10 kwi 2016 14:30
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

2:0! Vardy wykorzystał swoją szybkość i najpierw minął obrońcę, a następnie bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce!

Leicester City
90+3'

Amartey znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak górą był włoski bramkarz!

90'

Pięć minut doliczonych do drugiej połowy.

90'

Świetna, kombinacyjna akcja Leicester i w ostatniej jej fazie Drinkwater dograł do Vardy'ego, którego płaski strzał obronił Mannone.

86'

Leicester urywa każdą możliwą sekundę, co mocno nie podoba się gospodarzom.

83'

Mannone szybko wyszedł z bramki i zablokował strzał rywala. Szarżował w tej sytuacji Ulloa.

82'

To powinien być remis! Rodwell z pięciu metrów uderzył nad poprzeczką!

81'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Demarai Gray.

80'

Lider Premier League cofnął się na własną połowę i tutaj czeka na akcje Sunderlandu.

77'

Albrighton długo holował piłkę i w końcu zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Był on celny, lecz za słaby, żeby pokonać Mannone'a.

76'
ZMIANA
72'

Borini był niepilnowany w polu karnym Lisów, ale piłka po strzale trafiła... w twarz Włocha.

71'

Kontra Leicester i Mahrez o mały włos, a dostarczyłby piłkę do Vardy'ego.

68'
ZMIANA

Sunderland. Schodzi: Yann M'Vila. Wchodzi: Jack Rodwell.

68'
ZMIANA

Sunderland. Schodzi: Wahbi Khazri. Wchodzi: Dame N'Doye.

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Danny Drinkwater.

Długie podanie Drinkwatera do Vardy'ego, który wpadł w pole karne i strzałem obok bramkarza zdobył gola!

65'

Leicester najczęściej w tym sezonie wygrywa różnicą zaledwie jednej bramki. Czy dzisiaj może być podobnie?

59'

Techniczny strzał Drinkwatera i chociaż piłka nie leciała w światło bramki, to Mannone złapał ją.

56'

Korner dla goście, ale to gospodarze mogli wyjść z kontrą.

54'

Szybka kontra Lisów. Vardy dośrodkował w pole karne, gdzie Drinkwater źle przyjął piłkę i tę chwycił Mannone.

52'

Okazaki do Kante, ten z powrotem do Japończyka, lecz jego strzał był niecelny.

51'

Potężna bomba Boriniego z 15 metrów i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

13:57

Garść statystyk z pierwszej połowy.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Przyblokowane uderzenie Boriniego i Schmeichel nogami sparował futbolówkę!

45'

Trzy minuty doliczone.

44'

Nieudany strzał z woleja oddał Vardy. Anglik nieczysto trafił w piłkę na piętnastym metrze.

41'

Borini zderzył się głową z Fuchsem i potrzebuje pomocy medycznej.

37'

Teraz gospodarze domagają się rzutu karnego za rzekome zagranie piłki ręką przez Hutha. Niemiec faktycznie dotknął dłonią futbolówkę, ale wydaje się, że sędzia słusznie nie podyktował "jedenastki".

35'

Kaboul znalazł się w polu karnym lidera Premier League. Oddał silny strzał głową, ale tuż nad poprzeczką.

35'

Dużo walki w środkowej strefie boiska i zdecydowanie brakuje strzałów.

32'

Frustruje się Vardy. Leicester "nie klei" się dzisiaj gra.

30'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Christian Fuchs. Faulował Boriniego.

27'

Bardzo mocny i zarazem bardzo niecelny strzał Drinkwatera z linii pola karnego.

25'

Okazaki upadł w polu karnym Czarnych Kotów po starciu z Yedlinem. Wydaje się, że sędzia powinien wskazać na "wapno".

24'

Zupełnie nieudane podanie Simpsona. Od bramki rozpoczął golkiper Sunderlandu.

23'

Sporo walki w środkowej strefie boiska.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Borini. Nieładny faul na Fuchsie.

Sunderland AFC
18'

Sunderland był w polu karnym Leicester, ale Defoe zabrakło pomysłu na wykończenie akcji.

15'

Było groźnie. Morgan oddał niecelny strzał głową z sześciu metrów po dośrodkowaniu Fuchsa.

14'

Szybka kontra Leicester i Okazaki szukał podaniem Vardy'ego. Korner dla Lisów.

12'

Simpson był na prawym skrzydle i znalazł dośrodkowaniem Vardy'ego, którego strzał głową był mocno niecelny.

10'

Długie podanie do Defoe, jednak Morgan był dobrze ustawiony.

7'

Okazaki utyka w środkowej strefie boiska po jednym ze starć z przeciwnikiem.

5'

Lisy dominują od pierwszych sekund spotkania.

3'

Pierwszy celny strzał w meczu oddał Kante, jednak za słaby, żeby pokonać bramkarza rywali.