88'

Liverpool FC. Schodzi: Joe Allen. Wchodzi: Oluwaseyi Ojo.

86'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Graziano Pelle.

Niesamowite! Kolejny błąd defensywy Liverpoolu. Pelle zagrał w pole karne do Mane, który płaskim strzałem zdobył gola.

83'

Gol! Strzelił Graziano Pelle. Asystował mu Shane Long.

Pelle zgrał futbolówkę do Longa, który odegrał mu piłkę. Włoch z linii pola karnego uderzył w same okienko bramki LFC!

80'

Liverpool spokojnie wymienia podania w środkowej strefie boiska.

77'

Southampton od kilku minut nie potrafi zepchnąć Liverpool do defensywy.

74'

Benteke otrzymał podanie od Lallany i miał bardzo dobrą okazję. Uderzył płasko i tuż obok słupka.

72'

Southampton dominuje. Liverpool cofnął się na własną połowę.

68'

Święci rzucili się do ataków. Poczuli, że mogą ten mecz przynajmniej zremisować.

64'

Southampton odebrało piłkę LFC, Pelle dograł do Mane, który zwiódł Sakho i pokonał strzałem z lewej nogi Simona Mignoleta.

62'

Van Dijk dobrze zgrał piłkę głową do Mane, który nie przepchnął Sakho i nie doszedł do futbolówki.

59'

Kolejna centra w pole karne The Reds i Mane wypchnięty poza "szesnastkę".

57'

Long ruszył lewą flanką i jego dośrodkowanie złapał Mignolet.

53'

Święci mieli wyśmienitą sytuację, żeby złapać kontakt z LFC.

49'
NIESTRZELONY KARNY

Sadio Mane uderzył w prawy róg bramkarza, ale ten sam wybrał Mignolet i sparował piłkę!

49'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Skrtel. Rzut karny dla Southampton za faul Słowaka!

Liverpool FC
48'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Southampton. Schodzi: Dusan Tadić. Wchodzi: Sadio Mane.

46'
45'

Dwie minuty doliczone.

43'

Fatalny strzał z rzutu wolnego oddał Ryan Bertrand.

42'

Kilka minut przed przerwą spadło tempo spotkania.

39'

Długie podanie w kierunku napastników The Reds, ale piłkę przejął Forster.

36'

Rzut wolny w okolicach pola karnego LFC, jednak dośrodkowanie na piąty metr zostało wybite przez Sakho.

33'

Allen trafił do siatki Southampton, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego Sakho, który stał na linii strzału, ale czy na pewno Francuz "spalił"? Kontrowersyjna sytuacja.

30'

Southampton jest dzisiaj bezradne. Liverpool dominuje na St Marys Stadium.

27'

Kolejna akcja The Reds! Allen wypuścił w bój Sturridge'a, który źle przyjął sobie piłkę i uderzył zbyt słabo, żeby pokonać Fostera.

26'

Powinno być 3:0! Kapitalna akcja Liverpoolu i ostatecznie Allen znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale ten był górą.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Lovren.

22'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge. Asystował mu Divock Origi.

Perfekcyjna kontra Liverpoolu, w której uczestniczyli tylko Origi oraz Sturridge. Pierwszy z nich podał do Sturridge'a, który zamarkował strzał, a po chwili uderzył już nie do obrony dla Forstera.

17'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Adam Lallana.

Lallana rozciągnął akcję na lewą stronę, gdzie piłkę otrzymał Coutinho. Rozgrywający swój setny mecz w Premier League Brazylijczyk popędził z futbolówką kilkadziesiąt metrów, a następnie oddał kapitalny strzał z 25 metrów!

16'

Niesygnalizowany strzał z 20 metrów oddał Daniel Sturridge. Forster nie dał się zaskoczyć.

14'

Origi był na prawej flance, próbował dryblować, ale wywalczył korner.

11'

Pelle znalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale z 14 metrów uderzył nad poprzeczką.

10'

Rzut rożny dla gości i piłkę bez problemu złapał Forster.

8'

Kontrowersyjna sytuacja, ponieważ Long upadł w polu karnym LFC, ale wydaje się, że Lovren faktycznie nie faulował!

6'

Virgil van Dijk doszedł do strzału głową na piątym metrze, jednak nie trafił w światło bramki.