Manchester City
7' Fernando  (0:1) 12' Kevin De Bruyne  (0:2) 19' Sergio Aguero  (0:3) 89' Fernando 90+3' Aleksandar Kolarov  (0:4)
0:4

Koniec meczu.

Gol! Strzelił Aleksandar Kolarov.

Fantastyczna akcja i strzał Kolarova z lewej strony pola karnego! Serb uciekł czterem rywalom i Boruc znów był bez szans!

Trzy minuty doliczone.

Żółtą kartkę otrzymał Fernando.

Dobra interwencja Caballero na przedpolu. Bramkarz Man City pewnie chwycił piłkę.

Bournemouth. Schodzi: Max Gradel. Wchodzi: Dan Gosling.

Senne tempo w ostatnich minutach meczu.

Aguero wypuścił w bój Kolarova, który płaskim strzałem próbował zaskoczyć Artura Boruca. Dobra interwencja Polaka.

Naprawdę niewiele ciekawego dzieje się w drugiej połowie. Man City w pierwszych 19. minutach "zabił" mecz.

Eunan O'Kane dość niespodziewanie znalazł się w polu karnym Man City, ale uderzył obok bramki.

Bournemouth. Schodzi: Adam Smith. Wchodzi: Tommy Elphick.

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Samir Nasri.

Leciutkie dośrodkowanie Silvy i jego intencje odczytał Artur Boruc pewnie łapiąc piłkę.

Gra uspokoiła się i The Citizens nie atakują już tak ochoczo.

Ofensywna akcja Man City, ale Kolarov faulował w ofensywie.

A tutaj statystyki po pierwszej połowie.

Cały czas lepiej prezentują się gracze Manuela Pellegriniego, którzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa pod bramką Boruca.

Świetna interwencja Boruca po strzale De Bruyne z lewej strony pola karnego!

. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Marc Pugh.

Minuta doliczona.

Faulowany Silva, ale nie będzie potrzebna pomoc medyczna dla Hiszpana.

Dośrodkowanie w pole karne Man City, jednak stoperzy nie dają się zaskoczyć.

W polu karnym znalazł się Aguero i postanowił sam zakończyć akcję, jednak Boruc nie musiał interweniować.

Aguero strzelił w 2016 roku najwięcej goli w Premier League.

Aguero znalazł podaniem Silvę, którego strzał z woleja był mocno niecelny.

Caballero kapitalnie sparował piłkę po strzale głową, który oddał Kinga

Zamieszanie w polu karnym The Citizens i gospodarzom udało się wywalczyć korner.

Tylko Aguero ma w klubowej klasyfikacji w tym sezonie więcej goli od De Bruyne.

Fernandinho huknął sprzed pola karnego i piłka zatrzymała się na poprzeczce!

Beniaminek nie potrafi nawet przekroczyć połowy Manchesteru City.

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Jesus Navas.

3:0! Navas dośrodkował spod linii końcowej, a Sergio Aguero wygrał pojedynek główkowy i z pięciu metrów zdobył bramkę. Boruc nie miał nic do powiedzenia.

Głodny gry jest De Bruyne, który rozgrywa pierwszy mecz od dwóch miesięcy. Belg oddał przed chwilą strzał sprzed pola karnego, który poszybował nad poprzeczką.

Gospodarze są dzisiaj bezradni. Man City pokazuje wysoką formę od pierwszych minut.

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu David Silva.

Fantastyczna wymiana podań pomiędzy Aguero, Silvą i De Bruyne. Strzał tego ostatniego z linii pola karnego zaskoczył Boruca. Polak ponownie bez szans.

Lekki strzał oddał Kevin De Bruyne, jednak to nie mogło zaskoczyć Artura Boruca.

Gol! Strzelił Fernando.

1:0 dla Man City! Po rzucie rożnym piłka trafiła na 14 metr do Fernando, który uderzeniem pod poprzeczkę zaskoczył Boruca. Polak był bez szans.

Wypad Bournemouth z własnej połowy i w pole karne Man City wpadł King. Z ostrego kąta uderzył obok słupka The Citizens.