Jeszcze jedna okazja Fidziukiewicza i tym razem pudło z 5 metrów!

Dobrą okazję miał teraz Michał Fidziukiewicz, ale posłał piłkę obok słupka!

1
90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Gospodarze naciskają, praktycznie nie opuszczają połowy MKS, tyle że nic z tego nie wynika.

81'

Katastrofalne dośrodkowanie Udovicicia z rzutu rożnego. Bez zagrożenia pod bramką MKS.

78'

Teraz zza pola karnego tuż obok słupka strzelił Łukasz Matusiak.

76'

Spod linii bocznej dośrodkował Carles Martinez, w gąszczu nóg strzał oddał jeden z jego kolegów i piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

71'

Teraz mogło być 1:2! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Martin Pribula główkował w słupek!

70'

Pozornie niegroźny strzał Sierczyńskiego sprawił jednak problemy Pogorzelcowi, ale bramkarz MKS przeniósł piłkę nad poprzeczką.

68'

Po strzale Swędrowskiego z 18 metrów piłka poleciała nad poprzeczką.

64'

Zagłębie ma sporą przewagę w polu, jednak goście nie popełniają błędów w tyłach.

61'

Zagłębie długo rozgrywało akcję na połowie rywala, ale po wrzutce Fidziukiewicza doszło do straty.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Kowalczyk.

Już 0:2! Pogubili się obrońcy Zagłębia, Kowalczyk z łatwością ich wyprzedził i z olimpijskim spokojem pokonał Fabisiaka.

1
53'

Z 30 metrów daleko obok bramki uderzył Deja.

50'

Słaby początek drugiej połowy. Oba zespoły grają niedokładnie.

46'
ZMIANA
46'

Początek drugiej połowy.

42'

Wzmaga się irytacja na trybunach, kibice gospodarzy są niezadowoleni z postawy swoich ulubieńców.

40'

Zagłębie Sosnowiec nieporadne w ataku. Teraz Matusiak podał do Bartczaka, ale ten fatalnie przyjął piłkę.

34'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol dla MKS! Szewczyk minął kilku rywali i po jego akcji piłkę do siatki skierował samobójczym strzałem Grzegorz Fonfara. Wojciech Fabisiak tylko patrzył!

#0
MKS Kluczbork
32'

Zagłębie jest dziś przeraźliwie nieskuteczne, ekipa z Kluczborka tymczasem zaczyna się powoli budzić.

28'

Groźne dośrodkowanie Bartczaka przecięte przez obrońcę MKS. Zdecydowana przewaga Zagłębia.

24'

Grzegorz Fonfara ruszył na bramkę rywali, ale zabrakło mu koncepcji na dalsze rozegranie i zanotował stratę.

21'

Deja zacentrował do Kowalczyka, ale ten w polu karnym podał wprost pod nogi rywali.

18'

Z 20 metrów daleko obok słupka strzelił Michał Fidziukiewicz.

15'

MKS egzekwował kilka stałych fragmentów, rozegrał je jednak bardzo niedokładnie. Bez zagrożenia.

12'

Z rzutu rożnego dośrodkował Jakub Wilk, a nad poprzeczką główkował Dimitar Vezalov.

10'

Martin Pribula zabawił się z rywalami, dośrodkował do Fidziukiewicza, ale ten minimalnie minął się z piłką.