90'
90'

Strzał Harry'ego Kane'a z 25 metrów i Boruc nie musiał interweniować.

86'

Ritchie posłał piłkę za linię obrony Tottenhamu, jednak nie było tam żadnego gracza Bournemouth.

84'

Mason uderzył z ostego kąta i Boruc nie dał się zaskoczyć.

82'
79'

Dobra szybkość Lewisa Grabbana, jednak snajper Bournemouth został zatrzymany.

76'

Ambitny strzał Diera z dalszej odległości i piłka nie trafiła w światło bramki.

74'

Bournemouth wygrało trzy ostatnie mecze, ale dzisiaj seria ta zostanie przerwana.

70'

AFC Bournemouth. Schodzi: Max Gradel. Wchodzi: Marc Pugh.

69'

Tottenham długo utrzymuje się przy piłce nie pozwalając rywalom na złapanie rytmu.

66'
63'

Grymas bólu u Kevina Wimmera i potrzebna będzie pomoc medyczna.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Francis.

AFC Bournemouth
57'

Korner dla gości i dośrodkowanie Ritchie'ego wypiąstkował Lloris.

55'

Bournemouth nie poddaje się i stara się zdobyć gola. Przed chwilą Ritchie zagrał do Gradela, ale ten był na spalonym.

52'

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

Z dystansu uderzył Harry Kane i Boruc "wypluł" piłkę przed siebie. Spokojnie do pustej bramki dobił ją Eriksen. To był błąd polskiego golkipera.

Tottenham Hotspur
48'

Kane uruchomił Walkera, który zdecydował się na strzał, ale nie był on celny.

46'
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

45'

Kane chciał teraz zaliczyć asystę, jednak za mocno podał do Eriksena.

42'

Jest i obrona Artura Boruca, ale strzał Alli'ego nie był wymagający.

41'

Max Gradel dośrodkował futbolówkę z rzutu wolnego, a najwyżej wyskoczył do niej Cook i uderzył nad poprzeczką.

39'

Piłka w siatce Bournemouth, ale tym razem sędzia jej nie uznał, ponieważ podający do Alli'ego Kane był na spalonym.

35'

Eriksen mocno dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ale tę zablokował Dier.

32'

Silny strzał Rose'a po dośrodkowaniu Eriksena, ale nie zatrudnił Boruca posyłając piłkę obok słupka.

29'

Daleko było do bramki Boruca, ale mimo to Dier zdecydował się na strzał, który Cook zablokował.

27'

Gospodarze w razie zwycięstwa ponownie będą mieli pięć punktów mniej od Leicester City. Bournemouth jest niemal pewne utrzymania.

23'

Tottenham spokojnie kontroluje przebieg meczu. Bournemouth wciąż bez okazji strzeleckiej.

19'

Znów groźnie w polu karnym gości, ale tym razem Eriksen uderzył nad poprzeczką.

16'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli.

Prostopadłe podanie Alli'ego do Kane'a, który z pierwszej piłki uderzył nie do obrony dla Boruca.

14'

Tottenham bezsprzecznie przeważa na White Hart Lane.

9'

Rzut rożny dla Tottenhamu, ale po dośrodkowaniu piłki przez Lameli ta została wybita.

8'

Goście są bezradni. Tottenham potwierdza dobrą dyspozycję.

3'

Kolejna akcja Tottenhamu i Boruc może mieć pretensje do swoich kolegów, że tak łatwo dopuszczają rywali do pola karnego Bournemouth.

1'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Kyle Walker.

Lloris uruchomił Walkera, który dośrodkował w pole karne, gdzie Harry Kane z sześciu metrów zdobył gola. Boruc bez szans!