Puchar Anglii: 1/16 finału
29 sty 2023 14:30
komentarz

Liverpool rzucił się do ataku, ale nic z tych prób nie wychodziło. Kończymy mecz na wyniku 2:1 i Brighton. Dziękujemy za udział w relacji live!

1
90+6'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
J.P. van Hecke #29
schodzi Schodzi
T. Lamptey #2
90+2'
GOOOOOOL!!!

Ależ cudownie zrobił to Mitoma! Co za przepiękne zagranie. Japończyk przerzucił sobie piłkę nad interweniującym piłkarzem Liverpoolu i strzałem z woleja pokonał Allisona. Dzieło sztuki drodzy państwo.

komentarz

Kolejny faul Liverpoolu. Znów leży MacAlister. Jakim cudem Liverpool gra jeszcze w 11? Trudno powiedzieć.

90+1'
ŻÓŁTA KARTKA
A. Robertson #26
Liverpool FC
88'

Zdumiewające, nie mamy interwencji VAR-u. Sędziowie za monitorami musieli zasnąć, żeby nie wezwać tu arbitra do monitora.

90'
ZMIANA
D. Undav #21
E. Ferguson #28
86'

Ojjj to mogła być czerwona kartka dla Fabinho. Brutalny faul Brazylijczyka.

Fabinho #3
85'
ZMIANA
Fabinho #3
S. Bajcetic #43
1
82'

Duża kontrowersja. MacAlister wychodził na czystą pozycję, ale przestawił go Konate. Sędzia nie odgwizdał faulu, a wydaje się, że mógł i Francuz, który ma już żółtą kartę, mógłby wylecieć z boiska.

80'

Ależ było blisko! Ferguson strzelał na bramkę Alissona, ale doskonałym blokiem popisał się Konate.

79'
ZMIANA
C. Jones #17
Thiago #6
76'

Ależ wycieczkę musiał sobie zafundować Allison. Brazylijczyk zmuszony do wyjścia aż na 40 metr od swojej bramki, ale uratował zespół.

71'

Gooool...a nie ma! Ależ miał szczęście Liverpool. Piłkarz Brighton z bilska trafia prosto w Alissona.

69'

Próba ofensywnej odpowiedzi Liverpoolu. Milner wbił piłkę w pole karne, ale nie było tam komu wykończyć tego podania.

67'
ZMIANA

Zmiana ustawienia Brighton. Środkowy pomocnik wchodzi za napastnika.

B. Gilmour #27
D. Welbeck #18
63'

Faul taktyczny Dunka. Prawie zdjął koszulkę wychodzącemu na pozycję Gakpo.

L. Dunk #5
62'
I. Konate #5
60'

Mamy pierwsze zmiany w Liverpoolu. Murawę opuszcza strzelec gola Harvey Elliot.

59'
ZMIANA
J. Henderson #14
N. Keita #8
59'
ZMIANA
D. Nunez #27
H. Elliot #19
59'
ZMIANA
J. Milner #7
T. Alexander-Arnold #66
55'

Ależ piękna akcja Mitomy! Minął kilku zawodników rywala i wyłożył piłkę na strzał koledze z zespołu. Naciska Brighton na Liverpool.

51'

Teraz mieliśmy próbę Dunka z rzutu wolnego, ale obok słupka. Ciekawy strzał defensora Brighton.

48'

Ależ blisko gola był Mitoma! Zabrakło bardzo niewiele, dokładniej buta o rozmiar większego.

46'

W drugiej połowie nie zobaczymy już na murawie Adama Webstera. Zmienia go Joel Veltman.