I liga: 31. kolejka
13 maj 2016 20:30
90+2'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Gaston Sangoy.

0:4. Piękne podanie Sangoya i Siemaszce nie wypadało zmarnować sytuację sam na sam z Piotrem Skibą!

90'

Dariusz Formella nie jest usatysfakcjonowany. Nie zdobył swojego gola w tym meczu, choć dochodzi do sytuacji podbramkowych.

88'

Wiadomo, że sędzia doliczy 3 minuty do regulaminowego czasu. Ostatnie szanse Stomilu Olsztyn na zdobycie gola honorowego w starciu z liderem.

86'

Gracze Stomilu Olsztyn chcą dać swoim kibicom odrobinę radości. Runda wiosenna nie jest jednak dobra w ich wykonaniu i drżą jeszcze o utrzymanie.

83'

Stomil. Schodzi: Tsubasa Nishi. Wchodzi: Karol Żwir.

83'

Dariusz Formella wymienił podania z Rafałem Siemaszką. Zabrakło wykończenia, gdy czwarta bramka wisiała w powietrzu.

80'

10 minut do końca meczu. Stomil Olsztyn próbuje przenieść grę na połowę faworyta. Arce Gdynia nie spieszy się i czeka na ruch przegrywającego zespołu.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Głowacki.

Stomil Olsztyn
73'

Trener Grzegorz Niciński ściąga podstawowych zawodników z boiska. Nie musi obawiać się o wynik. Po trzech szybkich ciosach Stomil jest znokautowany.

68'

Stomil. Schodzi: Grzegorz Lech. Wchodzi: Rafał Śledź.

64'

Gol! Strzelił Marcus Vinicius da Silva.

Pomocnik wygrał przebitkę, wpadł z futbolówką w pole karne Stomilu Olsztyn i bezbłędnie przymierzył w narożnik bramki Piotra Skiby. Nokaut w 9 minut!

59'

Próbował odpowiedzieć błyskawicznie Grzegorz Lech. Były zawodnik Arki Gdynia nie przymierzył między słupki.

57'

Gol! Strzelił Yannick Kakoko.

Dośrodkowana z bocznego sektora boiska piłka trafiła na 18. metr do Yannicka Kakoko, który huknął kapitalnie prostym podbiciem na 0:2!

55'

Gol! Strzelił Gaston Sangoy. Asystował mu Yannick Kakoko.

Arka Gdynia jest na prowadzeniu, a Gaston Sangoy zdobył pierwszego gola w Polsce. Argentyńczyk wybiegł do dość przypadkowego podania Yannicka Kakoko, zastawił się i pokonał Piotra Skibę w sytuacji sam na sam!

51'

Początek drugiej połowy ze wskazaniem na Arkę Gdynia. Niefrasobliwie interweniują piłkarze Stomilu Olsztyn. Nie zostali za to ukarani przez Gastona Sangoya.

48'

Yannick Kakoko huknął soczyście z dystansu. Zadrżały serca kibicom z Olsztyna, ale skończyło się na obiciu słupka podtrzymującego bramkę.

47'

Trenerzy nie przeprowadzili zmian w przerwie meczu. Liczą na zawodników, którzy zaczęli w jedenastce.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona minuta.

41'

Seria dośrodkowań w pole karne Stomilu Olsztyn. Raz popisał się chwytem Piotr Skiba, a po chwili wyręczyli go obrońcy.

38'

Złe wybicie gdynian i Paweł Łukasik mógł strzelić prostym podbiciem z dystansu. Zabrakło precyzji piłkarzowi, który ma dziś odpowiadać za zdobywanie bramek dla Stomilu Olsztyn.

35'

Marcus Vinicius da Silva wrócił we własne pole karne i wybił futbolówkę na korner. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wypiąstkował Konrad Jałocha.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Antoni Łukasiewicz.

32'

Brzydki wślizg Mateusza Szwocha w nogi Tomasza Wełny. Sędzia debiutant mógł pokusić się o wyciągnięcie kartki z kieszonki.

30'

Gaston Sangoy jest aktywny pod polem karnym Stomilu Olsztyn. Ma ochotę, by wreszcie zdobyć pierwszego gola po transferze do Arki Gdynia.

29'

Dużo dymu na stadionie w Olsztynie. Trudno jest teraz aktorom widowiska dostrzec najbliższego partnera.

25'

Tsubasa Nishi i pierwsza stuprocentowa sytuacja podbramkowa. Japończyk wybiegł w tempo do prostopadłego podania, po czym spudłował!

23'

Yannick Kakoko znalazł trochę miejsca przed polem karnym Stomilu Olsztyn i uderzył z dystansu. Piłka pofrunęła daleko od bramki Piotra Skiby.

1
21'

Na trybunach głośno. Kibice obu klubów prowadzą doping. Zawodnicy chcą dostosować się do dobrej atmosfery.

2
19'

Janusz Bucholc odprowadził piłkę oraz Gastona Sangoya poza boisko. Bramkarz Piotr Skiba wznowił grę dalekim wykopem z własnego pola karnego.

1
16'

Piłka transportowana szybko spod jednego pod drugie pole karne. Piłkarzom brakuje jednak dokładności przy ostatnim podaniu, nie mówiąc już o strzale.

1
14'

Podanie z głębi pola w kierunku Pawła Łukasika. Szybko doskoczyli do niego obrońcy Arki Gdynia i nie pozwolili, by obrócił się z futbolówką.

1
11'

Riposta olsztynian i wywalczyli korner, po którym Tomasz Wełna skierował futbolówkę za linię bramkową. Konrad Jałocha rozpocznie od własnej bramki.

1
10'

Obie drużyny próbują atakować. Więcej konkretów pod bramką Stomilu Olsztyn. Marcus Vinicius da Silva zgarnął futbolówkę w okolicy linii pola karnego i uderzył płasko obok słupka.

1
7'

Ponownie podanie na prawe skrzydło. Tym razem w kierunku Marcusa Viniciusa da Silvy. Po chwili sędzia asystent zasygnalizował spalonego Gastona Sangoya.

1
5'

Mateusz Szwoch zbiegł ze środka na skrzydło, ale nie przyjął piłki odpowiednio. To właśnie pomocnik z numerem "10" zdobył decydującego o awansie gola w meczu z Drutex-Bytovią.

1
3'

Trener Grzegorz Niciński dał szansę występu od początku Gastonowi Sangoyowi. Argentyńczyk miał szansę na strzał na początku spotkania.

1
20:15

Sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).

2
20:15

Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Jakub Miszczuk - Przemysław Stolc, Krzysztof Sobieraj, Rashid Yussuff, Miroslav Bożok, Grzegorz Tomasiewicz, Rafał Siemaszko.

1
20:15

Ławka rezerwowych Stomilu Olsztyn: Michał Leszczyński - Igor Biedrzycki, Jarosław Ratajczak, Michał Trzeciakiewicz, Rafał Kujawa, Rafał Śledź, Karol Żwir.

1
20:15

Zwycięski remis z Drutex-Bytovią Bytów pozwolił Arkowcom fetować awans już w środę. Na wybawienie się po sukcesie nie mieli dużo czasu, ponieważ już w piątek zmierzą się z mizernym w rundzie wiosennej Stomilem Olsztyn.