Bytovia Bytów
76'

Kluczbork. Schodzi: Marcin Nowacki. Wchodzi: Piotr Giel.

74'

Gol! Strzelił Tomasz Swędrowski. A jednak! MKS jeszcze walczy. Kilka szybkich podań wystarczyło do rozmontowania obrony Drutex-Bytovii. Akcję strzałem wykończył Tomasz Swędrowski.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Uszalewski.

67'

Piłkarze MKS Kluczbork chyba już nie wierzą w odmianę losów meczu. Przed momentem groźnie uderzył Kamil Wacławczyk, ale pomylił się o metr.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Brodziński.

57'

Drutex-Bytovia kontroluje mecz. Wprawdzie goście częściej są przy piłce, jednak niewiele z tego wynika.

52'

Ładna akcja Kowalczyka, który zamiast podawać do partnera uderzył niecelnie.

50 '

Po zmianie stron zaatakować stara się MKS Kluczbork. Jednak próby póki co są chaotyczne i czytelne dla rywala.

46'

Gramy po przerwie!

42'

Michał Rzuchowski urwał się defensywie z Kluczborka, ładnie dograł w pole karne, ale żaden z partnerów nie doszedł do trochę zbyt mocnego podania.

38'

Gospodarze prowadząc dwoma golami zwolnili tempo gry i szanują piłkę. Goście nie są w stanie zagrozić Drutex-Bytovii.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Monterde.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Opałacz.

24'

Gol! Strzelił Janusz Surdykowski. Drugi gol dla gospodarzy wisiał na włosku. Piłkę otrzymał Janusz Surdykowski, który pewnie trafił do bramki MKS-u!

20'

Obraz gry nie ulega zmianie. Na placu gry panują zawodnicy Drutex-Bytovii. Goście nie potrafią rozegrać kilku podań.

15'

Wciąż przewagę posiadają gospodarze. Goście po szybkiej stracie gola stracili koncept gry. Bytovia dąży do podwyższenia prowadzenia.

10'

Bytovia wciąż przeważa na boisku. Kolejny stały fragment gry, do piłki doszedł Bąk, ale jego strzał głową odbił Pogorzelec.

6'

Gol! Strzelił Michał Rzuchowski. Asystował mu Omar Monterde. Precyzyjne dośrodkowanie do Rzuchowskiego, a ten głową zdobył gola!