam jeszcze wycofać bramkarza.

34
46
9
6
9
83'

Kamiński pozwolił się nabić niczym junior. Szkoda...

21
31
10
13
14
82'

Faul taktyczny i uśmiech. Cóż im pozostało.

17
81'

Będzie i on! Opłacało się skakać itd. To będzie TA zmiana. Zobaczycie!

36
27
5
4
8
80'

Rzut rożny dla gości. Polacy dość panicznie w obronie. Skończyło się na ladze na "Lewego". Cóż, Robert na fotelu w Barcelonie właśnie klaskał i gwizdał.

15
44
10
10
11
80'
2
79'
17
78'

Jeśli chcesz Grosickiego na boisku zaklaszcz w dłonie, zrób na fotelu falę i zagwiżdż!

35
76'

Tragicznie Slisz... A mogło być tak pięknie. Po chwili jednak powrót i dobry odbiór.

13
24
11
20
18
75'

Trzy autokary zaparkowali przed polem karnym goście. Musimy je zdemolować! Damy radę? MUSIMY!

30
64
3
7
16
73'

Zmiany przeprowadzone. Włączamy kolejne przełożenie. Później jeszcze Turbo Grosik i będzie!

49
50
12
12
18
71'
65
27
7
40
6
72'
21
99
7
44
9
71'
71'

Wchodzimy w decydujące akordy gry. Pokażmy, że potrafimy! Pokażmy, że Chopin to nasz chłop i potrafimy być jak on. Pokażmy, że Edzia G..., albo nie.

19
52
7
6
9
70'
5
70'
Ioan-Calin Revenco #21
10
7
4
7
8
69'

Dobre przejęcie Zielińskiego, prostopadłe zagranie przeciął Craciun.

10
11
6
5
10
67'

Gościom udało się wyjść z własnej połowy. Mają więcej spokoju pod bramką, ale to raczej przez moment.

22
22
7
5
11
64'

Przerwa w grze. Kontaktu ze znachorem potrzebuje jeden z graczy gości.

26
120
18
16
16
63'

Pierwszy po przerwie wypad Mołdawian. Na szczęście zabrakło dokładności i Szczęsny nie musiał interweniować.

32
25
9
11
16
62'

Zamieszanie na przedpolu gości, zbyt efektownie chcieli akcję zakończyć Polacy i w efekcie zabrakło dobrego uderzenia! Szukamy gola! Znajdźmy go!

49
34
8
6
11
61'

Mołdawianie starają się nas wypychać z własnej połowy, ale mają z tym ogromne problemy. Nasi pazerni!

36
24
10
6
11
60'
4
58'

Akcja za akcją. Mołdawianie ustawieni bardzo głęboko. Stłamszeni. Dogranie z kornera, strzał głową Pedy był niecelny.

50
24
15
6
11
57'

Polacy cały czas w ataku. Agresywnie, z wolą wygranej. Mołdawia trochę bezradna, ale punkt wciąż ma w garści.

48
36
10
7
13
55'

Z prawej strony mocno dośrodkował Szymański. Zbyt mocno. Za dużo witaminek.

26
59
12
6
12
54'

Mamy remis, ale potrzebujemy kolejnego gola! Wszyscy jesteśmy teraz "Dżolo" Probierzami! Pchajmy naszych do celu!

63
51
13
9
26
53'

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Piotr Zieliński. Mamy to! W polu karnym piłkę otrzymał Świderski i płasko uderzył przy słupku! Bramkarz bez szans! 1:1!

307
129
35
33
49
52'

Dogranie z rzutu wolnego w pole karne gości, ale obrona rywala była czujna.

25
19
8
7
11
46'
14
14
6
5
3
50'

Szukamy wyrównania! Dośrodkowanie z lewej strony, Milik wyskoczył do piłki, ale przy okazji popchnął rywala.

19
29
8
14
8
48'

Dobre dogranie z kornera, zgranie piłki, ale zabrakło uderzenia. Szukamy remisu!

24
40
14
10
11
47'

Agresywnie weszliśmy w 2. połowę meczu. Zbyt agresywnie.

komentarz

Nie jest dobrze. Jest źle. Mołdawia prowadzi w Warszawie. Musimy się sporo napocić, aby wrócić do gry.

92
330
25
35
43
45+4'
22
45+2'

Świderski przejął piłkę przed polem karnym, znalazł miejsce do strzału i w bramkę nie trafił!

28
109
14
20
29
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

28
27
8
8
13
45'

Jak to nie wpadło???  Milik główkował z pola bramkowego. Trafił w bramkarza, który nie wiedział co się dzieje. Poprawka poszybowała już w "świadomie" ustawionego golkipera!

27
116
11
23
30
43'

Powinien być remis! Do dogranie pięć metrów przed bramką doszedł Wszołek. Strzał głową poszybował tuż obok słupkaaaaaa!

39
105
24
23
38
42'
20
41'

Milik dogrywał z lewej strony pola karnego. Piłka padła łupem bramkarza.

23
58
4
15
11
40'

Zbliżamy się do przerwy. Optymizmu niewiele. To Mołdawianie mogą być z siebie zadowoleni.

21
53
10
13
11
38'

Zamieszanie pod bramką gości. Strzał został jednak przyblokowany. Staramy się coś zdziałać. Ciężko, bardzo ciężko nam idzie.

19
63
11
9
11
36'

Kolejny raz groźnie na naszym przedpole. Na szczęście udało się uniknąć uderzenia.

20
99
13
11
21
34'

Minuty płyną. Wciąż nie mamy zbyt wiele do powiedzenia. Do końca na szczęście jest sporo czasu.

30
106
12
12
24
32'

Duże zamieszanie w polu karnym Mołdawii. Polakom brakowało zdecydowania, żaden nie zdecydował się na strzał. W końcu anemicznie przymierzył Wszołek.

28
77
14
13
22
29'

Jak na razie wszystko siadło. Mental, wiara, gra (w sumie jej nie było). Nie ma niczego.

40
137
13
16
17
28'

Craciun doznał urazu, ale za moment będzie zdrowy i gotowy do gry.

14
21
7
13
9
28'

Milik przedostał się z piłką w pole karne, jednak dośrodkowanie było bardzo mocne. Zbyt mocne.

15
41
11
10
14
26'

Gol! Strzelił Ion Nicolaescu. Asystował mu Vadim Raţă. Dogranie z rzutu rożnego, nogę sześć metrów przed bramką dołożył Nicolaescu i kolejny raz nas pogrążył. 0:1...

92
25'

Dość panicznie Polacy w obronie. Mołdawianie czują swoją moc i chcą to przełożyć na konkrety.

18
35
13
12
16
23'

Mołdawianie na dłużej pod naszą bramką. Za moment może być problem.

21
25
8
8
28
22'

Nicolaescu w polu karnym, dogranie czujnie wybił Peda. Mołdawianie wciąż bardzo pazerni.

19
18
6
5
14
21'
Mołdawia
27
19
3
13
12
20'

Wszołek uderzał z okolic narożnika pola bramkowego. Źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

6
16
7
4
11
18'

Dogranie z rzutu wolnego w pole karne gości. Strzał głową był jednak wyraźnie niecelny.

12
17
2
4
7
18'
10
17'

Kontra gości, Szczęsny w polu karnym minął się z piłką. Bez konsewkencji!

6
14
9
8
8
17'

Rzut rożny dla Polaków, ale z dośrodkowaniem poradzili sobie rywala.

3
6
4
2
4
14'

Bilard w naszym polu karnym. Piłka dotarła do Virgiliu Postolachiego, ale bez konsekwencji. Strzał był niecelny.

9
10
5
4
11
13'

Żywe, aczkolwiek chaotyczne spotkanie. Wszyscy czekają na wyniki wyborów.

22
58
8
3
1
11'

Wszołek z prawej strony płasko w pole karne. Niedokładnie i piłkę wybili rywale.

10
19
6
5
19
10'

Dogranie na przedpole rywala, ale dobrze defensywa gości. Po chwili błąd Pedy, jednak bez konsekwencji.

12
11
16
11
19
8'

Strata Zielińskiego. Prosta, zbyt prosta. Na szczęście strzał rywala z dystansu został zablokowany.

21
17
10
5
33
6'

Nasi znamienici rywale bez kompleksów. Goście szukają swojej okazji, starają się nas zmusić do błędu. Ukarzmy ich za to!

25
41
8
6
5
4'

Mołdawianie pogrozili nam paluszkiem. Teraz nasze Orły rozgrywają piłkę na połowie gości.

27
26
11
3
9
2'

Spokojne pierwsze piłkarskie takty. Tymczasem dogranie w nasze pole karne. Wydawało się, że któryś z naszych zagrał ręką. Sędzia uznał, że nic nie widział. VAR obserwował coś innego.