Manchester City utrzymuje się przy piłce, trwa oczekiwanie na końcowy gwizdek.

90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

88'

Mieliśmy krótką przerwę Jesus Navas delikatnie ucierpiał w jednym z boiskowych starć.

87'
ZMIANA
84'

Dobre zachowanie Joe Harta powstrzymało atak Southampton.

82'

Bezpardonowe wejście Martina Demichelisa, sędzia przerywa grę, ale nie sięga do kieszonki.

80'

Około dziesięciu minut do końca. Czy czekają nas jeszcze jakieś emocje?

78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu Jesus Navas.

Kelechi Iheanacho to zdecydowanie najlepszy gracz Obywateli w tym meczu, jego drugi gol zmniejsza rozmiary zbliżającej się porażki.

77'

Nieudane uderzenie Navasa z dystansu.

75'

Piłkarze Manchesteru wyglądają na zrezygnowanych.

70'

Dwadzieścia minut do zakończenia meczu. Co tutaj jeszcze może się wydarzyć? Nie będziemy zaskoczeni jeśli gospodarz raz jeszcze trafią do siatki. To jest ich dzień.

68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Dusan Tadić.

4:1! Sadio Mane zdobywa trzeciego gola w tym meczu, a Manchester City jest na łopatkach! Pewne uderzenie i Joe Hart był bez szans!

66'

Southampton mimo dwóch goli przewagi nie ma zamiaru cofać się pod własne pole karne.

64'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Fabian Delph. Wchodzi: Jesus Navas.

63'

Sadio Mane popędził skrzydłem, podał w pole karne, ale zabrakło wykończenia.

62'

Manuel Pellegrini ma o czym myśleć, czas ucieka a Manchester ma wiele problemów.

59'
ZMIANA

Southampton. Schodzi: Jordy Clasie. Wchodzi: Oriol Romeu.

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane.

Southampton podwyższa prowadzenie! Po centrze z rzutu rożnego futbolówka spadła na głowę jednego z gospodarzy a następnie obiła poprzeczkę, dobitka Sadio Mane była jednak bezbłędna!

Southampton FC
54'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Tadić.

53'

Wydwało się, że gospodarze ruszą z ciekawym kontratakiem, jednak błyskawicznie stracili futbolówkę.

50'

Kelechi Iheanacho znów nam się pokazał! Jego odważna akcja została zakończona uderzenie, które zatrzymał skoncentrowany Fraser Forster!

49'

Przyjezdni z Manchesteru w ataku pozycyjnym. Bez zwiększenia tempa ciężko jednak będzie o zaskoczenie defensywy Świętych.

47'

Sadio Mane został złapany na spalonym.

1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
45'

Pogramy dodatkowe 2 minuty.

1
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho.

A jednak! Manchester jeszcze przed zejściem do szatni zmniejsza straty! Pogubili się w tej akcji obrońcy Southampton, dzięki czemu Kelechi Iheanacho po strzale głową trafił do siatki!

Manchester City
1
41'

Zespołu z Manchesteru, co może być dużym zaskoczeniem, częściej w tym meczu oglądamy w defensywie.

1
39'

Tym razem nieudana centra w wykonaniu jednego z gospodarzy. Korzystny wynik sprawia jednak, że Święci mogą sobie pozwolić na takie błędy.

1
37'

Defensywa City jest w tym meczu wyjątkowo "elektryczna".

1
35'

Zapachniało trzecim golem! Pięknie chciał to zrobić Jordy Clasie, zabrakło naprawdę niewiele!

1
33'

Manchester City wyraźnie nie radzi sobie w ofensywie. Ruchliwi gospodarze uniemożliwiają im zawiązanie składnego ataku.

1
32'

Southampton chce iść za ciosem. Uderzenie Davisa pozostawiło jednak wiele do życzenia.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Jordy Clasie.

1
29'

Znakomity fragment w wykonaniu gospodarzy.

1
28'
GOOOOOOL!!!

Święci poszli za ciosem! Dusan Tadić znów błysnął podaniem, tym razem posyłając długą piłkę w kierunku osamotnionego Mane, a ten bez problemu wygrał pojedynek sam na sam z Joe Hartem!

1
26'

Jak zareagują teraz przyjezdni? Powinni zaryzykować, a to dostarczy nam dodatkowych emocji.

1
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Shane Long. Asystował mu Dusan Tadić.

Znakomite dośrodkowanie idealnie na nogę Shane Longa, który pewnym strzałem otwiera wynik!

1
24'

Piłkarze dużo biegają, to są i faule. Arbiter dość często musi używać gwizdka.

1
22'

Spotkanie nabrało rumieńców, dobre tempo pozwala przypuszczać, że prędzej czy później padną gole.

1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho.

2
20'

To powinien być gol! Dynamiczna akcja City, Raheem Sterling mógł uderzyć w każdą stronę, a posłał piłkę prosto w bramkarza Southampton!

2
19'

Shane Long jest bardzo aktywny! Prostopadłe podanie z głębi pola, będący w pełnym biegu 29-latek uderzył w boczną siatkę!

1
18'

Futbolówka trafiła w okolice dalszego słupka, gdzie Jose Fonte nie zdołał oddać celnego strzału.

1
17'

Eliaquim Mangala w trudnej pozycji zablokował groźne dośrodkowanie, będzie korner dla Świętych.

1
16'

Udane piąstkowanie Harta po centrze Mane.

1
15'

Shane Long "posadził" na murawie Zabalete, ten jednak szybko się pozbierał i w ostatniej chwili powstrzymał rywala.

1
14'

Zespół Manuela Pellegriniego próbuje dłużej utrzymać się przy piłce, ale bez powodzenia.

1
13'

Zła centra Kolarova, słaba poprawka Nasriego. Będzie jednak jeszcze jedna okazja ze stojącej piłki.

1
12'

Goście zyskali rzut rożny. Będzie groźnie?

1
10'

Sadio Mane odważnie zabrał się z piłką, kilkanaście metrów rajdu zostało zakończone nieudanym uderzeniem z dystansu. Można było zrobić to lepiej.

1
8'

Kelechi Iheanacho myślał, że udało mu się wywalczyć rzut wolny, lecz arbiter liniowy wyprowadził go z błędu. Piłkę do gry wprowadzi Fraser Forster.

1
7'

Niedokładność - to słowo klucz w tych początkowych minutach.

1
5'

Aleksandar Kolarov dośrodkował w pole karne, ale tam dobrze ustawiony był jeden z obrońców.

4'

Martina fauluje jednego z rywali, ale Obywatele źle rozegrali stały fragment gry.