01 kwi 2016 18:00
90'

Sędzia Adam Lyczmański doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu.

86'

Fatalny błąd Rafała Misztala i miał farta, że podanie od partnera nie poturlało się w kierunku bramki. W przeciwnym razie byłaby kuriozalna bramka.

83'

Mariusz Rybicki huknął z ostrego kąta i musiał interweniować Konrad Jałocha. Pierwsze dobre uderzenie gości po przerwie!

77'

Gaston Sangoy miał mieć wejście smoka, ale nie skorzystał z błędu Mateusza Żytki i przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem.

74'

Arka Gdynia. Schodzi: Paweł Abbott. Wchodzi: Gaston Sangoy.

Chwilę przed zejściem z boiska nowy lider klasyfikacji strzelców zmarnował fenomenalną sytuację podbramkową. Nie trafił do pustej siatki!

72'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Rafał Augustyniak.

Stoper Arki Gdynia próbował ratować sytuację po strzale Miroslava Bożoka, a wbił piłkę do własnej bramki. W Gdyni jest po zawodach!

70'

Wynik bez zmian, obraz meczu bez zmian. Zdecydowanie mocniej pachnie golem na 3:0 niż trafieniem kontaktowym. Trener Marcin Sasal ma w zanadrzu jeszcze jedną roszadę.

66'

Rafał Misztal musiał zachować czujność, ponieważ ni to strzał, ni to dośrodkowanie szybowało w kierunku bramki Pogoni Siedlce.

63'

Pogoń. Schodzi: Kamil Jonkisz. Wchodzi: Adam Duda.

60'

Mogło być po zawodach! Dariusz Formella przegrał pojedynek z Rafałem Misztalem. Miał dużo miejsca oraz czasu nieopodal bramki i powinien lepiej wykorzystać szansę.

58'

2:0 to już bezpieczna zaliczka kandydata do awansu. Arka Gdynia nie pozwala siedlczanom na jakikolwiek atak. Jeszcze dwa kwadranse do końca.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Rybicki.

Pogoń Siedlce
57'

Żółtą kartkę otrzymał Dariusz Formella.

52'

Gol! Strzelił Paweł Abbott. Asystował mu Miroslav Bożok.

W końcu uwolnił się Abbott spod opieki Rafała Augustyniaka i miał odrobinę miejsca, by huknąć do bramki z kilkunastu metrów. Podawał zmiennik Miroslav Bożok, a Arka Gdynia prowadzi 2:0!

50'

Piłka w polu karnym Pogoni Siedlce. Także tam jest Dawid Dzięgielewski, który doznał urazu i będzie potrzebna zmiana. Marcin Sasal nie może cieszyć się komfortem kadrowym.

48'

Rafał Augustyniak ratował się faulem. Poszkodowany Paweł Abbott. Sędzia jest wyrozumiały i dotychczas nie pokazał nikomu kartki.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

43'

W ostatnich minutach przed przerwą Arka Gdynia utrzymuje grę na połowie przyjezdnych. Pozycję do strzału miał Mateusz Szwoch, ale zabrakło mu miejsca by złożyć się odpowiednio.

40'

Rafał Misztal wdał się w bezsensowny drybling. Szczęśliwie dla siedlczan Marcus Vinicius da Silva nie zdążył zabrać futbolówki bramkarzowi Pogoni.

39'

Końcówka pierwszej części meczu. Tyle samo ochoty po obu stronach, ale więcej jakości po stronie Arki Gdynia. Ma to odzwierciedlenie w wyniku.

36'

Krzysztof Sobieraj zachował stoicki spokój i odegrał piłkę głową do Konrada Jałochy. Publiczność zachwycona, jakby obrońca zdobył gola.

34'

Marcus Vinicius da Silva został poturbowany w środku pola. Była potrzebna chwila przerwy w grze.

32'

Dawid Dzięgielewski wpadł błyskawicznie w pole karne Arki Gdynia po podaniu Daniela Gołębiewskiego. Pomocnik wypuścił sobie piłkę ciut za daleko i nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

29'

Yannick Kakoko zatrzymał akcję Pogoni Siedlce z zarodku. A zainicjował ją szybkim wyrzutem Rafał Misztal. Chyba bramkarz gości mógł zachować się lepiej przy golu.

26'

Zagranie ręką na obrzeżach pola karnego Arki Gdynia i gospodarze nie muszą już martwić się, że cokolwiek wyniknie z akcji zespołu Marcina Sasala.

23'

Dużo dzieje się w Gdyni. Mało szachów w środku pola, a dużo zamieszania pod obiema bramkami. Trybuny żyją wydarzeniami na boisku.

20'

Pogoń Siedlce próbowała błyskawicznie odpowiedzieć. Mariusz Rybicki upadł w polu karnym Arki Gdynia i domagał się jedenastki. Sędzia nakazał kontynuować grę.

18'

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Asystował mu Mateusz Szwoch.

Dośrodkowanie Szwocha z prawej strony boiska i Formella zrehabilitował się za sytuację zmarnowaną kilka minut temu! Płaski strzał bez przyjęcia między nogami Rafała Misztala do siatki.

16'

Dzieje się. Dawid Dzięgielewski ripostował. Płaski strzał szybował w sam narożnik bramki Arki Gdynia i zbił go na korner Konrad Jałocha.

14'

Dariusz Formella miał fantastyczną szansę na gola. Yannick Kakoko kopnął w jego kierunku, a Konrad Wrzesiński nie przeciął podania. Pomocnik ściągnięty do Gdyni przed rundą wiosenną miał wolne pół bramki, ale nadział się na instynktowną interwencję golkipera!

11'

Odważnie gra Pogoń Siedlce. Na początek obroniła akcje Arki Gdynia, a później przeszła do ataku. Dośrodkowania przecinają pole karne gdynian.

8'

Celne uderzenie i zapachniało golem dla Pogoni Siedlce! Sytuacja była dość przypadkowa, piłka trafiła do Mariusza Rybickiego, którego zatrzymała dopiero interwencja Konrada Jałochy.

6'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało wypiąstkowane przez Rafała Misztala. Po chwili Konrad Jałocha musiał ratować sytuację po sptrytnym wrzucie z autu siedlczan.

5'

Twarda obrona Pogoni Siedlce. Tym razem Daniel Chyła nie przebierał w środkach, by zatrzymać Mateusza Szwocha na prawej stronie boiska.