1
90'

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Heung-Min Son.

90'

Z ostrego kąta nie trafił w bramkę Nacer Chadli. Sama akcja była dość efektowna.

1
87'

Marko Arnautović nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

87'

Tottenham. Schodzi: Moussa Dembele. Wchodzi: Ryan Mason.

84'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Nacer Chadli.

82'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Christian Eriksen.

Znakomicie grający Eriksen wypatrzył na 14. metrze Alliego, a ten trafił do siatki perfekcyjnym wolejem. Stoke na kolanach!

79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Charlie Adam.

78'

Zablokowany strzał z dystansu Adama.

76'

Stoke. Schodzi: Glenn Whelan. Wchodzi: Charlie Adam.

75'

Przełomu już nie będzie. Koguty grają bardzo pewnie i spokojnie.

71'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Erik Lamela.

Jest trzeci gol dla Kogutów! Ekipa Stoke już nawet nie walczy. Lamela podał na czystej pozycji do Kane'a, a ten dopełnił formalności na pustą bramkę.

Tottenham Hotspur
70'

Teraz Alli się nie popisał! Pomocnik Kogutów z dziecinną łatwością minął Givena, ale mając przed sobą pustą bramkę obił słupek! Nieprawdopodobne pudło!

67'

Już 0:2! Eriksen znakomicie podał do wybiegającego zza pleców obrońców Alliego, a ten ze stoickim spokojem trafił do siatki nad rzucającym mu się pod nogi Givenem!

67'

Niechlujny strzał Joselu z 16 metrów i piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

65'

Zdecydowanie za głęboko z rzutu wolnego centrował Marko Arnautović i Hugo Lloris wypiąstkował piłkę.

63'

Mecz jest coraz bardziej otwarty, ale lepsze wrażenie w ofensywie sprawiają Koguty.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Giannelli Imbula.

57'

Potężnie z ostrego kąta uderzył niekryty Erik Lamela, ale znakomicie obronił to Shay Given!

54'

W polu karnym Christian Eriksen przytomnie podał piłkę do Alliego, jednak ten z 14 metrów uderzył nad bramką.

54'

Od początku drugiej części ekipa Stoke rzuciła się do ataku, ale Koguty powoli niwelują jej przewagę.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Danny Rose wyszedł na czystą pozycję, ale nie oddał strzału, bo upadł w polu karnym. Sędzia puścił grę i to była słuszna decyzja.

48'

Jeszcze raz uderzył Afellay, tym razem płasko, ale znów wyraźnie niecelnie.

46'

Z dystansu na wiwat uderzył Ibrahim Afellay i piłka minęła bramkę w sporej odległości.

46'

Stoke. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Joselu.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Harry Kane miał teraz sporo swobody w polu karnym, ale jego płaski strzał z ostrego kąta był kompletnie nieudany.

42'

Powinno być 0:2! Christian Eriksen wybiegł do prostopadłego podania, miał przed sobą tylko Givena, ale trafił w poprzeczkę!

40'

Kilka minut spokojniejszej gry z obu stron.

36'

Zbyt głęboko z prawego skrzydła dośrodkował Kyle Walker i Shay Given łatwo złapał piłkę przed Lamelą.

34'

Moussa Dembele oddał atomowy strzał sprzed pola karnego i zaliczył nieznaczne pudło!

33'

Faul taktyczny Dembele na Krkiciu, mimo to sędzia nie sięgnął po kartkę.

31'

The Potters podkręcili tempo i Tottenham zepchnięty do obrony.

29'

W polu karnym do piłki doszedł Bojan Krkić, uderzył jednak w trybuny.

27'

Wreszcie groźniej zaatakowała ekipa Stoke! Kąśliwy strzał z dystansu oddał Marko Arnautović, piłka poleciała jednak dokładnie tam, gdzie stał Hugo Lloris.

26'

Miękko z prawego skrzydła centrował Geoff Cameron, w polu karnym na piłkę czekało dwóch jego kolegów, ale znakomicie interweniował Toby Alderweireld.

22'

Po kontrataku trudną pozycję w narożniku pola karnego miał Dele Alli i w asyście rywala uderzył bardzo niecelnie.

20'

Nie ma teraz sytuacji, Tottenham kontroluje boiskowe wydarzenia, a gospodarze bezradnie szarpią w środku pola.

16'

Tottenham prezentuje się lepiej, atakuje zdecydowanie częściej niż gospodarze, a ci nie potrafią dojść do czystej sytuacji.

12'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Dele Alli. Piłka zrykoszetowała i poleciała wysoko nad bramką.

9'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Moussa Dembele.

Piękny gol dla Tottenhamu! Dembele podał do Kane'a, a ten trafił do siatki fenomenalnym technicznym uderzeniem z narożnika pola karnego przy dalszym słupku. Given bez szans!

7'

Pierwsza okazja Kogutów! Erik Lamela podał w tempo do Kane'a, ale ten nie najlepiej opanował piłkę, ta została mu pod nogą, przez co strzał nie był wystarczająco silny i gospodarze wyszli z opresji.