Giroud był z lewej strony pola karnego i oddał strzał w boczną siatkę Evertonu.

Pięć minut doliczonych.

88'

Jest celny strzał Lukaku, ale zbyt lekki, żeby pokonać Ospinę.

83'

Olivier Giroud trafił do siatki Evertonu po strzale z pięciu metrów, jednak wcześniej sędzia odgwizdał faul Francuza.

80'

Błędna decyzja sędziego, który nie zauważył ewidentnego faulu na Giroudzie przy linii pola karnego.

78'

Giroud otrzymał piłkę na linii pola karnego, ale bez problemu odebrał mu ją Coleman.

75'
ZMIANA
73'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Gerard Deulofeu.

70'

Everton przeważa od dobrych kilku minut.

68'

Ospina wyraźnie cierpi, ale na razie pozostaje na murawie.

66'

Lukaku wpadł w Ospinę i Kolumbijczyk potrzebuje pomocy medycznej. Nie wygląda to dobrze dla Ospiny.

62'

Ambitniejsza postawa gospodarzy oddaliła grę od ich pola karnego.

59'

Everton popełnia mnóstwo niewymuszonych błędów i przez to gra gospodarzom "nie klei się".

56'

Długie podanie w kierunku Iwobiego, ale za mocne i piłkę złapał bramkarz.

53'

Francis Coquelin otrzymał piłkę 20 metrów od bramki Evertonu i oddał strzał wyraźnie obok słupka.

51'

Barkley szukał podaniem Lennona, ale nie dograł do swojego skrzydłowego.

48'

Coleman w ostatniej chwili zablokował strzał Oezila.

46'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Muhamed Besić. Wchodzi: John Stones.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

45'

Indywidualna akcja Iwobiego, którą zakończył strzałem obok słupka.

44'

Welbeck wpadł w pole karne, ale tym razem został dobrze zatrzymany.

42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Iwobi. Asystował mu Hector Bellerin.

Długie podanie Bellerina do Iwobiego, który nie dał się przepchnąć i strzałem między nogami bramkarza zdobył bramkę.

41'

Lekkie dośrodkowanie na jedenasty metr i Koscielny wybił futbolówkę.

38'

Jedna z nielicznych akcji Evertonu i korner dla gospodarzy.

35'

Sanchez upadł w polu karnym Evertonu. "Jedenastka"? Sędzia jest innego zdania.

1
33'

Silne dośrodkowanie Bainesa, jednak żaden gracz gospodarzy nie doszedł do piłki.

1
30'

Próba szybkiej kontry Arsenalu, Sanchez domagał się odgwizdania faulu, ale sędzia był innego zdania.

1
27'

Arsenal jak traci piłkę to tylko na chwilę, ponieważ szybko ją odbiera.

1
24'

Besić przymierzył sprzed pola karnego i Ospina na raty złapał piłkę.

1
21'

Arsenal gra wysokim pressingiem i Everton nie potrafi wyjść nawet z własnej połowy.

1
18'

Teraz Sanchez szarżował na skrzydle i Baines odebrał mu piłkę.

1
16'

Sanchez uwikłał się w drybling na środku boiska i dwóch graczy Evertonu odebrało mu piłkę.

1
14'

Bardzo kiepsko rzut wolny wykonał Leighton Baines. Piłka nie dotarła nawet do pola karnego.

1
12'

The Toffees od momentu utraty bramki nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

1
9'

Podanie w kierunku Lukaku, ale Belg dobrze blokowany nie utrzymał się przy piłce.

1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Alexis Sanchez.

Sanchez kapitalnie podał do Welbecka, który minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki!

5'

Zbyt mocne podanie w kierunku Welbecka i piłkę złapał bramkarz.

1
4'

Sporo się dzieje od pierwszych sekund spotkania.

1
2'

Welbeck szarżował przy linii końcowej, ale został nabity przez Besicia i... piłka trafiła w słupek!

1
2'

Po rzucie rożnym Coleman z pięciu metrów trafił w słupek!

1
1'

Dwa dośrodkowania w pole karne Arsenalu i jedno z nich zostało wybite na rzut rożny.