90'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Bartczak.

Zagłębie Sosnowiec
88'

Piłkarze Sandecji chcą strzelić przynajmniej jednego gola. Zagłębie swojej szansy szuka poprzez grę z kontry.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Baran.

Sandecja Nowy Sącz
85'

Sporo niedokładnych zagrań w ostatnich minutach.

81'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów niecelnie strzelał Maciej Małkowski.

78'

Sporo zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Ostatecznie piłkę z linii bramkowej wybił Grzegorz Fonfara.

76'

Z ostrego kąta przestrzelił Adrian Paluchowski. To była dobra okazja dla gospodarzy.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szufryn.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Matusiak.

71'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego efektowny strzał oddał Arkadiusz Aleksander. Piłka nie wpadła jednak do bramki.

67'

Sandecja się nie poddaje i stara się atakować. Zagłębie nastawiło się na grę z kontry.

64'

Gol! Strzelił Michał Fidziukiewicz.

Piłkarz Zagłębia przebiegł pół boiska i oddał precyzyjny strzał z 20 metrów!

62'

Z dystansu strzelał Danek. To był zbyt słaby strzał, aby zaskoczyć bramkarza Zagłębia.

58'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Wojciech Trochim. Z problemami interweniował bramkarz gospodarzy.

55'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Bartłomiej Dudzic.

53'

Spokojne tempo meczu w drugiej połowie. Gra toczy się w środku boiska.

49'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Arkadiusz Aleksander.

49'

Dość spokojny początek drugiej połowy.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Gospodarze kombinacyjnie rozegrali ten stały fragment gry. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

44'

Faulowany był Adrian Paluchowski. Będzie rzut wolny dla Zagłębia. To dobra pozycja do oddania strzału.

40'

Zanosiło się na groźną akcję Zagłębia, lecz źle zachował się Adrian Paluchowski. Grę wznowił bramkarz drużyny z Nowego Sącza.

39'

Kolejny rzut wolny dla Sandecji. Świetnym strzałem popisał się Wojciech Trochim, lecz jeszcze lepiej interweniował bramkarz Zagłębia.

36'

Przewrotką strzelał Arkadiusz Aleksander. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

36'

Po strzale Barana z około 20 metrów Michał Fidziukiewicz wybił piłkę na rzut rożny.

35'

Sandecja śmielej ruszyła do ataku.

32'

Gol! Strzelił Adrian Paluchowski. Asystował mu Michał Bajdur.

Bajdur przeprowadził efektowną akcję, wpadł w pole karne i idealnie dograł przed bramkę. Tam niepilnowany Paluchowski skierował ją do pustej bramki.

30'

Wojciech Trochim padł w polu karnym Zagłębia. Sędzia nakazał grać dalej.

29'

Ładny aczkolwiek minimalnie niecelny strzał z 18 metrów oddał Dawid Szufryn.

25'

Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Sandecji. Grę wznowił Łukasz Radliński.

22'

Świetną okazję miał Bartłomiej Dudzic. Piłkarz Sandecji zbyt długo zwlekał jednak z oddaniem strzału i ostatecznie z tej akcji nic nie wyszło.

21'

Efektowną akcję przeprowadził Żarko Udovicić. Zabrakło jednak dokładnego dogrania.

19'

W ostatnich minutach sporo niedokładności w grze obu drużyn.

17'

Gra została wznowiona.

15'

Urazu nabawił się Marcin Sierczyński. Chwilowa przerwa w grze.

12'

Z rzutu wolnego dośrodkował Sebastian Dudek. Chwilę później sędzia w polu karnym Sandecji odgwizdał jednak faul na Szufrynie.

11'

Fatalnie z 14 metrów przestrzelił Michał Fidziukiewicz. To powinien być gol!

10'

Szybko odpowiedziała Sandecja. Po zespołowej akcji strzelał Maciej Małkowski. Dobrze między słupkami spisał się jednak Fabisiak.

9'

Z dystansu strzelał Żarko Udovicić. Piłka została jednak zablokowana.

7'

Chociaż na poziom spotkania nie można narzekać, to jak na razie brakuje dogodnych sytuacji strzeleckich.

5'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Wyrównany mecz.

3'

Od pierwszych minut obie drużyny starają się atakować. Ciekawy początek spotkania w Sosnowcu.

12:25

Martin Pribula i Dawid Ryndak - dwóch piłkarzy Zagłębia Sosnowiec, nie zagra w tym meczu z powodu kontuzji.

12:25

Spotkanie poprowadzi Michał Mularczyk (Skierniewice).

12:25

Na wiosnę Zagłębie rozczarowuje, a na zakończenie 26. kolejki I ligi podejmie zespół, który w tym roku zachwyca swoją grą i wynikami - Sandecję Nowy Sącz.