Trzy minuty doliczone.

87'

Z dystansu uderzył Darmian, ale tym razem zupełnie niecelnie.

84'

Londyńczycy nie stworzyli dzisiaj ani jednej dobrej okazji do zdobycia bramki. Słaby występ na Old Trafford.

81'

Dobra akcja Depay'a i ładny strzał, lecz po rykoszecie piłka wylądowała na kornerze.

72'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Ander Herrera.

71'

Po dośrodkowaniu Rooney'a piłka została wybita na korner.

69'

Man Utd nadal spokojnie rozgrywa piłkę. Crystal Palace niewiele może zdziałać.

66'

Palace. Schodzi: Yohan Cabaye. Wchodzi: James McArthur.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Darmian.

Manchester United
62'

To powinien być gol! Najpierw idealną okazję miał Lingard, a po chwili Rashford, ale świetnie w obu sytuacjach bronił Speroni.

60'

Palace. Schodzi: Chung-Yong Lee. Wchodzi: Jordon Mutch.

59'

Nieczysto sprzed pola karnego strzelił Wayne Rooney. Od bramki rozpoczął Speroni.

57'

Czysta interwencja Smallinga we własnym polu karny, który zabrał piłkę Adebayorowi.

55'

Gol! Strzelił Matteo Darmian.

2:0! Po rzucie rożnym piłka została wybita przed pole karne, gdzie Darmian huknął z lewej nogi, a futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki gości.

54'

Mata wpadł w pole karne i uderzył silnie w krótki róg, ale Speroni wybił piłkę na korner.

53'

Martial dryblował na lewym skrzydle i wywalczył rzut rożny.

50'

Piłkarze obu drużyn nie podkręcają tempa meczu.

46'

Martial ładnie wycofał piłkę do Rooney'a, którego płaski strzał został zablokowany.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Pape Souare.

Crystal Palace
40'

Powinno być 2:0, ale Speroni kapitalnie obronił strzał Martiala.

39'

Rooney znalazł podaniem Rashforda, który nie miał łatwej sytuacji, ale zdołał oddać celny strzał. Speroni nie dał się pokonać.

35'

Gra nieco wyrównała się. Man Utd już tak nie dominuje.

32'

Złe dośrodkowanie Valencii z prawego skrzydła, ale Crystal Palace nie potrafiło nawet wyjść z kontrą.

29'

Słabiutko wyglądają dzisiaj Orły. W takiej formie trudno dojść im nawet do pola karnego rywali.

27'

Rooney zbyt krótko dośrodkował z rzutu wolnego i piłka została wybita.

25'

Bardzo silny strzał Rooney'a sprzed pola karnego, ale wprost w Speroniego.

22'

Techniczne uderzenie Martiala z linii pola karnego i Speroni wybił piłkę do boku.

20'

Ładna akcja Man Utd i Valencia wpadł w pole karne, jednak nie bardzo miał komu zagrać.

17'

W środku boiska dużo haruje dzisiaj Wayne Rooney, który ma sporo zadań w defensywie.

14'

Gospodarze długo wymieniają podania, a goście nie są w stanie jej odebrać.

11'

Ciekawa statystyka, z której wynika, że najwięcej goli w pierwszej połowie na Old Trafford zdobył Rashford, a druge miejsce zajmują samobóje.

9'

Kontra Crystal Palace, lecz Adebayor źle trafił w piłkę i ta przeleciała obok słupka MU.

9'

Płaski strzał Maty sprzed pola karnego, jednak to nie mogło zaskoczyć Speroniego.

7'

Bardzo dobrze od pierwszych minut wygląda Man Utd.

6'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Kelly. Faulowany był Martial.

4'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Damien Delaney.

1:0 dla Man Utd! Darmian dośrodkował z lewej flanki i Delaney w niegroźnej sytuacji wpakował piłkę do własnej bramki. Chciał wybić futbolówkę na korner, ale skiksował w tej sytuacji.