Premier League: 35. kolejka
23 kwi 2016 16:00
90+1'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Nemanja Matić.

4:1! Bournemouth praktycznie nie przeszkadzało Chelsea przy bramce. Matić wbiegł w pole karne i zagrał na piąty metr do Hazarda, który nie miał problemów z pokonaniem Polaka.

90'

Pięć minut doliczonych.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Matt Ritchie.

AFC Bournemouth
86'

Chelsea długo wymienia podania, starając się wybić Bournemouth myśli o remisie.

83'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

81'

Beniaminek jeszcze chce nawiązać kontakt z Chelsea, ale póki co Begović nie musi interweniować.

78'

Bournemouth. Schodzi: Junior Stanislas. Wchodzi: Matt Ritchie.

75'

Kontra Chelsea i Hazard szukał podaniem Costę, jednak we wszystko wmieszali się rywale.

71'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Cesc Fabregas.

3:1! Kolejne wspaniałe podanie Fabregasa i trzecia asysta Hiszpana. Tym razem skorzystał z niego Willian, który podciął piłkę nad Borucem.

69'

Bournemouth długo rozgrywa piłkę i cierpliwie buduje swoje akcje.

66'

Bardzo silny strzał Stanislasa z 20 metrów i futbolówka przeleciała w niewielkiej odegłości od słupka Chelsea.

63'

Bournemouth. Schodzi: Lewis Grabban. Wchodzi: Benik Afobe.

63'

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Callum Wilson.

62'

Ivanović świetnie zatrzymał szarżującego Grabbana. Ważna interwencja Serba.

59'

Pewna interwencja Boruca po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

58'

Ofensywna akcja Williana, lecz Brazylijczyk stracił piłkę w polu karnym beniaminka.

56'

Faul Ivanovicia na Grabbanie i sędzia grozi palcem Serbowi. Kolejne przewinienie może skończyć się kartką.

54'

Bournemouth ambitnie walczy z obecnym jeszcze mistrzem Anglii.

51'

Płaskie dośrodkowanie Baby na piąty metr i Costa nie zdołał dojść do podania.

50'

Wyrównany początek drugiej odsłony.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Indywidualna akcja Pedro i gospodarze pozwolili oddać mu strzał obok bramki.

44'

Bardzo dobry strzał Stanislasa z 16 metrów, ale przeleciał wysoko nad poprzeczką.

40'

Techniczny strzał Fabregasa sprzed pola karnego poszybował nad poprzeczką.

38'

Mógł być remis, jednak Begović sparował silny strzał Grabbana.

38'

Willian miał za dużo miejsca w polu karnym Bournemouth i oddał strzał w boczną siatkę.

36'

Gol! Strzelił Tommy Elphick. Asystował mu Simon Francis.

Kontaktowy gol! Po dośrodkowaniu z kornera Elphick wygrał pojedynek główkowy na szóstym metrze i trafił do siatki Chelsea.

34'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Cesc Fabregas.

2:0! Koniec czarnej serii Hazarda - to pierwszy gol Belga w Premier League w tym sezonie. Otrzymał podanie od Fabregasa, a następnie silnym, płaskim strzałem sprzed pola karnego zdobył bramkę.

33'

Teraz Grabban miał niezłą okazję do zdobycia gola po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Dobrze uderzył piłkę głową, lecz tuż obok słupka.

30'

Grabban chciał zaskoczyć Begovicia strzałem w krótki róg, ale ten wybił piłkę na korner.

29'

Teraz dla odmiany beznadziejnie dośrodkował Baba.

27'

Strzał Pugha z linii pola karnego, ale bardzo, bardzo niecelny.

24'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Chelsea poza golem tak naprawdę nie zagroziła bramce Boruca.

22'

Kontrę Chelsea zakończyło niecelne podanie do Diego Costy.

20'

Kąśliwe dośrodkowanie z rzutu rożnego i Begović interweniował niepewnie, ale był przy tym faulowany.

18'

Po rzucie rożnym King ładnie uwolnił się spod opieki rywali, ale jego strzał z 14 metrów pozostawił sporo do życzenia.

15'

Pedro strzelił siedem goli, a oddał zaledwie 14 celnych strzałów.

13'

Dośrodkowanie Williana zostało zablokowane i gospodarze starali się wyjść z kontrą, jednak szybko została przerwana.

11'

Eden Hazard znalazł się w polu karnym Bournemouth, jednak nie ma pierwszej bramki Belga w Premier League w tym sezonie, ponieważ został zablokowany.

8'

Dośrodkowanie Francisa z prawej flanki, ale nieco za mocne i Grabban nie doszedł do piłki.

5'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Cesc Fabregas.

1:0 dla Chelsea! Piękne podanie Fabregasa do Pedro, który podciął piłkę nad Borucem. Czy Polak musiał wychodzić tak daleko na przedpole? Niekoniecznie.

3'

Dośrodkowanie w pole karne Chelsea, ale tutaj jest Mikel, który dzisiaj występuje na pozycji stopera.