89'

Pogoń ambitnie walczy o doprowadzenie do remisu.

83'

Gol! Strzelił Nildo.

Nildo wykorzystał dokładną wrzutkę i pewnym strzałem głową dał drugie prowadzenie Olimpii!

Olimpia Grudziądz
2
81'
79'

Gol! Strzelił Mariusz Rybicki.

Wprowadzony po przerwie Mariusz Rybicki szybko odpowiada na trafienie Olimpii! Mocne uderzenie przełamało dłonie Fabiniaka!

Pogoń Siedlce
1
1
76'

Przed nami ostatni kwadrans tej rywalizacji. Będą emocje?

75'

Gol! Strzelił Adam Banasiak.

Błyskawiczny kontratak Olimpii. Nildo wypatrzył Adama Banasiaka, który w dogodnej sytuacji nie popełnił błędu i zdobył bardzo ważną bramkę.

2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Osoliński.

69'

Wrzesiński pokazał się na prawym skrzydle, ale znów nic konkretnego z tego nie wyszło.

67'

Bartosz Fabiniak poradził sobie z centrą Świerblewskiego.

1
66'

Uderzenie Smolińskiego zostało zablokowane. Nie brakuje ofiarnych interwencji w tym meczu.

63'

Wrzesiński tak walczył, że aż wpadł w bandy. Na całe szczęście obyło się bez kontuzji.

61'

Misztal z drobnymi problemami zatrzymał strzał Nildo.

60'

Ciechanowski został złapany na spalonym.

55'

Gospodarze mają inicjatywę, ale niewiele z niej wynika. W dalszym ciągu dominuje walka.

52'

To mogła być świetna akcja Olimpii, ale Nildo nie otrzymał podania od Smolińskiego.

50'

Uderzenie Dzięgielewskiego zostało zblokowane przez rywali.

49'

Malec postanowił sprawdzić Misztala z dystansu. Bramkarz Pogoni nie musiał interweniować.

48'

Augustyniak potrzebuje pomocy masażystów.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Arbiter doliczył 60 sekund.

44'

Żytko wybija piłkę po dośrodkowaniu Banasiaka.

43'

Dużo stałych fragmentów gry w tych ostatnich minutach pierwszej połowy.

41'

Wrzesiński pokazał się z dobrej strony, wbiegł w pole karne i szukał dalszego rogu! Piłka po rykoszecie wyszła na korner.

38'

I jeszcze raz Fabiniak, tym razem pewnie zatrzymał uderzenie Osolińskiego.

36'

Fabiniak w ostatniej chwili uprzedził Dudę! Bardzo ważna interwencja bramkarza golkipera Olimpii!

34'

Strzał Augustyniaka mocny, ale nie zagroził bramce.

32'

Nildo zamienił dośrodkowanie Banasiaka na niecelny strzał głową.

30'

Chorągiewka sędziego liniowego w górze - Nildo był na spalonym.

1
27'

Mamy więcej spokoju na boisku. Nikt nie chce podjąć ryzyka.

25'

Dośrodkowanie Osolińskiego nie zostało zakończone strzałem.

22'

Widać, że Dzięgielewski się stara, ale brakuje jakości. Prosty techniczny błąd uniemożliwił mu dojście do sytuacji strzeleckiej.

21'

Misztal faulowany przez walczącego o dojście do piłki Nildo.

20'

Fabiniak uprzedził Dzięgielewskiego i "skasował" akcję rywali.

18'

Brakuje spokoju w ofensywnych poczynaniach obu zespołów. Dużo niedokładnych podań.

16'

Jonkisz miał trochę miejsca i zdecydował się na uderzenie. Ta decyzja nie była jednak trafiona.

15'

Dużo walki w pierwszym kwadransie. Widać to zresztą po żółtych kartkach.

13'

Zupełnie nieudany strzał z dystansu Smolińskiego.

12'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żytko.

11'

Nerwowa, ale ostatecznie udana interwencja Fabiniaka.

8'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Skórecki - zabrakło precyzji.

6'

Szybka kartka dla Woźniaka to dobry znak dla gospodarzy, którzy zaczynają to wykorzystywać.