90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard.

Manchester United
90+1'

Juan Mata chciał oddać techniczny strzał sprzed pola karnego, jednak został zablokowany.

90'

Doliczone 4 minuty.

87'

Everton. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Oumar Niasse.

86'

Co za szansa The Toffees! Seamus Coleman centrował płasko do Romelu Lukaku, ale ten spóźnił się do piłki, a to było już pole bramkowe!

84'

Zablokowany płaski strzał Cleverleya z 17 metrów. Everton przycisnął gospodarzy.

82'

Man Utd. Schodzi: Daley Blind. Wchodzi: Antonio Valencia.

80'

Przerwa w grze, problemy mięśniowe ma Daley Blind.

77'

Jesse Lingard atakował środkiem boiska, ale nie był w stanie wyjść na czystą pozycję i stracił piłkę.

75'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

74'

Na czystą pozycję po długim podaniu wybiegł Marcus Rashford, uprzedził go jednak Joel Robles.

70'

Z lewej strony pola karnego mocno do nikogo dośrodkował Ross Barkley.

65'

Widowisko jest zdecydowanie ciekawsze niż przed przerwą, lepiej spisują się zwłaszcza gospodarze.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Chris Smalling.

1
61'

Jesse Lingard mógł podwyższyć prowadzenie MU, ale nie sięgnął piłki po płaskiej centrze z lewego skrzydła!

1
58'
56'

Zapachniało błyskawicznym wyrównaniem, ale Phil Jagielka główkował w poprzeczkę!

1
54'

To tysięczny gol Manchesteru United na Old Trafford w rozgrywkach Premier League.

54'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Timothy Fosu-Mensah.

To była świetna akcja kombinacyjna! Fosu-Mensah dośrodkował płasko między obrońców Evertonu a Roblesa, natychmiastowy strzał oddał Martial i piłka wpadła do siatki po nogach golkipera!

52'

Anthony Martial przeciął dośrodkowanie Bainesa z rzutu wolnego z narożnika boiska.

49'

Teraz Daley Blind zablokował bardzo groźny strzał Lukaku z kilku metrów!

49'

Gerard Deulofeu zakręcił obroną MU, dośrodkował płasko na 5. metr do Romelu Lukaku, jednak szybciej przy piłce był Chris Smalling.

47'

Roberto Martinez wrócił na ławkę Evertonu z ponad minutowym opóźnieniem. Nic jednak nie stracił.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Anemiczna centra Lingarda sprzed pola karnego i piłkę spokojnie złapał Joel Robles.

41'

Goście często szukają dłuższymi zagraniami Romelu Lukaku. Efektów nie ma, bo zazwyczaj piłki są posyłane w kierunku Belga zbyt mocno.

37'

Rozpędził się teraz Anthony Martial, który mógł wyjść nawet sam na sam z Roblesem, kapitalnie jednak w polu karnym zastopował go John Stones.

35'

Bezpardonowy, ale czysty wślizg Colemana w polu karnym. Szarżował Marcos Rojo.

32'

Nie można narzekać na tempo, ani nastawienie obu zespołów. Próbują atakować, szwankuje natomiast ostatnie podanie i wykończenie.

29'

Wyrównane, ale nadal niezbyt porywające spotkanie na Old Trafford.

26'

Mogło być niebezpiecznie pod bramką Czerwonych Diabłów, ale Romelu Lukaku przegrał pojedynek biegowy z De Geą.

23'

W zamieszaniu po rzucie rożnym nie do końca czysto uderzył głową Romelu Lukaku. Nic z tego nie wyszło.

22'

Z rzutu wolnego z 22 metrów uderzył Leighton Baines, piłka otarła się o mur obrońców MU i wyszła na rzut rożny.

19'

Częściej w ataku są gospodarze, obu zespołom brakuje jednak dokładności i na razie wielkiego widowiska nie ma.

1
17'

Ależ kąśliwy strzał w kierunku dalszego rogu oddał Anthony Martial! Piłka otarła się o biodro Bainesa i poleciała tuż obok słupka!

1
12'

Gerard Deulofeu rozpędził się na prawym skrzydle, wpadł w pole karne, ale nie był w stanie ułożyć sobie piłki do strzału.

1
10'

Man Utd wciąż walczy o pierwszą czwórkę. Jeśli pokona Everton, to będzie miał do niej jeden punkt straty.

1
7'

Czerwone Diabły w ataku pozycyjnym na połowie przeciwnika, na razie nie ma z tego nic konkretnego.