(1:0)
Zakończony
Czechy
komentarz

O awans na Euro zagramy w barażach. Łatwo może nie być. Sami jesteśmy sobie winni takiej sytuacji.

78
259
20
25
47
90+6'

Dogranie, strzał głową Bednarka ponad bramką.

47
164
24
33
44
90+6'

Rzut rożny, pod bramką jest już nawet Szczęsny.

67
155
28
28
37
90+5'

Mocny strzał Lingra odbił Szczęsny i nas uratował. W sumie przed czym?

58
226
29
38
56
90+5'

120 sekund, może kilka więcej. Przed laty udawało się, ale to było kiedyś.

60
208
35
38
50
90+3'

Kolejny strzał gości po fatalnym rozegraniu Lewandowskiego. Mieliśmy szczęście, ale to my mamy atakować.

64
174
33
44
50
90+2'

Strzał z pola karnego Krala, piłka odbita od obrońcy poszybowała tuż ponad bramką!

36
58
17
32
44
90+1'

Wypad Czechów, strzał głową był jednak wyraźnie niecelny.

44
41
26
41
53
90+1'
13
17
4
6
7
90'

Pozostało 6 minut złudzeń.

42
105
16
28
31
90'

Zamieszanie w polu karnym Czechów, zabrakło uderzenia.

33
48
15
21
24
88'

Wycofanie do Piotrowskiego, który z pola karnego przymierzył, ale nie tam, gdzie powinien.

37
99
24
24
34
87'

Kapitalne zagranie do Grosickiego, ten do Lewandowskiego. Niestety, ten na którego liczyliśmy zawalił.

66
181
33
37
49
86'

Peda wszedł, teraz zszedł. Czeka nas atak frontalny! Wóz, albo przewóz.

30
60
14
9
16
85'
18
19
15
16
17
85'

Tymczasem Czesi mogli prowadzić! Z dystansu pięknie przymierzył Doudera. Tuż obok okienka!

28
19
5
13
13
84'

Dogranie z kornera, słaby strzał. Dodatkowo faul w ataku.

23
21
7
8
16
84'

Lewandowski starał się główkować, uprzedził go obrońca. Szukamy zwycięskiej bramki!

33
28
9
12
18
82'

Okazały opatrunek ma Soucek, a na boisku Czesi w końcu w ataku. Dość nieśmiałym.

24
12
14
10
14
80'

Soucek, niczym Terry Butcher przed laty, na boisko jeszcze wróci. Wprawdzie bez gąbki, ale z opatrunkiem. Szacun!

26
17
13
7
13
80'

Soucek położył się na murawie. Czech wciąż krwawi i zapewne nie czuje się zbyt dobrze.

13
13
11
31
15
78'

Lewandowski uderzył, bramkarz odbił piłkę, ale po chwili ją złapał.

32
37
13
27
25
77'

Ładnie Polacy na małej przestrzeni. W końcu Buksa powalony przed polem karnym. Rzut wolny dla naszych! To jak Robert? Gol?

54
45
14
15
20
75'
8
75'

Kwadrans, tylko kwadrans! Jeden Teleexpres. Musimy ruszyć!

12
34
3
7
11
73'
48
26
13
17
23
73'

Dobre rozegranie Polaków, zawsze jednak czegoś brakuje. Po chwili strzał Zalewskiego w ostatnim momencie głową zablokował rywal!

17
21
13
12
10
72'

Za moment Polska włączy TURBO! Wszyscy wiemy, kto wejdzie! Oj, biedni Czesi.

33
79
13
14
24
71'

Wysoki pressing Polaków. Czechom udaje się wychodzić cało z opresji.

31
22
7
9
8
69'

Sadilek mógł nas pogrążyć. Strzał z pola karnego postraszył gołębie na Pałacu Kultury.

20
61
8
14
18
67'

Przerwa w grze. Soucek został posklejany, mecz kontynuował będzie w dość pokaźnym opatrunku.

19
31
14
25
18
65'

Dość panicznie Polacy w defensywie. Bednarek tak wybijał piłkę, że korkiem otarł czoło rywala. Soucek cierpi.

15
48
11
16
24
64'

Zalewski do Lewandowskiego, ten na nieznacznym spalonym.

23
38
13
15
25
63'

Pierwsze napomnienie dla zawodnika gości. Faul w środku pola.

38
13
9
11
22
61'

Po rzucie rożnym potworne zamieszanie na naszym przedpolu. Zima spudłował z trzech metrów, a wcześniej trzech naszych zderzyło się w polu karnym.

14
94
12
11
13
59'

Sprytnie zgrał piłkę Buksa, Piotrowski jednak do niej nie doszedł. Szukamy, działamy. Czekamy na konkrety.

23
36
8
16
13
58'
16
15
4
8
11
57'

Chcemy coś zdziałać, obecnie źle to nie wygląda. Na tablicy wciąż koszmarne dla nas 1:1.

22
61
15
14
12
55'

Ajjjj! Lewandowski odebrał piłkę Holesowi w polu karnym. Starał się przelobować bramkarza, ale źle w nią trafił.

17
51
13
17
18
55'

Piłka przed polem karnym spadła pod nogi Buksy. Błyskawiczny strzał był niestety niecelny. Musimy być dokładniejsi.

12
34
8
6
8
53'

Staramy się znaleźć dziurę w obronie Czechów. Mamy z tym problemy.

12
39
11
15
20
51'

Dogranie z rzutu wolnego, żaden z Polaków nie doszedł do piłki. Szukamy ponownego prowadzenia.

22
56
14
13
11
50'

Dośrodkował Zalewski, Lewandowski niestety zepsuł dogranie. Nie był to strzał, nie było to odegranie. Szkoda.

25
57
8
17
16
49'

Gol! Strzelił Tomas Soucek. No i po prowadzeniu... Katastrofa w obronie. Po przebitce piłka spadła pod nogi Soucka, a ten okazji na wyrównanie nie zmarnował. 1:1.

141
197
27
52
81
48'

Lewandowski pięknie do Zalewskiego, ten jednak niepotrzebnie uderzał z pola karnego. Zbyt słabo, aby zaskoczyć bramkarza.