I liga: 25. kolejka
09 kwi 2016 16:00
90'

Gol! Strzelił Arkadiusz Aleksander. Asystował mu Bartłomiej Kasprzak. Dogrywał Kasprzak, a rezerwowy z bliska zdobył swojego czwartego gola w meczu!

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

85'

Maciej Małkowski uderzył bezpośredniu z rzutu wolnego nad bramką.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Iwan za faul 20 metrów przed własnym polem karnym.

GKS Katowice
81'

Aleksander znów byłby w dogodnej sytuacji, ale nie trafił w piłkę po podaniu Małkowskiego.

75'

Kamiński strzelał z bliska po wrzutce z lewej flanki, uderzenie zablokował Cseh tuż przed bramką.

72'

Dośrodkowanie Kasparzaka wyłapał pewnie Mateusz Kuchta.

66'

Gol! Strzelił Arkadiusz Aleksander. Asystował mu Bartłomiej Dudzic. Kontra gospodarzy, Dudzic do Aleksandra i 3:0!

64'

Gol! Strzelił Arkadiusz Aleksander. Gracz Sandecji uderzył w prawy róg i jest 2:0!

Sandecja Nowy Sącz
63'

Kolejny rzut karny dla Sandecji! Adrian Frańczak wpadł w Macieja Małkowskiego, sędzia wskazał na "wapno"!

62'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Aleksander.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Duda za faul na Trochimie.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Słaby.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Bębenek.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Małkowski.

59'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Alan Czerwiński.

58'

Doszło do bijatyki na boisku. Posypią się kartki.

55'

Gol! Strzelił Arkadiusz Aleksander. Rezerwowy Sandecji pewnie wykorzystał rzut karny. To 57. bramka tego zawodnika dla Sandecji, dziewiąta w tym sezonie.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kamiński.

54'

Rzut karny dla Sandecji! Trochim główkował po wrzutce Małkowskiego, a Kamiński zagrał ręką!

53'

Mniej ciekawy fragment spotkania. Nic interesującego nie dzieje się na murawie.

50'

Wojciech Trochim uderzył bezpośrednio z wolnego i bardzo dobra interwencja Kuchty. Piłka trafiła w boczny sektor boiska.

49'

Flis sfaulował Dudzica 25 metrów od bramki Kuchty. Rzut wolny niemal z tego samego miejsca, co GKS w 36. minucie.

46'

Leży na murawie Kamiński. Po starciu z graczem Sandecji trzyma się za głowę.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Doliczona została minuta.

45'

Bębenek z lewej flanki w pole karne, a Frańczak strącił piłkę głową nie w tym kierunku, co trzeba. Przejęli gracze Sandecji.

43'

Końcówka I połowy i GKS w natarciu. Goście częściej są przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

39'

Wojciech Trochim zrobił kilka zwodów w stylu "starego" Ronalldo i... dośrodkował za głęboko.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szufryn za faul na Goncerzu.

36'

Sławomir Duda uderzył technicznie, ale też mocno. Piła minęła nieznacznie bramkę.

35'

Bębenek był faulowany 25 metrów od bramki przez Barana. Może być groźnie pod bramką Sandecji.

34'

Kibice widzieli już bramkę dla Sandecji. Małkowski trafił jednak w boczną siatkę, a arbiter dopatrzył się spalonego.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Pielorz za faul na Dudzicu.

31'

Ładna akcja GKS-u. Grzegorz Goncerz zagrał na lewą flankę, Bębenek dośrodkował, Frańczak skakał do główki, ale nieczysto trafił w piłkę w dogodnej okazji i uderzył obok bramki.

28'

Znów zrobiło się gorąco pod bramką GieKSy. Tym razem z lewej strony na 16 metr piłkę wyłożył Trochim, a Matej Nather strzelił lewą nogą obok słupka.

25'

Ależ okazja Sandecji. Znów Bartłomiej Dudzic z prawej strony płasko podał w pole karne. Zamykający akcję Słaby strzelił, ale na posterunku Kuchta. Dobra interwencja golkipera!

24'

Bartłomiej Dudzic szukał kolegów w polu karnym. Podał z prawej flanki, ale to obrońcy wybili ja poza boisko.

21'

Wojciech Trochim strzelił z około 25 metrów - daleko od słupka.

19'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Grzegorz Goncerz! Łukasz Radliński obronił strzał Goncerza!

18'

Będzie rzut karny dla GKS-u! Zdaniem sędziego Maciej Bębenek był faulowany przez Bartłomieja Dudzica.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Piszczek. Gracz Sandecji sfaulował Kamińskiego.

12'

Maciej Bębenek tańczył z piłką w polu karnym Sandecji, w końcu oddał płaski strzał, z którym poradził sobie Łukasz Radliński.

11'

Małkowski zagrał z rzutu wolnego, Mateusz Kuchta wypiąstkował pilkę, Martin Cseh strzelił z pierwszej piłki bardzo niecelnie.

10'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Frańczak. Gracz GieKSy sfaulował Małkowskiego.

9'

Adrian Frańczak szukał prostopadłym podaniem Wołkowicza, ale zagrał nie w tempo. Piłka w rękach bramkarza Sandecji.

6'

Przemysław Szarek wrzucał z prawej strony, wpadający w pole karne Maciej Małkowski zdołał uderzyć piłkę kolanem, ale futbolówka nie poleciała w światło bramki.

2'

Pierwszy strzał na bramkę w wykonaniu gości. Próbował Adrian Frańczak i pewnie złapał piłkę Łukasz Radliński.

15:48

Rezerwa gospodarzy: Michał Gliwa - Witalij Berezowski, Adrian Danek, Szymon Kuźma, Bartłomiej Kasprzak, Dawid Janczyk, Arkadiusz Aleksander.

15:48

Rezerwa gości: Rafał Dobroliński - Remigiusz Curyło, Paweł Szołtys, Tomasz Zahorski, Wojciech Kochański, Bartosz Iwan, Patryk Szymański.

15:48

Spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek (Gorzyce).

15:48

Sandecja Nowy Sącz nie zaznała jeszcze goryczy porażki w rundzie wiosennej I ligi. Katowiczanie też mogą pochwalić się dobrą serią. Mecz w Nowym Sączu zapowiada się bardzo interesująco.