Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Riyad Mahrez.

Jack Colback zablokował groźny strzał Mahreza z ostrego kąta.

Schodzi: Jonjo Shelvey, wchodzi Seydou Doumbia.

85'

Zanosi się na ciekawą końcówkę, bo Sroki wreszcie podkręciły tempo.

82'

Duża kontrowersja! Wes Morgan zablokował atomowy strzał Sissoko z ostrego kąta, pomógł sobie przy tym ręką, mimo to sędzia nie wskazał na "wapno".

80'

Czas mija, a na boisku nic się nie zmienia. Leicester nie dopuszcza do zagrożenia pod własną bramką.

74'

Wynik wciąż jest na styku, ale gospodarze prezentują spokojny i poukładany futbol. Nie zanosi się na nagłego gola dla Srok.

70'

Schodzi Ayoze Perez, wchodzi Siem de Jong.

69'

Riyad Mahrez podał do Schluppa, ale potężną bombę rezerwowego Lisów z 16 metrów zablokował Daryl Janmaat.

66'

Niedokładnie z prawego skrzydła dośrodkował Marc Albrighton i piłka w locie opuściła boisko.

62'

Teraz zapachniało wyrównaniem! Groźnie sprzed pola karnego uderzył Ayoze Perez, piłka zrykoszetowała i poleciała tuż obok słupka!

58'

Ayoze Perez uruchomił w polu karnym Sissoko, ten miał mnóstwo miejsca, ale kompletnie zepsuł podanie i strzał Janmaata został zablokowany!

56'

Schodzi Vurnon Anita, wchodzi Andros Townsend.

53'

Ayoze Perez zablokował mocny strzał Fuchsa z 17 metrów po krótkim rozegraniu rzutu wolnego.

51'

Zablokowane dośrodkowanie Simpsona z prawej strony boiska.

49'

Lisy nie zamierzają się bronić i od początku drugiej połowy dość wysoko atakują przeciwnika.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Anemicznie uderzył Ayoze Perez i Kasper Schmeichel zaliczył łatwą interwencję.

44'

Tempo spadło, trwa już oczekiwanie na gwizdek na przerwę.

40'

Zespół Leicester nie forsuje tempa, ale też nie musi, bo rywal nie stwarza wielkiego zagrożenia pod bramką Schmeichela.

36'

Riyad Mahrez świetnie podał do Vardy'ego, ten jednak stracił równowagę na 16. metrze i jego strzał został zablokowany.

35'

Ekipa Newcastle przeszła do ataku pozycyjnego, gospodarze czyhają na kontry.

32'

Sroki mogły mieć dobrą okazję, ale Aleksandar Mitrović i Moussa Sissoko weszli sobie w paradę w polu karnym Lisów i zabrakło strzału.

28'

Mogło być już 2:0! Marc Albrighton uderzył płasko z linii pola karnego i piłka minęła słupek o centymetry!

25'

Ależ gol! Fantastyczne trafienie Okazakiego, który skierował piłkę do siatki przewrotką z kilku metrów po zgraniu głową Vardy'ego!

1
23'

Wyrównany mecz na King Power Stadium. Na razie nie widać, że Leicester jest liderem, a Sroki walczą o utrzymanie.

19'

Po dośrodkowaniu Albrightona z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Robert Huth.

18'

Zablokowane uderzenie z dystansu Mahreza.

17'

Z prawego skrzydła świetnie centrował Ayoze Perez, ale zamykający akcję Moussa Sissoko był naciskany przez Simpsona i główkował niecelnie.

14'

Jamie Vardy padł w polu karnym po starciu z Janmaatem, ale trudno tu mówić o faulu. Sędzia nie użył gwizdka.

11'

Danny Drinkwater centrował z prawego skrzydła do Vardy'ego, jednak przeciął to Steven Taylor.

10'

Gra przeniosła się do środkowej strefy, Leicester nadal niemrawe w ofensywie.

7'

Na razie obraz gry jest zaskakujący, Sroki zaczęły bardzo odważnie.

4'

Teraz w bardzo dobrej sytuacji obok słupka huknął z 12 metrów Jack Colback!

3'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy! Georginio Wijnaldum został jednak zablokowany, a poprawka Pereza była już mocno niecelna.