Georginio Wijnaldum fantastycznie minął dwóch obrońców i z siedmiu metrów huknął ile sił. Joe Hart szybko skrócił kąt i zdołał zablokować to uderzenie.

Techniczny strzał Kolarova z 20 metrów, ale wyraźnie obok bramki.

1
84'

Man City. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: Wilfried Bony.

83'

Podanie w kierunku Aguero, ale nie ten nie zdołał przyjąć piłki na linii pola karnego.

1
77'

Remis nie zadowala żadnej ze stron. Można zatem spodziewać się emocjonującej końcówki.

74'

Potężny strzał De Bruyne z 25 metrów i Darlow z trudem wybił piłkę przed siebie.

73'

Man City. Schodzi: Yaya Toure. Wchodzi: Fernandinho.

70'

Szybka akcja Newcastle i Perez zdołał wywalczyć korner.

68'
67'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Kompany.

66'

Tymczasem za chwilę na boisku zamelduje się Sterling.

63'

Darlow niepewnie interweniował po strzale Aguero z jedenastu metrów, ale szybko naprawił swój błąd.

61'

Ofensywna akcja Newcastle, ale Perez spalił akcję.

59'

Silne starcie Mitrovicia z Mangalą i gospodarze domagali się faulu. Sędzia był innego zdania.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Ayoze Perez.

54'

Blisko gola był Navas! Uderzał z dość ostrego kąta, ale bramkarz wybił piłkę na korner.

53'

Teraz De Bruyne miał pretensje do arbitra, że ten nie widział faulu 25 metrów od bramki Newcastle.

50'

Aguero zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, a po chwili upadł na piątym metrze. Sędzia nie wskazał jednak na "wapno".

48'

Ciekawe rozegranie rzutu wolnego przez Newcastle, ale zabrakło nieco dokładności.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Vurnon Anita. Faulował Kolarova.

42'

Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne i Hart złapał piłkę.

41'

Perez dryblował w polu karnym The Citizens, ale jego akcję przerwał gwizdek arbitra. Piłkarz Srok był na spalonym.

38'

Wyrównana gra w ostatnich minutach.

35'

Złe zagranie Delpha w pole karne Newcastle i goście wyszli z kontrą.

33'

Nowe siły wstąpiły w graczy Srok.

31'

Gol! Strzelił Vurnon Anita. Asystował mu Moussa Sissoko.

1:1! Sissoko świetnie przerzucił piłkę na prawe skrzydło, gdzie Anita minął Kolarova i technicznym strzałem zdobył gola.

29'

Sissoko przechwycił piłkę jeszcze na własnej połowie i szybko popędził na bramkę Man City. Miał przed sobą praktycznie tylko Harta, ale jego techniczny strzał obronił bramkarz.

27'

Newcastle stara się, ale tak naprawdę niewiele z tego wynika.

24'

Próba ofensywnej akcji Newcastle, jednak na lewym skrzydle dobrze interweniował Zabaleta.

22'

Fatalny błąd środkowego obrońcy Newcastle, który podał piłkę wprost pod nogi De Bruyne, a Belg zdecydował się na strzał z 18 metrów, który nie był celny.

19'

Newcastle dobrze rozpoczęło mecz i musi wrócić do swojego rytmu.

16'

To setny gol Aguero w Premier League. Potrzebował do tego 147 meczów.

14'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Aleksandar Kolarov.

1:0 dla Man City! Z rzutu wolnego na szósty metr dośrodkował Kolarov, a gola głową zdobył Aguero. Argentyńczyk był jednak na metrowym spalonym.

12'

Ogromna motywacja u piłkarzy Newcastle. Widać, że zwycięstwo nad Swansea City dała sporo pewności siebie.

9'

Żywe tempo meczu od pierwszych sekund spotkania.

8'

Newcastle już od 11 lat nie potrafi pokonać Manchesteru City.

6'

Fatalnie z rzutu rożnego dośrodkował Townsend i piłka wylądowała na aucie.

4'

Szansa dla Newcastle! Po strzale Cisse z ośmiu metrów piłka trafiła w górną siatkę. Dośrodkowywał Townsend.