Z dystansu uderzył Petr Zapalac, Mateusz Kuchta jednak obronił.

Goście rzucają wszystkie siły pod bramkę gospodarzy.

90'

Doliczone zostały 4 minuty.

90'

Powinno być 2:0, jednak najpierw strzały Iwana. a po chwili Dudy nie znalazły drogi do bramki!

88'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Zahorski.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Vaclav Cverna.

GKS Bełchatów
82'

Goście zaatakowali, co starają się wykorzystać katowiczanie. Otwarty mecz w końcówce!

79'

Do piłki doszedł wprowadzony kilka minut temu Bartosz Iwan, ale trafił w dobrze ustawionego Krakowiaka. Po chwili obok bramki przymierzył Krzysztof Wołkowicz.

76'

Strzelal Paweł Szołtys, rezerwowy zespołu z Katowic trafił wprost w Krakowiaka.

75'
73'

Żółtą kartkę otrzymał Oliver Praznovsky. Zawodnik z Katowic za faul taktyczny powinien wylecieć z boiska!

67'

Strzelał Sławomir Duda, ale jego uderzenie pozostawiało sporo do życzenia.

63'

Dalekie podanie Rachwała do Szymańskiego, którego natychmiastowy strzał obronił Mateusz Kuchta!

60'

Goście zabrali się do pracy. Uderzał Michalski, Mateusz Kuchta złapał piłkę.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kamiński.

57'

Mocny strzał oddał Povilas Leimonas, ale Vaclav Cverna zblokował uderzenie.

55'

Alan Czerwiński do nadbiegającego Goncerza, który jednak trafił wprost w Krakowiaka!

54'

Po krótko rozegranym rzucie wolnym Krzysztof Wołkowicz podprowadził sobie piłkę i uderzył z ok. 20 metrów wysoko ponad bramką.

51'

Cezary Demianiuk znalazł się z piłką niedaleko bramki katowiczan, ale nie zdecydował się na dogranie do lepiej ustawionych partnerów.

48'

Grzegorz Goncerz z pola karnego wycofał piłkę do Frańczaka, który jednak źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

46'

Mecz wznowiony po przerwie.

45'

Doliczone zostały 2 minuty.

45'

Gol! Strzelił Oliver Praznovsky. Asystował mu Marcin Flis. Flis dogrywał wzdłuż przepola bramkowego, piłkę przejął Praznovsky i uderzył przy słupku do bramki!

45'

Po wyrzucie z autu Adrian Frańczak znalazł się w sytuacji sam na sam z Krakowiakiem, ale Krakowiak odbił piłkę.

44'

Aktywniejsi w ofensywe są w końcówce pierwszej części gracze z Bełchatowa.

41'

Sprzed pola karnego uderzył Petr Zapalac, ale przestrzelił.

38'

Bełchatowianie starali się zagrać wysokim pressingiem, ale katowiczanom udało się wyjść cało z opresji.

35'

Zamieszanie w polu karnym zespołu z Bełchatowa, ale Alan Czerwiński zbyt długo zwlekał ze strzałem.

36'

35'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Frańczak.

33'

Z rzutu wolnego metr obok słupka uderzył Sławomir Duda.

32'

Obraz gry nie ulega zmianie. Optyczna przewaga gospodarzy, bełchatowian remis wyraźnie satysfakcjonuje.

28'

Składna akcja gospodarzy, piłkę w polu karnym otrzymał Grzegorz Goncerz, ale trafił w obrońcę i katowiczanie wywalczyli zaledwie rzut rożny.

24'

Wciąż na boisku przewaga należy do katowiczan, jednak gracze z Bełchatowa w ostatnich minutach częściej przedostają się pod bramkę Kuchty.

20'

Kolejne uderzenie katowiczan. Z ok. 16 metrów po ziemi uderzył Krzysztof Wołkowicz, Krakowiak po raz kolejny na posterunku.

18'

Indywidualna akcja Czerwińskiego zakończona płaskim strzałem sprzed pola karnego. Maciej Krakowiak pewnie interweniował.

15'

Z rzutu wolnego uderzał Szymański, ale trafił w mur stworzony z piłkarzy z Katowic.

13'

Ależ okazja katowiczan! Povilas Leimonas dośrodkował, a nadbiegający Adrian Frańczak z sześciu metrów głową uderzył tuż obok słupka!

11'

Coraz groźniejsze ataki katowiczan. Gospodarze panują na boisku i są coraz bliżsi objęcia prowadzenia.

9'

Po wrzutce z rogu z siedmiu metrów głową uderzył Kamiński. Maciej Krakowiak popisał się świetną interwencją!

8'

Sprzed pola karnego uderzył Krzysztof Wołkowicz, piłkę lecącą w okolice okienka bramki wybił Michalski!

5'

Po wrzutce z rogu szansę miał Marcin Flis, który jednak źle trafił w piłkę.

4'

Po spokojnym początku zaatakowali gospodarze. Wrzutkę Czerwińskiego na korner wybił Lukas Klemenz.

12:38

Spotkanie poprowadzi Piotr Idzik (Poznań).

12:38

Rezerwa gospodarzy: Rafał Dobroliński, Remigiusz Curyło, Paweł Szołtys, Tomasz Zahorski, Wojciech Kochański, Bartosz Iwan, Patryk Szymański.

12:38

Rezerwa gości: Kamil Buchajzer, Szymon Zgarda, Alen Ploj, Dawid Flaszka, Hieronim Gierszewski, Albin Maciejewski, Mateusz Szymorek.

12:38

W meczu zamykającym 24. kolejkę I ligi GKS Katowice podejmie PGE GKS Bełchatów. Obie drużyny mają pokaźną stratę do miejsc gwarantujących awans do Ekstraklasy, ale w rundzie wiosennej nie zamierzają odpuszczać.