Spieszą się Obywatele, ale nie stwarzają sytuacji.

Sergio Aguero znakomicie ograł w polu karnym Valencię, ale z 10 metrów uderzył obok słupka!

90'

Doliczone 6 minut.

1
88'

Szarpią jeszcze gospodarze, na trybunach wzmaga się doping, ale nie wygląda to zbyt przekonująco.

1
81'

Napór gospodarzy znów osłabł. Chyba tracą powoli nadzieję na wyrównanie.

1
78'

Czerwone Diabły skupiają się głównie na obronie, gospodarze mają coraz mniej czasu na wywalczenie choćby punktu.

1
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eliaquim Mangala.

Manchester City
1
75'

Z narożnika pola karnego tyleż mocno co niecelnie uderzył Jesus Navas.

1
71'

Przycisnęli gospodarze i co chwilę w polu karnym United jest bardzo gorąco!

1
70'

Sergio Aguero poślizgnął się przy próbie strzału sprzed pola karnego i także wyraźnie chybił.

1
68'

Z dystansu w trybuny uderzył Gael Clichy.

1
66'

Teraz po centrze z prawego skrzydła Sergio Aguero główkował w słupek!

1
64'

Chris Smalling zablokował bardzo groźny strzał Bony'ego z ostrego kąta!

1
64'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
59'

Goście bardzo umiejętnie neutralizują ofensywne atuty rywala. Obywatelom idzie jak po grudzie.

1
55'

Zablokowany bardzo groźny strzał Rashforda z ostrego kąta! Chwilę wcześniej Wilfredo Caballero zatrzymał kąśliwe uderzenie Martiala.

1
54'

Gael Clichy zacentrował do Bony'ego, ten jednak główkował bardzo lekko i David de Gea złapał piłkę.

1
49'

Hart opuścił boisko na noszach.

1
48'

Joe Hart nabawił się przy tej interwencji urazu, medycy na boisku.

1
47'

Martin Demichelis za krótko podał do Harta i zmusił go do rozpaczliwej interwencji przed nadbiegającym rywalem.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Marcus Rashford padł w polu karnym City po wejściu Demichelisa. Sędzia jednak słusznie puścił grę.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
45'

Zapachniało wyrównaniem! Eliaquim Mangala przedłużył głową dośrodkowanie z rzutu wolnego i z kilku metrów obok słupka uderzył Yaya Toure! Do końca przeszkadzał mu jednak jeden z rywali.

1
43'

Sergio Aguero fatalnie rozegrał akcję gospodarzy i piłka poleciała poza boisko.

1
42'

Anthony Martial dość anemicznie centrował do Rashforda i bez trudu przeciął to Eliaquim Mangala.

1
38'

Mecz nie porywa, Czerwone Diabły grają bardzo konsekwentnie, a gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na rozmontowanie ich obrony.

1
34'

Teraz Chris Smalling przeciął głęboką centrę Navasa z prawej strony boiska.

1
33'

Kąśliwy techniczny strzał sprzed pola karnego oddał Yaya Toure, jednak piłka minęła słupek.

1
32'

Nikt nie zamknął dośrodkowania Blinda z rzutu rożnego. Blisko piłki był Morgan Schneiderlin.

1
29'

David de Gea złapał piłkę po dośrodkowaniu Yaya Toure. Napór Man City osłabł.

1
25'

Manchester City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Fernando. Były piłkarz Liverpoolu doznał kontuzji w starciu z Matą.

24'

Manchester City stworzył więcej sytuacji, atakuje częściej, ale musi uważać na groźne kontry Czerwonych Diabłów.

1
22'

Mogło być 1:1! Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował David Silva i tuż obok słupka główkował Martin Demichelis, który mógł się zrehabilitować za błąd przy bramce dla MU.

1
18'

Mocno z dystansu uderzył Anthony Martial i Joe Hart odbił piłkę przed siebie!

1
16'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Juan Mata.

Atakowali Obywatele, ale cios zadali goście! Po podaniu Maty Rashford z łatwością oszukał Demichelisa, a następnie pokonał Harta w sytuacji sam na sam!

Manchester United
1
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Fernandinho.

1
14'

Potężna bomba Navasa z ostrego kąta, ale na posterunku David de Gea!

1
12'

Jesse Lingard wystartował do prostopadłego podania, w ostatniej chwili uprzedził go jednak Martin Demichelis.

1
10'

Żółtą kartkę za faul na Aguero otrzymał Chris Smalling.

1
10'

Inicjatywa po stronie Obywateli, którzy częściej zagrażają bramce rywala.

1
7'

Jesus Navas przyjął piłkę na klatkę piersiową po dośrodkowaniu Sterlinga, jednak z 12 metrów uderzył obok słupka!

1
5'

Matteo Darmian zastopował szarżę Silvy w polu karnym MU.

1
4'

Dość wyrównany początek na Etihad Stadium. Tuż po rozpoczęciu gry wydawało się, że od razu przycisną gospodarze, jednak Czerwone Diabły nie dały się zepchnąć do obrony.