88'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Asystował mu Marcus Vinicius da Silva.

Płaskie dośrodkowanie i precyzyjne uderzenie w boczną siatkę. Szał radości w Gdyni!

86'

Omar Monterde mógł zamknąć mecz golem na 0:2. Co za pudło pomocnika Drutex-Bytovii, a miał dużo miejsca oraz czasu, żeby przymierzyć.

1
83'

Ostatnie szanse Arki Gdynia. Gerard Bieszczad ma dużo pracy na przedpolu i wykonuje ją bardzo rzetelnie. Pracuje na wysoką notę bramkarz z Bytowa.

1
79'

Duże kontrowersje. Znów sędziowie nie przyznali gdynianom rzutu karnego. Tym razem po zagraniu ręką Krzysztofa Bąka.

2
78'

Broni Drutex-Bytovia Bytów po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Cała drużyna Tomasza Kafarskiego skoszarowała się we własnym polu karnym.

73'

Seria stałych fragmentów. Nie popisali się egzekutorzy rzutów wolnych w obu obozach.

68'

Wściekli się gdynianie. Są przekonani, że należała im się jedenastka. Muszą jednak szukać dalej gola, a Drutex-Bytovia broni się inteligentnie.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa.

63'

Atakuje Arka Gdynia, która obecnie nie ma w kieszeni awansu do Ekstraklasy. Skomplikowali sobie zadanie żółto-niebiescy.

58'

Michał Rzuchowski spudłował z dystansu. Przyjezdni uderzają zza linii pola karnego bardzo chętnie.

55'

Gol! Strzelił Kamil Wacławczyk. Asystował mu Omar Monterde.

Cisza w Gdyni. Kamil Wacławczyk wbiegł w sam środek pola karnego, zgubił stoperów Arki Gdynia i strzelił nogą po dośrodkowaniu Omara Monterde! Piłka wpadła w sam narożnik bramki i Drutex-Bytovia jest na prowadzeniu!

53'

Dośrodkowanie Adriana Chomiuka nie miało konkretnego adresata, a jednak sprawiło kłopot bramkarzowi Arki Gdynia. Był jeszcze korner dla zespołu z Bytowa.

52'

Świetny doping na stadionie w Gdyni. Ewentualna porażka Arki byłaby dużym ciosem dla oczekujących na awans kibiców.

50'

Yannick Kakoko zaprezentował znakomity powrót. Nie daje pograć kreatywnym pomocnikom Drutex-Bytovii Bytów. W szczególności Omarowi Monterde.

48'

Marek Opałacz fauluje i fauluje. Już w barwach Floty Świnoujście słynął ze zbierania czerwonych kartek. Na razie mu się upiekło.

46'

Gra wznowiona. Arka Gdynia jest 45 minut od awansu.

44'

Marek Opałacz igra z ogniem. Ostre wejście w nogi Yannicka Kakoko i sędzia mógł pokusić się o pokazanie drugiego żółtego kartonika.

41'

Dariusz Formella przypomniał o sobie płaskim strzałem. Gerard Bieszczad wściekł się na partnerów, ponieważ zostawili dużo miejsca utalentowanemu rywalowi.

39'

Michał Rzuchowski uderzył zza pola karnego. Po raz drugi dziś musiał interweniować Konrad Jałocha. Bez zarzutu.

38'

Ciekawe, która drużyna zaatakuje w ostatnich minutach przed przerwą. Początek był obiecujący, ale mecz nie jest jak rasowy dreszczowiec. Napięcie spadło.

35'

Yannick Kakoko zgarnął zbyt krótko wybitą piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Mocne uderzenie utonęło w gąszczu obrońców Drutex-Bytovii Bytów.

33'

Podania w kierunku Janusza Surdykowskiego. Najlepszy snajper Drutex-Bytovii jest pilnowany przez dwóch obrońców z Gdyni.

29'

Gorszy fragment widowiska. Marcin Warcholak urwał się na skrzydle. Dośrodkowanie byłego zawodnika Stomilu Olsztyn prosto w przeciwnika.

26'

Rafał Siemaszko wymyślił sobie zagranie piętką w polu karnym Drutex-Bytovii. Żaden partner napastnika Arki Gdynia nie zrozumiał intencji.

25'

Głębokie dośrodkowanie Omara Monterde spod chorągiewki boiska. Dobrze ustawił się bramkarz Arki Gdynia i zaprezentował dobry chwyt.

24'

Piłka w środku pola. Wciąż bezbramkowo, a taki wynik premiuje awansem do Ekstraklasy Arkę Gdynia.

22'

Tym razem Bartłomiej Poczobut był na połowie przeciwnika. Długie podanie w kierunku Adriana Chomiuka, którego wyprzedził Konrad Jałocha.

20'

Szarża Marcina Warcholaka w pole karne bytowian. Do końca pilnował go Bartłomiej Poczobut i wypchnął za linię bramkową. Piłka dla Gerarda Bieszczada.

16'

Rozpędził się lider. Strzał z powietrza Dariusza Formelli tuż obok słupka bramki bytowian. Nie może się z tym pogodzić pomocnik Arki Gdynia.

14'

Gerard Bieszczad! Bramkarz Drutex-Bytovii był ostatnio w naszej jedenastce kolejki i potwierdził wysoką formę. Sparował piłkę, którą w światło bramki skierował jego partner - Adrian Chomiuk po wrzutce Marcina Warcholaka z rzutu wolnego.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Opałacz.

Bytovia Bytów
12'

Drutex-Bytovia Bytów wychodziła z kontratakiem. Akcję zahamował sędzia, który uznał, że Yannick Kakoko został sfaulowany.

11'

Piłka na połowie Arki Gdynia. Bytowianie grają jednocześnie odważnie oraz rozsądnie.

8'

Omar Monterde dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Janusza Surdykowskiego. Były napastnik Arki Gdynia oddał strzał, ale sędzia zobaczył faul i przerwał grę.

7'

Porządkują sytuację na boisku podopieczni Grzegorza Nicińskiego. Nie zaatakowali jeszcze groźnie przyjezdnych.

5'

Arka jest wspierana przez komplet publiczności z trybun. Doping niesie również do walki Drutex-Bytovię Bytów.

3'

Omar Monterde wysłał sygnał ostrzegawczy Arce Gdynia. Hiszpan huknął z 30. metra płasko i musiał interweniować Konrad Jałocha. Pomocnik transferowany z Legionovii Legionowo jest ostatnio w świetnej formie.

2'

Jakub Serafin stracił futbolówkę w środku pola. To młodzieżowiec w zespole Tomasza Kafarskiego, któremu przydarzają się jeszcze nieodpowiedzialne zagrania.

19:56

Arkowcy w żółto-niebieskich strojach, natomiast przyjezdni na czerwono.

19:56

W świetnej formie jest ostatnio napastnik Drutex-Bytovii Janusz Surdykowski. Kandydat do zdobycia korony króla strzelców zdobył cztery gole w poprzednich dwóch występach.