(1:0)
Zakończony
Serbia U-17
komentarz

Zadecydowała ostatnia minuta regulaminowego czasu. Uderzeniem z rzutu wolnego w stylu Michela Platiniego awans Polakom do półfinału mistrzostw Europy do lat 17 zapewnił Filip Rejczyk. Biało-Czerwoni pokonali Serbów 3:2!

31
12
3
90+2'

Po dograniu z kornera z dwóch metrów w bramkę nie trafił Maksimović!

135
77
7
8
6
90'

Serbowie mają cztery minuty na wyrównanie!

13
11
5
7
34
89'

Gol! Strzelił Filip Rejczyk. Kapitalnie z rzutu wolnego uderzył Rejczyk. Niczym Leszek Pisz! Nad numer i piłka spadła do siatki! 3:2

249
97
19
3
4
88'

Będzie rzut wolny dla Polaków z ok. 17 metrów. Rywale wyraźnie opadli z sił.

50
24
5
1
1
88'

Szarża prawą stroną Tomczyka, ale dogranie w pole karne było niedokładne.

13
7
4
2
3
84'

Serbowie cofnęli się, teraz to Polacy atakują. Jednak wszystko dzieje się daleko od bramki przeciwników.

11
6
4
2
3
82'

Gurgul już był w okolicach pola karnego, ale źle podawał do partnera. Szkoda.

4
2
3
9
13
80'

2
79'

Polacy starają się zaatakować. Biało-Czerwoni chcą uniknąć rzutów karnych. Rywale trochę odpuścili.

15
5
2
3
2
78'

3
77'

Subotić robi w meczu różnicę. Strzał rezerwowego przeleciał tuż obok bramki!

1
2
1
7
75'

Kolejna groźna próba Popovicia, piłka poszybowała tuż ponad naszą bramką. Serb przymierzył z ok. 16 metrów.

1
3
4
73'

Polacy po przyjęciu piłki zamierzają natychmiast ruszać z akcją, ale to niestety Serbowie cały czas lepiej się prezentują.

2
2
2
3
9
70'

Gol! Strzelił Andrej Subotić. Rywale nie mieli litości! Kontra Serbów, zagranie do Suboticia. Mocny strzał po rękach bramkarza wpadł do bramki! 2:2!

49
70'

Wracamy z dalekiej podróży, strzał z dystansu Suboticia, piłka odbiła się od słupka naszej bramki!

1
1
2
2
2
68'

Otwarte spotkanie, akcja za akcję. Polacy chcą zamknąć mecz, rywale chcą do niego wrócić.

4
3
3
66'

Subotić do Popovicia, który nie trafił w bramkę z kilku metrów! Mieliśmy sporo szczęścia!

8
4
2
62'

Gol! Strzelił Daniel Mikołajewski. Pewny strzał Mikołajewskiego i Polacy ponownie prowadzą! 2:1!

105
45
6
6
6
60'

Szarżował Mikołajewski, Polak został sfaulowany tuż przed polem karnym. Będzie "jedenastka"!

40
13
3
2
4
58'

Próba z dystansu w wykonaniu Filipa Rejczyka poszybowała kilka pięter ponad bramką.

4
4
4
55'

Powinno być 1:2! Z siedmiu metrów przestrzelił Maksimović! Polacy muszą się obudzić.

3
4
3
7
11
53'

W 2. połowę dużo lepiej weszli Serbowie. Szybko wyrównali i teraz szukają gola numer dwa.

1
3
16
51'

Gol! Strzelił Valjko Vukojević. Niestety... Strzał z dystansu Petrovicia źle odbił Piekutowski, do piłki doszedł Vukojević i z bliska trafił do naszej bramki. 1:1.

Serbia U-17
4
6
6
34
42
48'

Dwie groźne wrzutki pod bramkę Polaków, za drugim razem rywale oddali uderzenie, ale niecelne.

1
1
5
47'

Borys do Wolskiego, próba z pola karnego nie znalazła się jednak w bramce. Po chwili do wrzutki, kilka metrów przed bramką, nie doszedł Kolanko.