Trzy minuty doliczone.

80'

Dośrodkowanie Szymonowicza pewnie złapał Bieszczad.

74'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową Wróbla i piłka wylądowała na słupku!

72'

Dośrodkowanie z głębi pola Stomilu. Piłkę przedłużył Lech, ale Kujawa już jej nie sięgnął.

66'

Dwie okazje dla gospodarzy. Bieszczad najpierw obronił strzał Grzegorza Lecha, a po chwili Karola Żwira.

60'

Nieznaczną przewagę osiągnął Stomil, ale wciąż brakuje goli w Olsztynie.

55'

Klichowicz dośrodkowywał w pole karne rywali i futbolówkę złapał Skiba. Stomil wyszedł z kontrą, ale kapitalny powrót zanotował Czarnecki.

53'

Liśkiewicz faulował przy linii bocznej i rywale domagali się pokazania drugiej żółtej kartki. Sędzia jednak nie reagował.

51'

Po początkowej przewadze Stomilu gra znów wyrównała się.

46'

Kujawa ograł Czarneckiego i strzelił z ostrego kąta. Piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej i wyszła za boisko.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Klichowicz.

45'

Minuta doliczona.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Żwir.

Stomil Olsztyn
42'

Dobra akcja gości, ale Klichowicz złapany na spalonym.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Rzuchowski.

39'

Rzuchowski znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale górą z tego pojedynku wyszedł golkiper gospodarzy.

36'

Wciąż marne widowisko w Olsztynie i coraz bliżej przerwa w tym meczu.

32'

Mocno dośrodkowana piłka przez Piotra Głowackiego z rzutu wolnego. Jakóbowski był jednak tam gdzie powinien i wybił futbolówkę.

27'

Po rzucie wolnym do futbolówki dopadł Liśkiewicz, ale przy strzale nie trafił w bramkę.

25'

Teraz Stomil miał okazję strzelecką po rzucie rożnym, ale piłkę złapał bramkarz gości.

23'

Zbyt mocne podanie Serafina. Żaden z graczy gości nie doszedł do piłki.

19'

Mecz w Olsztynie nie jest ciekawy. Tempo spotkania jest przeciętne i brak celnych strzałów.