Doliczone zostały 3 minuty.

89'

W ataku gospodarze. Wisła broni skromnego prowadzenia.

83'

Błąd Bieszczada, który minął się z piłką, ale zawodnik Wisły nie trafił do pustej bramki z trudnej pozycji.

81'

Gol! Strzelił Michał Jakóbowski. Asystował mu Marek Opałacz. Gospodarze wracają do gry! Opałacz dogrywał, a Jakóbowski uderzył nie do obrony!

76'

W ostatnich minutach tempo gry spadło. Piłka rzadko przedostaje się w pole karne jednej bądź też drugiej drużyny. Wisła kontroluje przebieg gry.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Hiszpański.

62'

Z woleja uderzył Janusz Surdykowski, Kiełpin był dobrze ustawiony i obronił.

58'

Z dystansu przymierzył Janusz Surdykowski, który jednak nie trafił w bramkę.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Monterde.

Bytovia Bytów
53'

Janusz Surdykowski doszedł do dośrodkowania Wilczyńskiego, ale Kiełpin złapał piłkę.

52'

Gol! Strzelił Arkadiusz Reca. Asystował mu Wojciech Łuczak. Wisła podwyższyła prowadzenie. Łuczak dograł do Recy, a ten trafił do bramki.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Czarnecki.

46'

Gramy po przerwie!

43'

Wisła powinna prowadzić 2:0! Sam na sam z bramkarzem znalazł się Arkadiusz Reca, Gerard Bieszczad obronił!

39'

Indywidualną akcję przeprowadził Omar Monterde, ale strzał nie był zbyt mocny i Kiełpin pewnie złapał piłkę.

37'

Wisła cofnęła się szans upatrując w kontrach. Gospodarze prowadzą grę, ale niewiele z tego wynika.

31'

Atakiem odpowiedzieli gospodarze. Wojciech Wilczyński minął kilku rywali, ale mocną wrzutkę pewnie złapał Seweryn Kiełpin.

29'

Kolejny strzał płocczan. Uderzał Dimitar Iliew, piłka minęła jedna cel.

28'

Wisła chce pójść za ciosem. Tym razem uderzał Damian Piotrowski, Gerard Bieszczad zdołał obronić.

26'

Gol! Strzelił Cezary Stefańczyk. Wisła objęła prowadzenie! Kapitalnym uderzeniem popisał się niepilnowany Stefańczyk!

21'

Janusz Surdykowski znalazł się w doskonałej sytuacji po dograniu Wilczyńskiego. Piłka po uderzeniu odbiła się od obrońcy Wisły, ale Seweryn Kiełpin zachował czujność i obronił!

18'

Ładnie rozegrała piłkę Wisła. Patryk Stępiński dośrodkował do Piotrowskiego, który uderzył niecelnie.

15'

W dalszym ciągu wyrównany mecz w Bytowie. Zespoły mają problemy z wypracowaniem sobie klarownych okazji do objęcia prowadzenia.

11'

Otwarty mecz od pierwszej minuty. Żadna z drużyn nie zamierza czekać na rywala przed własnym polu karnym.

7'

Dogranie do Surdykowskiego, ale Seweryn Kiełpin jest czujny. Bramkarz Wisły wyszedł niemal na linię pola karnego i zażegnał niebezpieczeństwo.

5'

Mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Janusz Surdykowski. Bytovia stara się odpowiedzieć Wiśle.

3'

Od pierwszego gwizdka w ataku Wisła. Goście powinni prowadzić. Dogrywał Cezary Stefańczyk, a dobrej szansy nie potrafił wykorzystać Arkadiusz Reca.

17:29

Relacja prowadzony dzięki współpracy z Drutex-Bytovią Bytów i Wisłą Płock.

17:29

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).

17:29

Wicelider I ligi Wisła Płock pewnie zmierza do Ekstraklasy. Kolejną przeszkodą Nafciarzy w drodze do elity będzie mecz w Bytowie z drużyną środka tabeli Drutex-Bytovią. Goście mają jednak jeden duży problem.