Gol! Strzelił Leonardo Ulloa. Asystował mu Jeffrey Schlupp.

A jednak Lisy uratowały remis, bo bardzo pewnie do siatki trafił Ulloa!

Leicester City
90+4'

Rzut karny dla Leicester! Sędzia odgwizdał faul Carrolla na Schluppie. Bardzo kontrowersyjna decyzja.

90'

Doliczone 4 minuty.

90'

Powinien być rzut karny dla Lisów! Angelo Ogbonna ewidentnie przytrzymywał w obrębie szesnastki Hutha. Sędział jednak puścił grę.

89'

Nikt nie zamknął dośrodkowania Fuchsa i piłka opuściła boisko.

86'

Gol! Strzelił Aaron Cresswell.

Co za zwrot! Niesamowite! Simpson za krótko wybił piłkę po dośrodkowaniu Antonio, dopadł do niej w narożniku boiska Cresswell i pięknym technicznym strzałem niemal w okienko nie dał szans Schmeichelowi!

West Ham United
1
84'

Gol! Strzelił Andy Carroll. Asystował mu Winston Reid.

Carroll zmylił Schmeichela i pokonał go płaskim strzałem w lewy róg!

1
83'

Rzut karny dla Młotów! Wes Morgan sfaulował Reida.

82'

Enner Valencia skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta i piłka w rękach Schmeichela.

79'

Z rzutu wolnego z 25 metrów wysoko nad poprzeczką strzelił Dimitri Payet.

78'
77'

Młoty rzuciły się do wściekłych ataków, Lisy mogą mieć ogromne problemy z utrzymaniem skromnego prowadzenia.

73'

Mocno z narożnika boiska uderzył Emmanuel Emenike, pomylił się jednak dość wyraźnie.

72'

West Ham. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Enner Valencia.

71'

Robert Huth przeciął groźne dośrodkowanie Cresswella z lewej strony boiska.

67'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Manuel Lanzini.

67'

Czerwona kartka nie zmieniła zasadniczo obrazu gry. West Ham ma inicjatywę, a gospodarze kontrują.

63'

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Manuel Lanzini.

62'

Co za okazja WHU! Z prawego skrzydła dośrodkował Dimitri Payet, efektowny strzał piętą oddał Winston Reid i Lisy uratował słupek!

56'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jamie Vardy.

To kara za próbę wymuszenia rzutu karnego. Kontrowersyjna decyzja arbitra, bo Ogbonna przytrzymywał napastnika Lisów. Być może nie należało wskazywać na "wapno", ale sędzia mógł też sobie darować upomnienie indywidualne.

55'

Jamie Vardy minął się z piłką po płaskiej centrze Okazakiego z lewej strony pola karnego! To mogło być 2:0!

53'

Robert Huth zamknął dośrodkowanie Fuchsa z lewego skrzydła, główkował jednak nie do końca czysto i nie trafił w bramkę.

52'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Cheikhou Kouyate. Zabrakło jednak mocy i po małym rykoszecie piłkę złapał Kasper Schmeichel.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Po dośrodkowaniu Payeta strzał głową w dużym tłoku oddał Andy Carroll, ale piłka poleciała obok słupka.

47'

Emmanuel Emenike przez chwilę leżał na boisku. To efekt starcia z Huthem.

46'

West Ham. Schodzi: Pedro Obiang. Wchodzi: Andy Carroll.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Zupełnie nieprzygotowany strzał z dystansu oddał Michail Antonio i piłka poszybowała w trybuny.

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dimitri Payet.

42'

Lisy nie forsują tempa, ale znakomicie spisują się w tyłach, nie pozwalając rywalowi na nic.

40'

Żółtą kartkę za bezpardonowy faul otrzymał Mark Noble.

37'

Bardzo groźnie z rzutu wolnego dośrodkował Riyad Mahrez, o piłkę walczył w powietrzu Wes Morgan, ale obrona gości zdołała oddalić zagrożenie.

32'

Po golu Młoty straciły animusz i gospodarze dość spokojnie pilnują prowadzenia.

30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Winston Reid.

28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jamie Vardy.

26'

Victor Moses zablokowany przy próbie oddania mocnego strzału sprzed pola karnego.

26'

W polu karnym Leicester Cheikhou Kouyate zgrał piłkę głową, zabrakło jednak strzału.

22'

Zakotłowało się nieco w polu karnym gospodarzy, ale Młoty nie stworzyły żadnego zagrożenia i piłkę złapał ostatecznie Kasper Schmeichel.

18'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu N'Golo Kante.

Zabójcza kontra Lisów! Kante podał do wbiegającego w pole karne Vardy'ego, a ten opanował piłkę i umieścił ją w siatce mocnym strzałem przy dalszym słupku!

1
15'

Oglądamy teraz sporo walki w środkowej strefie, gospodarze próbują atakować.

11'

Teraz wysoko nad bramką uderzył z dystansu Danny Drinkwater. Gospodarze wyraźnie się przebudzili.

10'

Powinno być 1:0 dla Lisów! Z rzutu wolnego znakomicie dośrodkował Marc Albrighton i tuż obok słupka główkował Robert Huth!

7'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wysoko nad bramką główkował Michail Antonio.

5'

Londyńczycy zaliczyli bardzo mocny początek i gospodarze już najedli się sporo strachu.

3'

Teraz Dimitri Payet oddał niecelny strzał z ostrego kąta.

2'

Coś niesłychanego! Z rzutu wolnego dośrodkował Dimitri Payet, strzał głową oddał Cheikhou Kouyate i po interwencji Schmeichela piłka odbiła się od jednego słupka, następnie od drugiego, po czym Duńczyk ją złapał!

14:22

W sobotnim starciu aktualnego mistrza z wicemistrzem Manchester City nie dał szans Chelsea.