Żółtą kartkę otrzymał Moussa Dembele.

90+4'

Z dystansu uderzył Eden Hazard, jednak piłka zatrzymała się na plecach Oscara.

90+3'

Trybuny Stamford Bridge świętują. Kibice Chelsea chyba chcieli, by mistrzem zostało Leicester.

90'

Doliczone 6 minut.

1
90'

Przerwa w grze, na boisku leży Toby Alderweireld.

89'

Ryan Mason zablokował potężny strzał Williana z ostrego kąta.

87'

Żółtą kartkę za faul na Hazardzie otrzymał Eric Dier. Puszczają nerwy Kogutom.

86'

Wściekły Cesc Fabregas, który przekonuje sędziów, że został nadepnięty w rękę przez Lamelę.

84'

Przy obecnym wyniku Leicester City zostanie mistrzem Anglii.

2
83'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Diego Costa.

Fantastyczny gol! Hazard rozegrał dwójkową akcję z Costą, a następnie pokonał Llorisa perfekcyjnym strzałem w okienko z 15 metrów!

82'

Tottenham. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Ben Davies.

81'

Nieźle z lewego skrzydła dośrodkował Eden Hazard, jednak bardzo pewnie piłkę złapał Hugo Lloris.

78'

Chelsea. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Oscar.

76'

Świetną okazję miał teraz Ryan Mason, ale jego płaski strzał obronił Asmir Begović, a dobitka Eriksena z ostrego kąta została zablokowana.

74'

Ostra centra Hazarda z boku pola karnego, piłka otarła się o Walkera i wyszła na rzut rożny.

71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Branislav Ivanović.

70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christian Eriksen.

66'

Bardzo niecelny płaski strzał z dystansu Kane'a. Był tam jeszcze mały rykoszet.

64'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Ryan Mason.

62'

Po podaniu Costy niepilnowany Willian uderzył z ostrego kąta zbyt lekko i piłkę złapał Hugo Lloris.

61'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

60'

Dynamiczna akcja Chelsea, ale Diego Costa poślizgnął się z piłką w polu karnym i nic z tego nie wyszło.

58'

Gol! Strzelił Gary Cahill. Asystował mu Willian.

Chelsea wraca do gry! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Cahill świetnie przyjął piłkę i pewnym uderzeniem nie dał szans Llorisowi!

1
54'

Teraz płasko sprzed pola karnego uderzył Heung-Min Son. Niespełna metr obok słupka.

51'

Zbyt lekki płaski strzał Hazarda w krótki róg i Hugo Lloris na posterunku.

51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Erik Lamela.

50'

Płasko z ostrego kąta uderzył niepilnowany Harry Kane i Asmir Begović złapał piłkę na raty.

48'

Kyle Walker zastopował groźną centrę Azpilicuety z lewej strony boiska.

46'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Żółtą kartkę za nerwową reakcję po faulu otrzymał Willian.

Chelsea FC
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Danny Rose.

45'

Doliczone 3 minuty.

44'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Christian Eriksen.

Wygląda na to, że Tottenham odłoży koronację Leicester! Po fatalnej stracie Ivanovicia na własnej połowie Eriksen podał do wybiegającego na czystą pozycję Sona, a ten pokonał Begovicia płaskim strzałem.

42'

Zbyt głęboko z lewego skrzydła dośrodkował Pedro Rodriguez i Hugo Lloris złapał piłkę przed nadbiegającym Fabregasem.

40'

Mogło być 0:2! Gary Cahill ofiarnie jednak zablokował strzał Lameli z 11 metrów! W odpowiedzi tyleż mocno co niecelnie strzelił sprzed pola karnego Willian.

39'

Chelsea szybko rozegrała aut, Cesc Fabregas uciekł obronie Kogutów, ale był do końca naciskany i fatalnie spudłował z ostrego kąta.

38'

Żółtą kartkę za szarpanie Costy otrzymał Jan Vertonghen.

35'

Przy takim wyniku Leicester nie będzie jeszcze pewne mistrzostwa.

35'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Erik Lamela.

Koguty prowadzą! Świetnie za plecy obrońców podał Lamela, a Kane uniknął spalonego, minął Begovicia i trafił do pustej bramki!

1
34'

Zbyt głęboko centrował Eric Dier, zamykający akcję Heung-Min Son nie doszedł do piłki i złapał ją Asmir Begović.

31'

Teraz goście przyblokowali strzał z dystansu Costy i piłka wyszła na rzut rożny.

30'

Z rzutu wolnego z 30 metrów nad bramką huknął Harry Kane.

28'

Odpowiedź Tottenhamu: mocno, ale daleko obok słupka uderzył z dystansu Heung-Min Son.

27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kyle Walker.

27'

Chelsea bliska prowadzenia! Diego Costa przytomnie odegrał do Fabregasa, a ten nieznacznie spudłował płaskim strzałem z 16 metrów.

24'

John Terry zablokował wślizgiem strzał Sona z bardzo ostrego kąta.

21'

Po dośrodkowaniu Pedro dobrą okazję miał Cesc Fabregas, bo poślizgnął się pilnujący go Danny Rose. Hiszpan jednak nie oddał strzału i tylko złapał się za głowę.

18'

Kyle Walker zachował się dość złośliwie, najpierw odkopnął piłkę, potem jeszcze oberwał od niego Pedro Rodriguez. Na razie jednak Mark Clattenburg nie sięga po kartki.

15'

Nieźle z rzutu wolnego zacentrował Cesc Fabregas, ale żaden z jego kolegów nie oddał strzału.

11'

Kąśliwie z dystansu uderzył Danny Rose i piłka minęła bramkę w niewielkiej odległości.

9'

Nerwowo gra na razie Tottenham, który popełnia sporo fauli.

7'

John Obi Mikel i Moussa Dembele wdali się w małą przepychankę, ale dość szybko konflikt został załagodzony.

4'

Niezła szansa Chelsea. Z rzutu rożnego dośrodkował Cesc Fabregas, a obok słupka główkował Gary Cahill.

2'

Jeśli Tottenham nie wygra na Stamford Bridge, to dziś poznamy mistrza Anglii. Zostanie nim Leicester City.