(0:0)
Zakończony
Reading FC
komentarz

Pewny awans Manchesteru United. Goście, szczególnie grając w dziesiątkę, zaprezentowali się z dobrej strony.

90+3'

Kolejna akcja United, ale przed polem karnym tempo spadło i kolejny raz bez uderzenia.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Dogrywanie meczu. Niewiele dzieje się pod bramkami.

86'

Kontra United, jednak z wszystkiego wyszedł atak pozycyjny. Zabrakło uderzenia, ale gospodarze swoje w meczu już zrobili.

83'

Z dystansu przymierzył Antony, ale daleko od celu.

1
83'

Coraz mniej czasu do końca gry. Otwarta gra, ale pod bramkami niewiele się dzieje.

80'

Indywidualna akcja Ince'a, ale zabrakło sił w polu karnym.

78'

Goście nie mają wiele do stracenia i szukają kontaktowego gola. Gospodarze grają z dużym spokojem.

78'
ŻÓŁTA KARTKA
T.Malacia #12
75'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
M.Craig #36
schodzi Schodzi
J.Hendrick #8
75'
ZMIANA
S.Long #7
L.Joao #9
75'
ZMIANA
D.Bouzanis #21
J.Lumley #1
73'
ZMIANA
A.Elanga #36
W.Weghorst #27
73'
ZMIANA
K.Mainoo #73
Casemiro #18
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił S.A.Mbengue. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, a niepilnowany Mbengue głową wpakował piłkę do siatki z sześciu metrów! 3:1!

S.A.Mbengue #27
Reading FC
1
69'
ZMIANA
J.Hoilett #23
1
70'

Kolejny kocioł pod bramką gości, ale gola nie ma. Dodatkowo był spalony.

68'
ZMIANA
F.Pellistri #28
B.Fernandes #8
1
68'
ZMIANA
A.Garnacho #49
M.Rashford #10
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fred. Asystował mu B.Fernandes. Dogrywał z prawej strony Fernandes, a Fred efektownie pięta do bramki z pięciu metrów! 3:0!

Fred #17
Asysta:
1
65'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
A.Carroll #2
Reading FC
2
1
64'

Gospodarze prowadzą i szukają kolejnych goli. Piłkarze Reading bezradni.

61'
ZMIANA
T.Fornah #19
M.Loum #22
61'

Malacia uderzył z ok. 17 metrów, ponad bramką gości.

60'
Reading FC
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Fred. Casemiro załatwił ManU awans! Fred do Casemiro, który przymierzył z ok. 30 metrów. Piłka przy słupku wpadła do bramki! 2:0!

Asysta:
Fred #17
1
1
57'
ZMIANA
Fred #17
C. Eriksen #14
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Antony. W końcu obrona gości rozmontowana! Antony do Casemiro, a ten w sytuacji sam na sam ponad interweniującym bramkarzem! 1:0!

Asysta:
Antony #21
1
53'

Gracze Reading na początku 2. połowy skutecznie oddalają grę od własnej bramki. Czas płynie.