West Ham. Schodzi: Diafra Sakho. Wchodzi: James Tomkins.

West Ham. Schodzi: Manuel Lanzini. Wchodzi: Pedro Obiang.

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Jesse Lingard.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Winston Reid. Asystował mu Dimitri Payet.

3:2 dla WHU! Kolejne dośrodkowanie Payeta, znów błąd w kryciu popełnia Blind, a gola głową zdobył Reid!

79'

Gorąca atmosfera na Upton Park. Ani jednej ani drugiej drużyny nie urządza remis.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Dimitri Payet.

2:2! Payet dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie zdrzemnął się Blind, a Antonio pięknym strzałem głową zdobył gola.

75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

Manchester United
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Marcus Rashford.

2:1 dla MU! Rashford podał do Martiala, który wpadł w pole karne i chcąc dograć do Rashforda, uderzył na bramkę. Bramkarz popełnił spory błąd, ponieważ przepuścił ten strzał.

71'

Fatalnie z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Dimitri Payet.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Valencia.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Andy Carroll.

West Ham United
68'

Martial dobrze ustawiony przy słupku po rzucie rożnym wybił piłkę po strzale Carrolla.

66'

Ładna piętka Rashforda i Herrera nie dał rady dojść do piłki. Powinien być korner dla gości, ale nie dostrzegł tego sędzia.

63'

Groźnie w polu karnym MU, ale Andy Carroll nie sięgnął piłki.

60'

Gra na Upton Park wyrównała się.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Martial.

56'

Po rzucie wolnym nieoczekiwanie Sakho znalazł się w dobrej sytuacji, jednak głową uderzył niecelnie.

55'

Techniczny strzał Payeta z 17 metrów i piłka trafiła w boczną siatkę.

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Juan Mata.

1:1! Mata wpadł w pole karne, minął obrońcę i płasko podał do niepilnowanego Martiala, który strzelił do pustej bramki.

49'

Kontra WHU, ale Rooney zatrzymał akcję Młotów.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

43'

Płaski strzał Antonio sprzed pola karnego, ale piłkarz Młotów nieczysto trafił w piłkę.

40'

Podanie w kierunku Rooney'a, ale dobrą interwencją popisuje się Reid.

36'

Chwila przerwy w grze, ponieważ po wejściu Valencii ucierpiał Dimitri Payet.

34'

Rooney teraz dostrzegł Rashforda, ale temu piłkę z głowy zdjął jeden z defensorów.

32'

Błąd Martiala i w efekcie WHU wyszedł z kontrą. W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Payet, jednak uderzył bardzo niecelnie.

31'

Zupełnie nieudane podanie Rooney'a i kapitan MU ma do siebie spore pretensje.

28'

Mata walczył w polu karnym WHU, jednak odpychał rywala co zauważył sędzia.

27'

Silny strzał Lanziniego z dystansu i tak naprawdę niewiele zabrakło do szczęścia.

26'

Nieco lepiej prezentują się w ostatnich minutach piłkarze Man Utd.

23'

Katastrofalny strzał Rooney'a z 25 metrów.

22'

Man Utd w odwrocie, Czerwone Diabły nie potrafią wyjść nawet z własnej połowy.

20'

Powinno być 2:0! Andy Carroll miał mnóstwo czasu i był sam na sam z de Geą, ale uderzył płasko wprost w bramkarza.

18'

Carroll do Payeta, którego płaski strzał z 15 metrów leciał wprost w de Geę.

16'

Kolejna akcja WHU, a konkretnie Payeta, jednak jego podanie nie trafiło do nikogo.

14'

Ciekawie rozegrany rzut rożny. Payet dośrodkował futbolówkę przed pole karne, gdzie Noble uderzył dobrze, ale został zablokowany.

10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diafra Sakho. Asystował mu Manuel Lanzini.

1:0 dla WHU! Płaskie dośrodkowanie Lanziniego z lewej strony boiska i Sakho z 14 metrów technicznym strzałem zdobył gola.

6'

Mike Dean nie zauważył rzutu rożnego dla Man Utd. Antonio jako ostatni dotykał piłki.

2'

Kapitalna atmosfera od pierwszych minut.

20:39

Mecz rozpocznie się o godzinie 21:30, ponieważ autokar Man Utd został obrzucony butelkami.