Niezłą okazję miał Grzegorz Lech, ale uderzył nad poprzeczką.

Stomil. Schodzi: Tsubasa Nishi. Wchodzi: Rafał Śledź.

2:0 dla Zagłębia! Cudowny strzał z dystansu Fonfary! Stadiony świata!

Zagłębie Sosnowiec
1
72'

Gospodarze niezadowoleni z pracy sędziego. Wielkie pretensje ma kierownik Zagłębia, Piotr Caliński.

69'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał za faul na Nishim Dimitar Vezalov.

66'

Z rzutu wolnego Piotr Głowacki dośrodkował wprost na głowę Vezalova.

66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dimitar Vezalov. Bułgar ratował się po własnym błędzie.

64'

W szeregach Stomilu wyróżnia się dzisiaj Tsubasa Nishi, który jest bardzo aktywny.

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Matusiak.

57'

Dobra interwencja Skiby, który odbił piłkę po uderzeniu głową Araka.

56'

Olsztynianie próbują atakować prawą stroną, ale na razie nie wychodzi im to najlepiej.

54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

53'

Druga połowa na razie niezbyt interesująca.

49'

Indywidualna akcja Nishiego zakończyła się prostą stratą.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Ależ sytuacja Zagłębia! Grzegorz Fonfara rozegrał akcję z Dudkiem, Robert Bartczak wpadł z piłką w pole karne, był sam na sam z bramkarzem, lecz przestrzelił.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Robert Bartczak dobrze wyłożył piłkę do Fonfary, ale Jarosław Ratajczak uratował Stomil przed stratą drugiej bramki.

40'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Karol Żwir. Akcja zapowiadała się dobrze, ale zakończyło ją zagranie ręką Lecha.

39'

W ostatnich minutach Stomil radzi sobie coraz lepiej.

36'

Akcja Dudka z Arakiem, ale w kluczowym momencie zabrakło dokładności.

31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Markowski.

30'

W poczynaniach Vezalova widać zapędy ofensywne, ale Bułgar musi mierzyć siły na zamiary, za często zdarzają mu się bowiem straty.

26'

Na Stadion Ludowy dotarli kibice Stomilu, którzy właśnie rozwieszają flagi.

1
1
22'

Stomil nie umie dojść do głosu w tym meczu. Goście mieli rzut rożny, ale dośrodkowanie Żwira pewnie przeciął Wojciech Fabisiak.

19'

Gol! Strzelił Grzegorz Fonfara. Asystował mu Jakub Wilk.

Wrzutka Wilka była za krótka, ale cała akcja zakończyła się dla sosnowiczan szczęśliwie. Fonfara ruszył do piłki i świetnym uderzeniem wpakował ją do bramki. 1:0 dla Zagłębia!

1
18'

I znowu Bartczak! Dwie minuty i dwie dogodne sytuacje. Tym razem zabrakło precyzji, bo piłka powędrowała nad poprzeczką.

16'

Żarko Udovicić wyprowadził akcję, podał do Bartczaka, a ten zamiast oddawać strzał z odległości 5 metrów, zdecydował się jeszcze odegrać do Araka. Była to bardzo zła decyzja.

15'

Piotr Skiba spokojnie złapał piłkę po wrzutce Matusiaka.

12'

Sosnowiczanie zaczynają grać coraz odważniej i są w stanie stworzyć sytuacje bramkowe - nie tak jak miało to miejsce w poprzednim meczu w Bytowie.

9'

Dudek wrócił na boisko i od razu podał dobrze do Araka, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą Stomilu.

8'

Poza boiskiem jest Sebastian Dudek. Sztab medyczny Zagłębia zajmuje się ręką kapitana, którą ten złamał w pierwszym półfinale Pucharu Polski z Lechem Poznań.

6'

Gospodarze ruszyli z kontrą, ale do piłki nie zdążył Robert Bartczak.

4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego próbował uderzać Łukasz Matusiak, ale został zablokowany.