Doliczone 3 minuty.

84'

Jagiellonia jeszcze naciska, ale w ofensywie nie wychodzi jej dziś nic konkretnego.

81'

Konstantin Vassiljev dość anemicznie centrował z rzutu wolnego i piłka w rękach Zubasa.

79'

Emilijus Zubas obronił soczysty strzał Vassiljeva z ostrego kąta.

1
77'

Na trybunach stadionu w Bielsku-Białej pojawiło się 10 132 widzów.

2
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Mójta. Asystował mu Damian Chmiel.

Drągowski wyczuł intencje Mójty, ale zawodnik Podbeskidzia trafił do siatki mocnym strzałem w lewy róg.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
3
76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Drągowski.

Jagiellonia Białystok
1
75'

Rzut karny dla Podbeskidzia! Damian Chmiel faulowany przez Grzyba.

73'

Podbeskidzie gra bardzo konsekwentny i wyrachowany futbol, a Jaga traci powoli wiarę w dobry wynik.

1
67'

Po rzucie rożnym groźnie pod poprzeczkę główkował Fiodor Cernych i Emilijus Zubas zmuszony do sporego wysiłku.

1
65'

Gospodarze dochodzą do sytuacji zdecydowanie częściej niż przed przerwą, ale ich strzały nie są zbyt kąśliwe.

1
62'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
58'

Teraz dwie dobre okazje miał Piotr TomasikEmilijus Zubas zatrzymał jednak zarówno jego główkę, jak i strzał z ostrego kąta.

1
56'

Paweł Baranowski zablokował na 12. metrze bardzo groźny strzał Grzelczaka, Podbeskidzie odpowiedziało kontrą, po której celnie, ale za słabo uderzył Adam Mójta i zaraz potem oglądaliśmy jeszcze jedną akcję gospodarzy, po której sprzed pola karnego chybił Fiodor Cernych.

1
54'

Z lewego skrzydła zdecydowanie za mocno dośrodkował Karol Mackiewicz, piłka opuściła boisko.

53'

Fiodor Cernych oddał strzał głową z nieprzygotowanej pozycji i nie trafił w bramkę.

49'

Paweł Baranowski ręką w polu karnym zablokował strzał Cernycha z ostrego kąta. Bardzo kontrowersyjna sytuacja, sędzia chyba powinien wskazać na "wapno".

47'

Spod końcowej linii niedokładnie dośrodkował Karol Mackiewicz i piłka opuściła boisko.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

1
45'

Płaski strzał oddał teraz Karol Mackiewicz, ale Emilijus Zubas złapał piłkę.

1
43'

Michał Probierz musi sięgnąć po rezerwowych, Jagiellonia wygląda na rozbitą.

1
39'

Goście wyszli z bardzo groźną kontrą, ale wszystko zepsuł fatalnym podaniem Mateusz Możdżeń.

1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kowalski.

1
36'

Kąśliwie z dystansu uderzył Taras Romanczuk, ale nie trafił w bramkę.

1
34'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gutieri Tomelin.

Coś nieprawdopodobnego! Drugi samobójczy gol dla Górali! Chmiel na tyle skutecznie naciskał Tomelina, że ten zagrał głową obok wychodzącego z bramki Drągowskiego i piłka wpadła do siatki!

3
32'

Nadal oglądamy mało płynnej gry, bardzo przeciętne widowisko w Białymstoku.

1
1
29'

Z rzutu wolnego z 25 metrów dość precyzyjnie pod poprzeczkę strzelił Przemysław Frankowski. Zabrakło jednak mocy i Emilijus Zubas spokojnie zdążył z interwencją.

1
26'

Teraz wreszcie dobra okazja Jagi! Mocny płaski strzał z ostrego kąta oddał Karol Mackiewicz i nogami obronił Emilijus Zubas.

1
23'

Prawym skrzydłem próbował się przedrzeć Przemysław Frankowski, znakomicie blokował go jednak Kohei Kato. Podbeskidzie umiejętnie wybija gospodarzy z uderzenia, przez co mecz nie jest zbyt ciekawy. Bielszczan trzeba jednak pochwalić za konsekwencję.

2
18'

Jagiellonia na razie nie potrafi odpowiedzieć, bielszczanie grają bardzo uważnie w tyłach.

14'

Gol samobójczy! Marek Wasiluk.

Z rzutu wolnego dośrodkował Mójta, a Wasiluk interweniował głową tak niefortunnie, że wyszedł z tego strzał przy słupku! Drągowski bez szans.

2
12'

Więcej z gry ma Jagiellonia, Podbeskidzie na razie skupione na defensywie.

9'

Żółtą kartkę za ostry faul na Sokołowskim otrzymał Piotr Grzelczak.

7'

Bardzo ładny płaski strzał sprzed pola karnego oddał Przemysław Frankowski i Emilijus Zubas obronił z dużymi kłopotami.

6'

Damian Chmiel powalczył o piłkę w powietrzu po akcji oskrzydlającej, strącił ją, ale strzału już nie oddał, bo uprzedził go Bartłomiej Drągowski.