Oscar podał piłkę w pole karne do Baby, który tylko ją trącił i ta przeleciała tuż obok słupka.

83'
81'

Niewiele ciekawego dzieje się w ostatnich minutach.

79'

Leciutki strzał z rzutu wolnego oddał Branislav Ivanović. To nie mogło zaskoczyć Guzana.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Hutton.

Aston Villa
74'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Jake Clarke-Salter.

wchodzi Wchodzi
Jake Clarke-Salter #18
schodzi Schodzi
72'

Powinien być rzut karny dla Aston Villi po faulu Pedro. Sędzia nie dostrzegł przewinienia.

70'

Kibice są bezlitośni dla swoich piłkarzy. Sanchez oraz Gil zostali pożegnani olbrzymimi gwizdami.

66'

Aston Villa. Schodzi: Carles Gil. Wchodzi: Jack Grealish.

64'

Aston Villa jest bezradna, a fani miejscowych często gwiżdżą na każde nieudane zagranie.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Sanchez.

59'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez.

Techniczny strzał z linii pola karnego oddał Pato, Guzan sparował piłkę do boku, jednak dopadł do niej Pedro i umieścił w siatce.

56'

Pedro strzelił swoją piątą bramkę w Premier League w tym sezonie i tylko Diego Costa ma na koncie więcej trafień (11).

54'

Próba ofensywnej akcji w wykonaniu miejscowych, jednak została zatrzymana na linii pola karnego.

51'

Gospodarze coraz bardziej sfrustrowani uciekają się do fauli.

48'

Guzan wypuścił piłkę przed siebie po strzale Oscara. "Na raty" bronił bramkarz Aston Villi.

46'

Chelsea. Schodzi: Kenedy. Wchodzi: Oscar.

46'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Oscar.

3:0! Kapitalna wymiana podań pomiędzy Pato, Oscarem i Pedro! Ostatecznie Oscar zagrał na szósty metr do Hiszpana, który płaskim strzałem wykończył akcję.

46'

Początek drugiej połowy.

13:35

Pato to już siedemnasty zawodnik Chelsea, który zdobywa w tym sezonie gola w Premier League.

45+3'

Gol! Strzelił Alexandre Pato.

Silny strzał Pato z rzutu karnego i Guzan nie był w stanie zatrzymać uderzenia rywala.

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Aly Cissokho. Rzut karny dla Chelsea za faul Cissokho na Pato!

Aston Villa
45'

45'

Loftus- Cheek kapitalnie odebrał piłkę na linii pola karnego i oddał technicznym strzał, który przleciał tuż obok słupka.

43'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Carlos Gil.

41'

Znów Ayew! Napastnik Aston Villi ograł obrońcę i oddał lekki, płaski strzał, który przeleciał tuż obok słupka.

40'

Ayew oddał strzał z 20 metrów, ale trafił w... swojego kolegę z zespołu.

37'

Powinno być 2:0! Fabregas idealnie podał do Baby, który z lewej strony pola karnego zamiast podawać do Pato, to zdecydował się na strzał, który świetnie obronił Brad Guzan.

34'

Lekki strzał z rzutu wolnego oddał Jordan Ayew i piłkę złapał bramkarz Chelsea.

32'

Czarne chmury nad Aston Villą. Po raz 24. The Villans przegrywają 0:1 i aż 19 razy przegrali ten mecz.

31'

Mogło być 1:1, jednak Courtois zdołał sparować strzał Gila z lewej strony pola karnego.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Cesc Fabregas.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Idrissa Gueye.

Aston Villa
26'

Gol! Strzelił Ruben Loftus-Cheek. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

Mikel kapitalnie minął dwóch obrońców. Piłka trafiła na prawe skrzydło, gdzie płasko w pole karne dośrodkował Azpilicueta, a futbolówka po strzale Loftusa-Cheeka odbiła się od nogi Lescotta i zaskoczyła Guzana.

23'

Chelsea. Schodzi: Loic Remy. Wchodzi: Alexandre Pato. To debiut Brazylijczyka w Chelsea.

23'

Remy ma problemy zdrowotne i niezbędna będzie zmiana.

21'

Słabe widowisko na Villa Park. Chelsea stworzyła sobie tylko jedną okazję strzelecką.

19'

Pedro trafił do siatki Aston Villi, ale sędzia słusznie pokazał spalonego Portugalczyka.

16'

Remy dryblował w polu karnym Aston Villi, jednak dobrze interweniowali obrońcy The Villans.

13'

Hiddink ostatni raz przegrał w lidze jako menedżer Chelsea w... 2009 roku.

11'

Pedro kapitalnie przełożył sobie piłkę przed polem karnym i oddał techniczny strzał, który przeleciał tuż nad poprzeczką.

10'

Loftus-Cheek dryblował w polu karnym Aston Villi i wywalczył korner.

7'

Pozycjny atak Chelsea, ale niewiele z tego wynika.

5'

Trzeba przyznać, że na Villa Park jest dzisiaj wiele pustych miejsc. Kibice AV pogodzili się już ze spadkiem drużyny do The Championship.

3'

Przewaga Chelsea od pierwszych sekund, jednak Aston Villa stara się zastosować wysoki pressing.