Zabrzanie rozpaczliwymi wrzutkami próbują doprowadzić do remisu.

90'

Pogramy aż 7 minut dłużej.

86'

To już ostatnie minuty tego meczu. Wiadomo już, że Korona nie awansuje do grupy mistrzowskiej.

84'

Poprzeczka! Nabil Ankour huknął z całych sił bezpośrednio z rzutu wolnego!

82'

Mecz w Kielcach obserwuje 8467 osób.

1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Siergiej Pilipczuk.

Ależ to zrobił! Siergiej Pilipczuk oszukał na zamach obrońcę Górnika, a następnie pięknym strzałem nie dałsz szans Kasprzikowi!

76'

Korona zyskała minimalną przewagę. Górnik zaczyna bronić remisu?

75'

Tomasz Zając zdecydował się na strzał zza pola karnego! Miało być przy dalszym słupku, ale zabrakło kilkudziesięciu centymetrów.

73'

Piłka uderzona przez Szymona Skrzypczaka została zatrzymana przez Dariusza Trelę.

71'

Gramy dalej!

67'

Oczywiście, że tak...

66'

Kibice z Zabrza odpalili race, gęsty dym wymusi kolejną przerwę w grze?

1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Skrzypczak.

63'

Niestety druga połowa nie jest wielkim widowiskiem. Dominuje chaos i typowa przebijanka.

1
59'

Gramy. I oby już do samego końca bez żadnych niespodziewanych zdarzeń.

57'

I znów gra przerwana, kibice Korony nie odpuszczają.

57'

Zając chciał wstrzelić piłkę w pole karne, ale został skutecznie zablokowany.

56'

Oba zespoły próbują, ale bez konkretów. Brakuje uspokojenia gry.

54'

Marcin Brosz widzi, że gra jego drużyny nie wygląda najlepiej. Czy posłanie w bój dynamicznego Zająca okaże się trafionym wyborem?

1
51'

Z dystansu spróbował Bartosz Rymaniak, ale bez powodzenia. Piłkę do gry wprowadzi Grzegorz Kasprzik.

50'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

48'

Było groźnie! Jose Kante wypatrzył Romana Gergela, a ten uderzył w trybuny.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
45+5'

Szymon Skrzypczak przegrał pojedynek sam na sam z Trelą! Doskonała interwencja bramkarza Korony!

45+4'

Diaw domagał się przyznania rzutu wolnego przed polem karnym. Sędzia był innego zdania.

45+3'

Skuteczny odbiór Jovanovicia w środkowej strefie, z kontrataku jednak nic nie będzie, ponieważ Bośniak był faulowany.

45+2'

Ekipa Jana Żurka chce iść za ciosem. Zabrzanie zyskali pewność siebie.

45'

Arbiter doliczył 5 minut.

45'

Strzał Jose Kante z dystansu został zablokowany, chwilę później potężna próba Kopacza sprawia dużo problemów Treli!

44'

Rafał Kurzawa wpadł w pole karne gospodarzy, wydawało się, że zaraz odda strzał, ale w ostatniej chwili został powstrzymany - korner dla Górnika.

43'

Bardzo nieudane podanie Jovanovicia do Sylwestrzaka.

42'

Trzeba przyznać, że goście zasłużyli na tego gola. Korona od kilkunastu minut ma problemy z organizacją swojej gry w ataku.

40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mariusz Przybylski.

I wszystko zaczyna się od nowa! Mariusz Przybylski dopadł do piłki przed polem karnym i precyzyjnym strzałem pokonał Dariusza Trelę!

1
39'

Dużo nerwowości w poczynaniach obu zespołów.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kopacz.

36'

Ależ fatalne uderzenie z rzutu wolnego Nabila Aankoura...

35'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Danch.

34'

Świetne przyjęcie górnej piłki przez Siergieja Pilipczuka. Pozwoliło to jednak tylko na centrę, którą pewnie wyłapał Grzegorz Kasprzik.

1
33'

Coraz mocniej kotłuje się w polu karnym Dariusza Treli.

32'

Chorągiewka sędziego liniowego w górze - Airam Cabrera był na spalonym.

31'

Jose Kante w ostatniej chwili zablokowany! Bardzo ofiarna interwencja jednego z obrońców Korony prawdopodobnie uratowała gospodarzy przed stratą gola!

30'

Złocisto-krwiści oddali pole rywalowi, czekając na okazję do szybkiego kontrataku.

28'

Górnikowi ambicji odmówić nie można, goście nawet w ostatnich sekundach zyskali przewagę, ale oprócz niecelnych wrzutek nic z niej nie wynika.

26'

Zbyt mocne podanie na lewe skrzydło, Dariusz Trela był szybszy.

25'

Dużo chaosu na murawie. Obie drużyny próbują coś zdziałać w ofensywie, ale bez powodzenia.

23'

Dariusz Trela ratuje Koronę! Ależ było gorąco po tym rzucie rożnym, golkiper Korony z najwyższym trudem przeniósl piłkę nad poprzeczką!

21'

Paweł Golański został złapany na spalonym.

1
20'

Jak taka zaskakująca przerwa wpłynie na zawodników?

19'

Sytuację udało się opanować, gramy dalej.

14'

Gra przerwana. Kieleccy kibice zaczęli rzucać na murawę materiały pirotechniczne...

13'

Niesygnalizowane uderzenie Jose Kante zza pola karnego! Mocno, ale niecelnie.

13'

"Golo" dośrodkował na szósty metr. Zabrakło strzału.

1
12'

Paweł Golański powalony na ziemię w bocznym sektorze boiska, okazja dla Górnika.

1
11'

Groźne dośrodkowanie Kamila Sylwestrzaka z lewego skrzydła. Żaden z kielczan nie dopadł jednak do futbolówki.

1
10'

A co na boisku? To Korona w dalszym ciągu dłużej utrzymuje się przy piłce.

1
8'

Kibice Korony opuszczają "młyn". To na znak protestu wobec decyzji klubu dotyczącej m.in. meczowych opraw.

1
7'

Warto odnotować, że w stolicy województwa świętokrzyskiego pojawiła się liczna grupa kibiców gości.

1
6'

14-krotni mistrzowie Polski znajdują się w trudnej sytuacji, ale do końca meczu pozostało jeszcze dużo czasu.

4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vlastimir Jovanović.

Doskonałe rozpoczęcie zespołu Marcina Brosza! Najpierw po strzale głową Diawa zatrząsła się poprzeczka, a chwilę później potężne uderzenie zza pola karnego "Jovy" otworzyło wynik!

4'

W tych pierwszych minutach to Korona stara się atakować, goście skupieni na własnej połowie.

3'

Długie podanie doskonale znanego przy Ściegiennego Pawła Golańskiego padło łupem Diawa.

2'

Daleki wyrzut piłki w wykonaniu Nabila Aankoura, ale defensywa z Zabrza nie dała się zaskoczyć.

2'

Adam Danch był naciskany w okolicach narożnika boiska. Aut dla gospodarzy.

17:17

Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalli? A może znów padnie tak popularny w Kielcach remis? Piszcie w komentarzach!

17:17

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

17:17

Ławka rezerwowych Górnika: Radosław Janukiewicz, Ołeksandr Szeweluchin, Aleksander Kwiek, Armin Cerimagić, Łukasz Madej, Szymon Matuszek, Maciej Korzym.

17:17

Ławka rezerwowych Korony: Zbigniew Małkowski, Vanja Marković, Marcin Cebula, Tomasz Zając, Vladislavs Gabovs, Łukasz Sekulski, Michał Przybyła.

17:17

Witamy serdecznie prosto z Kolporter Areny, gdzie za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie 30. kolejki Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Do kogo tym razem uśmiechnie się los?