I liga: 25. kolejka
10 kwi 2016 12:45
90+3'

Gol! Strzelił Petr Zapalac. Fabisiak na środku boiska źle przyjął piłkę, która mu odskoczyła. Na własnej połowie dopadł do niej Petr Zapalac, który uderzeniem z własnej polowy trafił do bramki Zagłębia!

GKS Bełchatów
90+2'

Gospodarze bronią się we własnym polu karnym, goście jednak nie potrafią zagrozić PGE GKS.

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Zgarda.

85'

Bełchatowianie skupili się na defensywie, uwidoczniła się przewaga Zagłębia, ale niewiele z niej wynika. Goście mają niewiele miejsca na boisku.

80'

Dudek sprytnie zagrał do Araka, który nie chciał podawać do lepiej ustawionych kolegów, ale zdecydował się na strzał. Uderzył jednak niecelnie.

78'

Druga część meczu jest słabsza od... przeciętnej pierwszej. Kibice rzadko oglądają uderzenia na bramki i spięcia w polach karnych.

77'
67'

Z dystansu uderzył Adrian Paluchowski, strzał był jednak niecelny. Od bramki rozpocznie Krakowiak.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Klemenz.

64'

Sebastian Dudek niespodziewanie uderzył z rzutu wolnego z boku pola karnego, Maciej Krakowiak zdołał obronić.

55'

Dogranie do Bartczaka, ale Krakowiak jako pierwszy doszedł do piłki.

50'

Patryk Rachwał uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

49'

Po zmianie stron przewagę uzyskali gospodarze. Sosnowiczanie nie potrafią przedostać się pod bramkę bełchatowian.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

41'

Sprzed pola karnego uderzył Łukasz Matusiak, piłkę po rykoszecie złapał Maciej Krakowiak.

39'

Wciąż częściej przy piłce Zagłębie, jednak bełchatowianie nie zamierzają skupiać uwagi tylko na defensywie.

34'

Goście w końcu zaatakowali, pod bramką Krakowiaka robi się coraz groźniej.

31'

W końcu obudziło się Zagłębie. Sebastian Dudek dograł do Fidziukiewicza, ale Maciej Krakowiak zdołał obronić.

29'

Znowu groźnie pod bramką Zagłębia. Uderzał Agwan Papikjan, Fabisiak ponownie zdołał obronić.

27'

Mocno z dystansu uderzył Agwan Papikjan, Wojciech Fabisiak wybił piłkę na róg!

25'

Gol! Strzelił Vaclav Cverna. Asystował mu Petr Zapalac. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki doszedł Cverna i nie dał szans Fabisiakowi!

24'

Groźnie pod bramką gości, uderzał Vaclav Cverna, Wojciech Fabisiak zdołał odbić piłkę!

18'

W dalszym ciągu żadna z drużyn nie stworzyła sobie klarownej okazji do zdobycia gola. Wyrównany mecz w Bełchatowie.

13'

Adrian Paluchowski trafił do bramki gości, ale sędzia bramki nie uznał dopatrując się spalonego.

12'

Gra została na kilka minut przerwana. Fani gości odpalili środki pirotechniczne.

9'

Po dośrodkowaniu do piłki doszedł Vaclav Cverna, ale został zablokowany.

7'

Gra jest rwana, sędzia często przerywa mecz. Drużyny nie potrafią złapać rytmu.

4'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę. Wolne tempo w pierwszych minutach.

12:38

Rezerwa gości: Matko Perdijić, Łukasz Sołowiej, Grzegorz Fonfara, Carles Martinez, Jakub Arak, Jakub Wilk, Michał Bajdur.

12:38

Rezerwa gospodarzy: Paweł Lenarcik, Dawid Flaszka, Hieronim Gierszewski, Piotr Witasik, Albin Maciejewski, Mateusz Szymorek, Szymon Stanisławski.

12:38

Spotkanie poprowadzi Sebastian Krasny (Kraków).

12:38

Gospodarze wiosną na własnym boisku jeszcze nie wygrali i nad strefą spadkową mają już tylko sześć oczek przewagi. Goście zaś plasują się tuż za ligowym podium.