Indywidualna akcja Sancheza i ładny strzał, który sparował Mannone.

84'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Jack Wilshere.

82'

Welbeck ładnie przełożył sobie piłkę na 16 metrze i oddał silny strzał, z którym poradził sobie Mannone.

81'

Druga połowa w wykonaniu Arsenalu jest bardzo słaba.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Elneny.

76'

Niezła centra Walcotta, jednak Sanchez nie zdołał oddać strzału.

74'
ZMIANA
71'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Danny Welbeck.

71'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Theo Walcott.

68'

Groźny w ostatnich minutach jest Sunderland. Przed chwilą Defoe nie dograł do Borniego, który miałby przed sobą tylko Borini.

64'

Defoe próbował przelobować Cecha, ale zabrakło dokładności.

63'

Mocno frustruje się dzisiaj Olivier Giroud. Francuzowi niewiele dzisiaj wychodzi.

61'

Arsenal oddał pięć celnych strzałów przy trzech Sunderlandu.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Borini.

56'

Ależ kiks Iwobiego! Nigeryjczyk miał niezłą okazję, ale nieczysto trafił w piłkę.

55'

Czarne Koty mają chrapkę nie na jeden, ale na komplet punktów podczas niedzielnego popołudnia.

52'

Znów Cech! Khazri płasko strzelił z 20 metrów i golkiper Kanonierów wybił futbolówkę na korner.

50'

Potężny strzał z woleja autorstwa Defoe i Cech musiał się sprężyć, żeby wybić piłkę.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Bellerin.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

41'

Teraz ręką we własnym polu karnym zagrał gracz Sunderlandu! Także nie ma "jedenastki".

40'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Ramsey.

40'

Fatalne dośrodkowanie Yedlina, piłka wyszła prawie na aut.

37'

Kontrowersyjna sytuacja! Strzał Defoe trafił w rękę Mertesackera! Sędzia nie wskazał na "wapno".

35'

Kolejny raz Mannone zatrzymuje rywali! Tym razem broni strzał po zamieszaniu tuż przed jego bramką.

34'

Piękny strzał Sancheza z rzutu wolnego z 18 metrów i genialna interwencja Mannone'a!

31'

Leciutki strzał Oezila nadaje się do wpisania tylko do statystyk.

30'

Mnóstwo podań wymienia Arsenal, ale nie kreuje to okazji strzeleckich.

27'

Gospodarze pewnie wybili piłkę po dośrodkowaniu z kornera.

24'

Monreal dośrodkował w pole karne, jednak Giroud miał bardzo trudną okazję i nie trafił w światło bramki.

22'

SPOJENIE! Piękny strzał van Aanholta z 18 metrów z rzutu wolnego i piłka obiła spojenie słupka z poprzeczką!

20'

Techniczny strzał Elneny'a nie mógł zaskoczyć Mannone'a. Pewna interwencja byłego golkipera Arsenalu.

17'

Ofensywna akcja Sunderlandu zakończyła się faulem miejscowych.

14'

Khazri zabrał piłkę Ramsey'owi i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, który otarł się od Koscielnego. Korner dla Sunderlandu.

12'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Sunderlandu. Gospodarze mają problem, żeby utrzymać się przy piłce.

10'

Giroud wścieka się na sędziego, ponieważ uważa, że był faulowany, ale gwizdek arbitra milczy.

9'

Jest celne uderzenie Mertesackera po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka w rękach bramkarza Czarnych Kotów.

9'

Przyblokowane uderzenie Giroud z bocznego sektora boiska i korner dla gości.

7'

Warto zauważyć, że po raz pierwszy na ławce rezerwowych w tym sezonie usiadł Jack Wilshere. Anglik długo leczył kontuzję.

4'

Iwobi pięknie ograł rywala, a następnie płasko strzelił z 18 metrów tuż obok słupka Sunderlandu.