08 kwi 2016 18:00
90'

Doliczone 2 minuty.

86'

Szczęścia strzałem z dystansu próbował Wojciech Łobodziński. Jednak pomocnik wyraźnie pomylił się.

84'

Goście starają się zagrozić Miedzi, graczom Arki brakuje jednak zaskoczenia.

79'

Z rzutu wolnego uderzył Petteri Forsell i... spadliśmy z krzesła po tym strzale.

77'

Arka długo rozgrywa piłkę, ale nic z tego nie wynika. Goście nie mają pomysłu na zaskoczenie defensywy Miedzi.

72'

Nie może się podobać gra po przerwie obu drużyn. Sporo chaosu, do tego pojedynek zaostrzył się.

68'

Tym razem niecelnie przymierzył Marcus Vinicius da Silva.

66'

Niecelny strzał oddał Mateusz Szwoch. Arka przeważa, ale zawodzi w Legnicy.

65'

Aktywniejsza w ataku jest Arka Gdynia, Miedź szans chce szukać w kontrach, ale wyprowadza ich w ostatnim okresie niewiele.

59'

Mateusz Szwoch uderzył z rzutu wolnego z ok. 18 metrów. Podkręcona piłka trafiła w słupek i odbijając się wzdłuż linii bramkowej wróciła na boisko!

57'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Rasak.

Miedź Legnica
54'

Gra głównie toczy się w środku pola, gdzie piłkarze ostro walczą. Szans bramkowych jest jak na lekarstwo.

50'

Z dystansu uderzał Krzysztof Sobieraj, do szczęścia brakowało sporo.

48'

Arka stara się grać dynamiczniej, ale jak na razie nie jest to dobry występ gdynian.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

45'

Adrian Łuszkiewicz miał dogodną okazję do uderzenia, ale źle trafił w piłkę i od bramki rozpocznie Jałocha.

41'

Krzysztof Sobieraj miał problemy, ale doszedł do siebie po interwencji medyków i znachorów z Gdyni.

1
38'

Uderzał Petteri Forsell, piłka przeleciała ponad bramką. Miedź przed przerwą zasłużyła na gola.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Telichowski. Bardzo ostry faul gracza Miedzi. Z fotela we własnym domu Maciej Skorża krzyczał: To jest czerwona kartka!

32'

Z ok. 16 metrów z woleja uderzył Mateusz Szwoch, ale strzelił niecelnie.

30'

Aktywniej w ofensywie zaczęła grać Arka, ale to wciąż zbyt mało, aby stworzyć sobie szansę bramkową.

25'

Arka nie kwapi się do ataku i czeka na to co zrobi Miedź. Gospodarze poczynają sobie całkiem śmiało.

21'

Optyczna przewaga Miedzi, która częściej gości pod polem karnym Arki. Przed momentem Petteri Forsell dograł do Ślusarskiego, który chciał czubkiem buta posłać piłkę ponad Jałochą, ale ten zdołał ją złapać.

16'

Mikael Forssell otrzymał piłkę w polu karnym, ale jego strzał z woleja z ostrego kąta został przyblokowany i Miedź wywalczyła zaledwie róg.

13'

Pierwsza akcja Miedzi. Łobodziński dograł do Bartosza Ślusarskiego, który z ok. 17 metrów uderzył w środek bramki, a Konrad Jałocha musiał wybijać piłkę na róg.

9'

Wciąż gra toczy się w środku pola. Piłkarze mają niewiele miejsce i szukają okazji w zagrywaniu piłki za plecy obrońców.

6'

Spokojne pierwsze minuty. Żadna z drużyn nie chce narzucać zbyt wysokiego tempa. Klasyk skomentowałby: trwa badanie sił. Niech i tak będzie.

3'

Tadeusz Socha do stojącego w polu karnym Mateusza Szwocha, który jednak zbyt długo zwlekał z uderzeniem i został zablokowany.

17:42

Rezerwa gości: Jakub Miszczuk, Marcus da Silva, Alan Fialho, Michał Nalepa, Gaston Sangoy, Rafał Siemaszko, Przemysław Stolc.

17:42

Rezerwa gospodarzy: Dawid Smug, Artjom Artjunin, Rumen Trifonov, Adrian Cierpka, Marek Gancarczyk, Marcin Garuch, Igor Subbotin.

17:42

Spotkanie poprowadzi Tomasz Radkiewicz (Łódź).

17:42

Arka Gdynia rozbiła Pogoń Siedlce i została liderem. Będzie bronić pozycji na stadionie Miedzi Legnica, która potrafiła pokonać Zagłębie Sosnowiec, ale nie unika wpadek.