87'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Omar Monterde. Wchodzi: Artur Formela.

86'

Groźnie było pod bramką Drutex-Bytovii. W ostatniej chwili dobrze interweniował jednak Łukasz Wróbel.

81'
ZMIANA
78'

Z dystansu niecelnie strzelał Daniel Feruga.

74'

Uaktywnił się Omar Monterde. Po jego uderzeniach piłka nie znalazła jednak drogi do bramki gości.

71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Garbacik. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Garbacik oddał celny strzał głową.

Chojniczanka Chojnice
65'

Kolejne minuty mijają, a sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Cały czas także sporo niedokładności.

56'

Znów strzelał Marcin Krzywicki. Tym razem także niecelnie.

53'

Gra toczy się w środkowej strefie. Sporo niedokładności u obu drużyn.

49'

Niecelny strzał z dystansu oddał Bartłomiej Poczobut.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

41'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Kieruzel.

1
41'

Marcin Krzywicki wypracował sobie sytuację, ale strzelił już obok słupka.

1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Charles Nwaogu. Asystował mu Kamil Wacławczyk. Błąd defensywy gości. Kamil Wacławczyk wyprzedził stoperów, zagrał do Nwaogu, który dopełnił formalności.

35'

Gospodarze zamknęli Chojniczankę na jej połowie boiska.

1
1
1
1
1
32'

Kamil Wacławczyk dośrodkował piłkę w pole karne Chojniczanki. Tam nie sięgnął jej jednak Charles Nwaogu.

1
28'

Dużo strzałów oddają zawodnicy Drutex-Bytovii. Między słupkami dobrze spisuje się jednak Artur Haluch.

1
23'

Strzelał Charles Nwaogu, pewnie interweniował Artur Haluch.

1
22'

Zanosiło się na dobrą akcję w wykonaniu Rzuchowskiego. Ten pogubił się jednak w dryblingu i piłkę przejęli goście.

1
19'

Gospodarze często dośrodkowują w pole karne Chojniczanki. Goście pewnie grają jednak w defensywie.

1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Feruga.

12'

Strzał głową oddał Michał Rzuchowski. Bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

10'

Marcin Krzywicki został złapany na spalonym. To wywołało protesty w drużynie gości.

1
7'

Śmielej do ataku ruszyli piłkarze Drutex-Bytovii. Gospodarzom na razie brakuje jednak dokładności.