90'

Drygas w polu karnym uderzył z woleja wysoko nad bramką gości.

1
86'

Drygas uderzał z rzutu wolnego. Zabrakło jakości jak całej drużynie Zawiszy w tym meczu.

1
85'

Zawisza atakuje. Wszystkie piłki padają jednak łupem obrońców gości.

1
75'

Na bramkę gości uderzał Markić. Bardzo niecelnie i daleko od bramki rywali.

1
74'

Wigry. Schodzi: Kamil Adamek. Wchodzi: Kamil Zapolnik.

73'

Zawisza. Schodzi: Gal Arel. Wchodzi: Karol Angielski.

73'

Przy takim wyniku awans do Ekstraklasy już teraz zapewni sobie Wisła Płock.

72'

Gol! Strzelił Miłosz Kozak. Kontra gości i 1:2. W sytuacji sam na sam po blędzie defensorów Zawiszy bramkarza gospodarzy pokonał Miłosz Kozak!

Wigry Suwałki
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Markić.

Zawisza Bydgoszcz
70'

Zawisza wykonywał rzut wolny na wysokości 35 metrów. Kamiński oddał strzał bardzo niecelny.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Atanacković.

65'

Kamiński zdecydował się na strzał z dystansu z 25 metrów. Wysoko nad poprzeczką.

61'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Piotr Stawarczyk. Ależ pech Zawiszy! Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy piłkę do własnej bramki skierował Stawarczyk. 1:1!

4
57'

Piękna wymiana w polu karnym gości pomiędzy Micą i Panajotowem. Ten ostatni oddał błyskawiczny strzał i minimalnie chybił!

53'

W przypadku zwycięstwa Zawisza będzie musiał czekać na niedzielny wynik z Głogowa. W przypadku porażki Wisły sytuacja w tabeli zrobi się bardzo ciekawa.

2
52'

Pomocy lekarskiej po ostrym zderzeniu potrzebował strzelec Wasyl Panajotow.

49'

Gol! Strzelił Wasił Panajotow. Dośrodkowanie z głębi pola wprost na głowę Panajotowa, który umieszcza piłkę z najbliższej odległości w siatce gości. 1:0!

3
46'

Grę po przerwie rozpoczęły Wigry.

45+1'

Mogło być 0:1. Goście wyszli z akcją jeden na jednego, ale bydgoszczan uratował Gala Arela.

45'

Doliczona została minuta.

45'

Trwa oblęzenie bramki gości. Dwukrotnie gości uratowały interwencje obrońców, a po uderzeniu Igumanvica piękną paradą popisał się Salik.

43'

Smektała znalazł się w idealnejj sytuacji przed bramką gości, ale z ostreog kąta uderzył fatalnie obok słupka

39'

Gąsior urwał się defensorom Zawiszy. Dośrodkował w pole karne, a tam Kozak zderzył się z Kamińskim. Karnego jednak nie było

35'

Rzut wolny dla Zawiszy na wysokości 20 metrów. Po uderzeniu Igumanovica piłka przeleciała minimalnie obok lewego słupka bramki gości.

32'

Ładna kontra Zawiszy. Mica podłączył się do akcji. Jego strzał o owłos minął bramkę gości.

1
29'

Wasił Panajotow uderzał na bramkę gości, ale jego strzał zblokowali defensorzy Wigier.

26'

Mało efektowna gra z obu stron. Mnożą się błędy. Kto to wykorzysta?

22'

Sebastian Kamiński z rzutu rożnego. Wprost w boczną siatkę bramki gości.

19'

Bogusz ruszył do kontry gości. Uderzył mocno na bramkę gospodarzy, ale bardzo niecelnie.

17'

Rzut wolny dla gości z ok. 40 metrów. Kądzior uderzył mocno, ale daleko od prawego słupka bramki Węglarza.

11'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Baran.

11'

Pierwsza kontra gości. Kamil Adamek uderzał na bramkę Zawiszy z woleja, ale za słabo i piłkę złapał Węglarz.

8'

Panajotow ładnie pociągnął lewym skrzydłem. Dogral piłkę w pole karne, ale futbolówkę na róg wybili piłkarze gości.

8'

Wszyskto już dobrze. Lewicki wrócił na boisko.

7'

Szymon Lewicki potrzebuje pomocy lekarskiej po ostrym falu rywala w środku boiska.

4'

Kamil Drygas z rzutu wolnego uderzył w dobrze ustawiony mur.

3'

Rzut wolny dla Zawiszy po faulu na Drygasie, który został sfaulowany na wysokości 15 metra. Przed tem zdołał oddać strzał na bramkę rywali, ale piłkę złapał bramkarz gości