(0:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

W środę poznaliśmy drugiego finalistę Klubowych Mistrzostw Świata. Real Madryt pokonał egipski Al Ahly Kair 4:1, ale spokój zapewnił sobie dopiero w doliczonym czasie.

5
4
3
1
90+8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił S. Arribas. Cóż za wejście! Arribas po rzucie wolnym przejął piłkę i strzałem w kierunku dalszego słupka trafił na 4:1!

3
90+5'
ZMIANA
4
3
3
3
8
90+5'
ZMIANA
90+4'

Łunin z problemami, ale żaden z graczy Al Ahly nie był w stanie dobić piłki do siatki.

1
1
1
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Dani Ceballos. Już wszystko jasne! Ceballos odegrał do Rodrygo, a ten z bliska technicznym uderzeniem trafił na 3:1 dla Realu!

17
7
2
1
4
90'

Sędzia doliczył 8 minut.

2
1
90'

Strzał Rodrygo z ostrego kąta, ale ponad bramką Egipcjan!

2
1
2
1
88'
2
87'
NIESTRZELONY KARNY

Uderzenie Modricia odbił bramkarz! Wciąż tylko 1:2!

Real Madryt
12
6
4
3
13
86'

Sędzia wykrzyczał do mikrofonu! RZUT KARNY!

6
5
5
2
4
85'
ŻÓŁTA KARTKA
2
2
4
3
6
85'
Mohamed Abdel Monem #24
7
4
3
2
4
84'

Mamy jeszcze VAR. Sędzia sprawdza czy Realowi należy się rzut karny. Tymczasem w polu karnym doszło do przepychanek i arbiter wrócił do piłkarzy.

1
1
1
1
2
83'

Strzał z pola karnego Rodrygo, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca.

1
79'

Dogranie z rogu, uderzał głową z pięciu metrów Taher Mohamed, Łunin popisał się kapitalną interwencją!

5
4
1
77'
ZMIANA
4
1
3
1
1
75'
1
75'

Kwadrans do końca. Ze spokojnej końcówki Real zrobił sobie problem.

71'

Zapowiada się ciekawa końcówka. Gracze Al Ahly w ataku, Real trochę zagubiony i zbyt nerwowy.

3
1
3
2
1
69'

Powinien być remis! Mohamed Magdi uderzał z ok. 10 metrów! Ponad poprzeczką! Jak to nie wpadło?

4
2
1
1
3
67'

Piłkarze Al Ahly poczuli krew i będą starali się doprowadzić do dogrywki. Real musi przejąć inicjatywę, jeśli nie chce problemów.

1
1
2
1
1
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ali Maaloul. Pewny strzał z rzutu karnego, Łunin w przeciwnym rogu i już tylko 2:1!

4
4
5
5
9
63'

Camavinga sfaulował rywala i rzut karny dla Al Alhy!

10
4
4
4
6
61'
1
61'
1
60'

Już tylko dwa kwadranse pozostały graczom Al Ahly na zmianę swojej sytuacji. Póki co niewiele wskazuje na to, aby coś dobrego miało się dla Egipcjan wydarzyć.

2
2
2
1
1
58'

Nie ma rzutu karnego, jest rzut rożny.

1
3
2
3
57'

VAR sprawdza czy Królewskim należy się rzut karny.

6
3
1
1
1
56'

Szarżował Vinicius, Brazylijczyk padł w polu karnym. Sędzia wskazał na korner. Co na to VAR?

1
1
53'

Próba wyjścia graczy Al Ahly, ale wszystko co dobre skończyło się kilka metrów za kołem środkowym.

2
2
3
2
2
52'

Real prowadzi dwoma golami i kontroluje spotkanie. Królewscy chcą wygrać i stracić jak najmniej sił.

4
2
49'

Z dystansu przymierzył Vinicius, ale daleko od bramki rywala.

2
1
3
1
1
49'

Gracze Al Ahly mogli wrócić do gry. El Shatat po raz kolejny uderzył, ale w bramkę nie trafił.

2
2
3
2
2
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Valverde. I już po emocjach? Kapitalny początek 2. połowy w wykonaniu Królewskich. W sytuacji sam na sam strzał Rodrygo odbił bramkarz. Piłkę przejął Valverde, który ograł bramkarza i pewnie trafił do siatki. 0:2!