I liga: 26. kolejka
15 kwi 2016 19:00
90'

Mogło być 2:0! Po akcji Recy bliski szczęścia był Fabian Hiszpański, jednak trafił w słupek!

1
88'

Jeśli Wisła sięgnie po trzy punkty, to przynajmniej na ponad godzinę wyprzedzi w tabeli Arkę i awansuje na 1. miejsce.

1
86'

Rozwój. Schodzi: Adam Czerkas. Wchodzi: Robert Tkocz.

85'

Rozwój ma coraz mniej czasu, czy zdąży jeszcze uratować remis?

82'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Rogalski.

79'

Rozwój. Schodzi: Bartosz Jaroszek. Wchodzi: Adam Żak.

73'

Kąśliwie z dystansu uderzył Filip Kozłowski. Nieznaczne pudło.

64'

Gol! Strzelił Damian Piotrowski.

Rzut karny pewnie wykorzystał Piotrowski i Wisła na prowadzeniu!

64'

Rzut karny dla gospodarzy! Faulowany Mikołaj Lebedyński.

62'

Po rzucie rożnym niecelnie uderzył Mikołaj Lebedyński.

59'

Rozwój. Schodzi: Tomasz Szatan. Wchodzi: Kamil Cholerzyński.

59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Sielewski.

55'

Filip Kozłowski poszukał podaniem Czerkasa, nie po raz pierwszy jednak dobrze interweniował Przemysław Szymiński.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Pogubili się teraz wiślacy i Rozwój mógł prowadzić! Adam Czerkas wyszedł sam na sam z Kiełpinem, ale zabrakło mu zimnej krwi i chybił celu!

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Mikołaj Lebedyński.

45'

Z rzutu wolnego dośrodkował Cezary Stefańczyk, a niecelnie uderzył Arkadiusz Reca.

41'

Teraz Pawłowski obronił kąśliwy strzał Stefańczyka z rzutu wolnego.

37'

W zamieszaniu po rzucie rożnym groźnie uderzył Arkadiusz Reca, ale Wojciech Pawłowski był na posterunku.

31'

Ależ blisko była teraz Wisła! Po strzale Iliewa z 16 metrów katowiczan uratował słupek!

28'

Dobrą okazję mógł mieć Adam Czerkas, jednak przytomnie zatrzymał go Przemysław Szymiński.

24'

Mikołaj Lebedyński oddał bardzo groźny strzał po rzucie rożnym i gości uratowała ofiarna interwencja bramkarza!

22'

Arkadiusz Reca przeprowadził efektowną indywidualną akcję, ale strzał był już niecelny.

20'

Ogromny kocioł w polu karnym Nafciarzy. Bramka nie padła, ale gospodarze najedli się sporo strachu.

18'

Efektowny, ale niecelny strzał Czerkasa po dośrodkowaniu Konrada Nowaka.

17'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu wolnego otrzymał Arkadiusz Reca.

Wisła Płock
14'

Niezbyt ciekawy początek w Płocku, nie oglądamy wielu sytuacji.

12'

Z rzutu wolnego z 30 metrów płasko uderzył Maksymilian Rogalski. W bramkę jednak nie trafił.

7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Jaroszek.

Rozwój Katowice
4'

Bardzo groźny strzał oddał Tomasz Wróbel. Piłka jednak zrykoszetowała i nie poleciała w światło bramki.

18:53

Ławka rezerwowych Rozwoju: Bartosz Soliński, Kamil Cholerzyński, Dawid Domański, Michał Gałecki, Damian Mielnik, Robert Tkocz, Adam Żak.

18:53

Ławka rezerwowych Wisły: Mateusz Kryczka, Piotr Mroziński, Wojciech Łuczak, Fabian Hiszpański, Emil Drozdowicz, Damian Byrtek, Jakub Bąk.