3
2
3
88'

Moise Kean główkował niebezpiecznie. Po wyprzedzeniu Bryana Cristante zabrakło sposobu na pokonanie Milego Svilara i skończyło się na wywalczeniu kolejnego rzutu rożnego.

2
2
2
2
2
85'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Andrea Cambiaso. Wchodzi: Carlos Alcaraz.

1
85'

Nie ma huraganowego natarcia w ostatnich minutach spotkania. Cisza przed burzą czy koniec emocji?

2
2
2
2
1
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Tammy Abraham za ostre przewinienie.

1
2
1
1
2
81'

Pierwsza akcja Arkadiusza Milika, a zakończyła się ona ciekawym strzałem. Manuel Locatelli miał ochotę na zdobycie prowadzenia dla Juventusu, jednak swoim strzałem nie zaskoczył skoncentrowanego Milego Svilara.

5
1
1
1
2
80'

Od 76. minuty na boisku jest trzech Polaków. Do Szczęsnego i Zalewskiego dołączył jeszcze Arkadiusz Milik, którego trener Juventusu wprowadził zamiast Dusana Vlahovicia.

4
1
1
1
1
76'
ZMIANA
2
2
2
2
2
76'
ZMIANA
72'

Niebawem na boisku pojawi się jeszcze Arkadiusz Milik.

8
4
1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za ostre przewinienie.

2
1
1
2
2
69'

Polak musi coraz częściej pracować i w 69. minucie nie pozwolił z kolei na odzyskanie prowadzenia Rasmusowi Kristensenowi.

3
1
1
1
1
68'
ZMIANA

AS Roma. Schodzi: Tommaso Baldanzi. Wchodzi: Sardar Azmoun.

Tommaso Baldanzi #35
2
68'
ZMIANA

AS Roma. Schodzi: Romelu Lukaku. Wchodzi: Tammy Abraham.

1
2
1
1
1
67'

W 67. minucie świetnie interweniował z kolei Wojciech Szczęsny po uderzeniu Lorenzo Pellegriniego, którego uruchomił podaniem Tommaso Baldanzi.

2
1
1
2
1
65'

AS Roma odpowiedziała dwiema szarżami Nicoli Zalewskiego. Pierwsza z nich była groźniejsza i zakończyła się przyblokowanym uderzeniem Lorenzo Pellegriniego.

2
1
2
1
2
62'

Federico Chiesa był najgroźniejszym piłkarzem w tym fragmencie meczu. Jedna z akcji reprezentanta Włoch zakończyła się niedokładnym strzałem, a w 62. minucie nie zaskoczył bramkarza rzymian kopnięciem w kierunku bliższego słupka.

2
1
1
1
1
60'
ZMIANA
2
2
1
1
1
58'

Sędzia nie zdecydował się na razie na pokazanie czerwonej kartki za ostre przewinienie Timothy'emu Weahowi.

1
1
1
1
2
55'

Pograli piłką zawodnicy Juventusu aż trafiła ona na prawe skrzydło do rozpędzonego Westona McKenniego. Dośrodkowanie Amerykanina zostało zablokowane przez Angelino.

2
1
1
1
1
52'

Evan Ndicka chciał uruchomić swoim dośrodkowaniem Romelu Lukaku. Piłka trafiła jednak do Danilo, który spokojnie odegrał ją klatką piersiową w kierunku Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
1
1
50'

Po przerwie ładna akcja Federico Chiesy między obrońcami z Rzymu. Nie zakończyła się dobrym strzałem, a mogła być bardzo widowiskowa akcja bramkowa.

2
1
1
1
1
48'

W drugiej połowie AS Roma zagra już z Nicolą Zalewskim w szeregach. Kadrowicz Michała Probierza wszedł na boisko w przerwie zamiast Paulo Dybali.

4
2
1
1
1
czas Druga połowa
46'
ZMIANA

AS Roma. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Nicola Zalewski.

komentarz

Pierwsza połowa meczu z interesującymi momentami, a przede wszystkim z dwoma golami. AS Roma nie utrzymała prowadzenia zdobytego strzałem Romelu Lukaku, a do remisu 1:1 doprowadził Bremer z dośrodkowania Federico Gattiego. Na następne emocje trzeba poczekać do drugiej części spotkania.

3
3
1
1
1
43'

Ostatnie ataki w pierwszej połowie hitu!

2
1
1
1
1
42'

Tak doszło do wyrównania.

3
2
1
1
40'

Na pięć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu w pierwszej połowie była szansa na gola Juventusu. Manuel Locatelli główkował niecelnie po dośrodkowaniu Westona McKenniego.

1
2
2
1
1
38'

Paulo Dybala zabrał się za wykonanie rzutu wolnego blisko pola karnego Bianconerich. Długie były przygotowania do tego stałego fragmentu gry zanim Argentyńczyk trafił w górną siatkę w bramce Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
1
1
35'

Bremer doprowadził do remisu 1:1 swoim strzałem.

1
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bremer. Asystował mu Federico Chiesa.

Juventus doprowadził do remisu 1:1 w 31. minucie przy równie biernej postawie obrońców przeciwnika. Bremer znalazł się blisko bramki Milego Svilara przy okazji rzutu rożnego i pozostał tam na dłużej. Opłaciło się, ponieważ główkował do bramki po wygraniu konfrontacji w powietrzu z Rasmusem Kristensenem oraz Diego Llorente. Asystował wrzutką Federico Chiesa po wymanewrowaniu Lorenzo Pellegriniego.

5
1
1
1
28'

Tak padła bramka!

1
1
27'

Prosta strata Adriena Rabiota i sprowokowała ona gospodarzy do przeprowadzenia kontrataku. Szarża Lorenzo Pellegriniego zakończyła się niedokładnym strzałem. Jako że po drodze piłka odbiła się rykoszetem, to był jeszcze korner.

1
26'

AS Roma poskromiła natarcie przeciwnika i próbowała zaatakować z wykorzystaniem prawego skrzydła. Powrócili na czas do bronienia podopieczni Massimiliano Allegrego.

23'

Pierwsza połowa spotkania jest za półmetkiem i zrobiło się nieco spokojniej na boisku po energicznych pierwszych minutach.

20'

AS Roma jest niesiona dopingiem i na razie gospodarze są zmobilizowani w obronie do odpierania ataków Juventusu.

1
18'

Romelu Lukaku i 1:0 dla Giallorossich!

1
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

AS Roma ostrzegła tylko raz i na zakończenie pierwszego kwadransa hitu zdobyła prowadzenie 1:0 strzałem Romelu Lukaku. Belg pozbawił czystego konta Wojciecha Szczęsnego kopnięciem z idealnej pozycji. Wykonał dobitkę uderzenia zablokowanego niefortunnie przez Federico Gattiego. Kilku zawodnikom Bianconerich zabrakło zdecydowania we własnym polu karnym, za co nadeszła kara.

5
3
2
1
3
15'

Wrzutka w wykonaniu Angelino, jednak tym razem nie dotarła do adresata. Została powstrzymana przez obrońcę Juventusu zanim znalazła się na głowie Romelu Lukaku.

1
12'

W podstawowych składach znalazło się miejsce dla jednego Polaka. Jest nim Wojciech Szczęsny, który będzie mierzyć się ze strzałami zawodników byłego klubu. AS Roma była pierwszym przystankiem Wojciecha Szczęsnego we Włoszech. Na przekór zapowiedziom mediów w jedenastce Giallorossich nie było Nicoli Zalewskiego, a już całkiem przewidywanie Arkadiusz Milik rozpoczął mecz na ławce rezerwowych Juventusu.

10'

AS Roma odpowiedziała strzałem Rasmusa Kristensena w górną część poprzeczki po dośrodkowaniu Angelino.

7'

Juventus był groźniejszy na samym początku spotkania. Podopiecznym Massimiliano Allegrego brakowało dokładności przy strzałach. Ani Federico Chiesa, ani Dusan Vlahović nie zmusili swoimi uderzeniami do wysiłku Milego Svilara.

4'

Żółtą kartkę otrzymał Timothy Weah za ostre przewinienie.

Juventus FC
1
3'

Federico Chiesa ułożył sobie piłkę na stopie blisko pola karnego przeciwnika. Pudło, choć przez moment zanosiło się na zatrudnienie strzałem Milego Svilara.

1
2'

AS Roma w bordowych strojach z pomarańczowymi elementami. Z kolei Juventus w równie klasycznych, biało-czarnych trykotach.

czas Start meczu
20:35

Sędzia: Andrea Colombo

1
20:35

Wojciech Szczęsny od początku meczu w bramce Juventusu.

20:34

Wbrew zapowiedziom Nicola Zalewski poza jedenastką gospodarzy.

20:33

Na zakończenie niedzielnego grania dojdzie do konfrontacji na Stadio Olimpico. Oba kluby mają o co grać na finiszu sezonu. Juventus może w niedzielę zmniejszyć z sześciu do trzech punktów stratę w tabeli do wicelidera Milanu. Z kolei AS Roma rywalizuje między innymi z Bologną FC oraz Atalantą BC o powrót do Ligi Mistrzów. W stawce znajduje się na najniższym, piątym miejscu premiowanym awansem.