I liga: 27. kolejka
23 kwi 2016 17:00
90'

Lewą stroną ruszyli goście, piłkę w środku dostał Szewczyk, ale zamiast oddać strzał, wpadł w poślizg i stracił ją.

83'
81'
75'

Rzut rożny mieli gospodarze, ale skończyło się na próbie strzału z daleka Rachwała.

72'

Po dośrodkowaniu Wrońskiego głową, ale zbyt lekko strzela Petr Zapalac.

64'

Szarpią w ofensywie bełchatowianie, ale wydają się być zupełnie bezradni.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Uszalewski.

56'

Znakomitą okazję mieli bełchatowianie, ale w zamieszaniu pod bramką Pogorzelca nie popisał się Szymon Stanisławski.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Deja.

MKS Kluczbork
47'

Gol! Strzelił Michał Szewczyk.

Michał Szewczyk mierzonym strzałem po ziemi zza pola karnego pokonał Macieja Krakowiaka.

46'

Początek drugiej połowy.

41'

Gol! Strzelił Piotr Madejski.

Po długim rozgrywaniu piłki na własnej połowie goście ruszyli do ofensywy lewą stroną i wywalczyli aut. Po jego wykonaniu w pole karne wdarł się Piotr Madejski i z ostrego kąta pokonał Krakowiaka.

36'

Rzut wolny z ponad 20. metrów wykonywał Rachwał, ale skończyło się na lekkim strzale głową jednego z jego kolegów pewnie złapanym przez bramkarza MKS-u.

32'

Po jednej z nielicznych akcji gospodarzy zza pola karnego zupełnie niegroźnie strzelał Michał Szewczyk.

29'

Z prawej strony w pole karne wdarł się Agwan Papikjan, ale nie był w stanie nikomu celnie dograć. Po tym jak piłką opuściła "szesnastkę" dopadł ją jeszcze Kuban, ale strzelił w jednego z obrońców.

26'

Mocno odchylony sprzed pola karnego strzelał Łukasz Wroński. Piłka przeleciała jednak wysoko nad bramką MKS-u. Nie zmienia się jednak jedno - goście wydają się nie mieć żadnych intencji w prowadzeniu gry i zupełnie oddali pole GKS-owi.

23'

Dobry przechwyt na połowie rywala zanotował Szymon Zgarda, ale podanie do jednego z wysuniętych kolegów okazało się bardzo niecelne.

18'

Zawodnicy MKS-u wreszcie wyszli ze swojej połowy, ale trwało to tylko moment i nie przyniosło żadnego zagrożenia pod bramką Krakowiaka.

15'

Grę niemal cały czas prowadzą gospodarze. Goście tylko przeszkadzają.

11'

Nieporozumienie w polu karnym gości sprawia, że mając przed sobą tylko Pogorzelca, piłkę przejął Wroński, ale strzelił zbyt słabo i bramkarz sparował uderzenie poza bramkę. Gol wisiał w powietrzu!

9'

Długie podanie Rachwała sprzed linii środkowej próbuje przejąć na skraju pola karnego Demianiuk, ale nie jest w stanie opanować piłki, a przed sobą miał już tylko bramkarza.

7'

Dwa kolejne rzuty rożne marnują gospodarze. W obu przypadkach po krótkim rozegraniu Patryk Rachwał nie był w stanie celnie dograć do kolegów w polu karnym.

3'

Lepiej mecz rozpoczęli gospodarze, którzy na razie zagrożenie w polu karnym stworzyć próbowali dośrodkowaniem z lewej strony. Obrońcy MKS-u są jednak czujni.

16:55

Mecz z trybun obserwuje między innymi Radosław Mroczkowski.

16:55

Oba zespoły wiosną nie zachwycają, ale to sytuacja gości w tabeli jest naprawdę dramatyczna. Czy drużyna trenera Mirosława Dymka będzie w stanie napsuć krwi kolejnemu wyżej notowanemu rywalowi?