Wisła czeka już na ostatni gwizdek, a Termalica szarpie bez efektów.

90'

Doliczone 3 minuty.

90'

Termalica jeszcze naciska, ale wydaje się, że swoje kluczowe sytuacje gospodarze już zmarnowali.

90'

Schodzi Rafał Wolski, wchodzi Tomasz Cywka.

87'

W zamieszaniu po rzucie rożnym obok słupka główkował Artem Putiwcew.

82'

Po rzucie rożnym niecelnie główkował Wojciech Kędziora.

1
80'

13:11 w strzałach dla Termaliki, wynik jednak dla gospodarzy wybitnie niekorzystny, a ich szanse choćby na remis gwałtownie spadają.

1
79'

Z dystansu płasko uderzył Patrik Misak - daleko obok słupka.

76'

Na trybunach stadionu w Niecieczy pojawiło się 4595 osób.

74'

Schodzi: Paweł Brożek, wchodzi: Petar Brlek.

73'

Marnując takie okazje, nie można myśleć o punktach! Powinno być 3:4, ale po dośrodkowaniu Babiarza z prawego skrzydła Kędziora trafił w słupek, zaś dobijający Plizga - w Jovicia!

72'

Termalica ma teraz inicjatywę, prowadzi atak pozycyjny, jednak nie stwarza sytuacji.

69'

Rafał Boguski kapitalnie zwiódł w polu karnym dwóch rywali, miał przed sobą tylko Pilarza, jednak z 14 metrów uderzył nad poprzeczką!

65'

Teraz kilka spokojniejszych minut, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe wydarzenia, żadnego wyniku nie można jeszcze wykluczyć.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Misak.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
60'

Ogromne szczęście Wisły! Po dośrodkowaniu Plizgi Bartłomiej Smuczyński główkował z bliska w słupek!

1
59'

Dawid Plizga znalazł się w sytuacji sam na sam z Miśkiewiczem, ale jej nie wykorzystał, poza tym i tak był na niewielkim spalonym, co nie umknęło uwadze sędziów.

56'

Powinien być rzut karny dla Termaliki, bo Denis Popović ewidentnie podciął w polu karnym Misaka.

1
56'

Kapitalne spotkanie w Niecieczy! Z dystansu tuż obok słupka huknął teraz Zdenek Ondrasek.

53'

Ależ odpowiedź Wisły! Z lewego skrzydła centrował Małecki, wychodzący z bramki Pilarz tylko musnął piłkę i głową do siatki trafił Boguski!

Wisła Kraków
1
2
65'

Teraz kilka spokojniejszych minut, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe wydarzenia, żadnego wyniku nie można jeszcze wykluczyć.

2
47'

1:3! Wisła wykorzystała niefrasobliwą postawę gospodarzy w środkowej strefie, Małecki dośrodkował z prawego skrzydła do niepilnowanego Wolskiego, a ten nie dał szans Pilarzowi strzałem głową.

47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Denis Popović.

46'

Schodzi kontuzjowany Jakub Biskup, wchodzi Bartłomiej Smuczyński.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Bartłomiej Babiarz.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
42'

Z rzutu wolnego groźny strzał prostym podbiciem oddał Patrik Misak i Michał Miśkiewicz obronił z kłopotami.

40'

Termalica wraca do gry! Wojciech Kędziora przytomnie podał do Babiarza, a ten wbiegł między obrońców Wisły i płaskim strzałem pokonał Miśkiewicza.

1
38'

Żółtą kartkę za faul na Boguskim otrzymał Bartłomiej Babiarz.

37'

Wisła nie forsuje tempa, stara się spokojnie rozgrywać piłkę. Zawodnicy z Niecieczy nie potrafią sobie z tym poradzić.

32'

Termalica ma duży problem. W okresie gdy zaczynała się budzić, przyjęła drugi cios. Wisła tymczasem nabiera pewności siebie.

29'

0:2! Zdenek Ondrasek podał na czystą pozycję do Brożka, Pilarz skrócił kąt, ale snajper Wisły zachował zimną krew i trafił do siatki!

26'

Z dystansu celnie, ale zbyt lekko uderzył Wojciech Kędziora. To nie mogło zaskoczyć Miśkiewicza.

25'

Patryk Małecki chciał podać do wychodzącego na czystą pozycję Boguskiego, jego zamiary przeczytał jednak Dariusz Jarecki.

1
24'

Dobre, ciekawe widowisko w Niecieczy. Tempo jest wysokie, a obie drużyny nie kalkulują.

21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Głowacki.

21'

Mogło być 1:1! Martin Juhar wystartował do prostopadłego podania, uprzedził wychodzącego z bramki Miśkiewicza, ale uderzył obok słupka!

1
18'

Mecz zaczyna się wyrównywać, Termalica zniwelowała przewagę Białej Gwiazdy.

14'

Dwa rzuty rożne egzekwował Rafał Wolski. Pierwszą centrę przeciął Pilarz, zaś drugą Putiwcew.

11'

Płaski strzał sprzed pola karnego oddał teraz Paweł Brożek. Celnie, ale zbyt lekko, by sprawić problemy Pilarzowi.

1
9'

Na razie Wisła zdecydowanie dominuje, Termalica zaczęła bardzo słabo.

6'

1:0 dla Wisły! Rafał Wolski zgrał piłkę do Małeckiego, a ten pokonał Pilarza przytomnym płaskim strzałem przy słupku. Golkiper Termaliki bez szans!

5'

Po niepewnej interwencji obrony groźnie uderzył Rafał Boguski i tym razem Krzysztof Pilarz miał już trudniejsze zadanie.

3'

Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Rafał Wolski. Celna, ale anemiczna próba i Krzysztof Pilarz łatwo obronił.